Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anita perseereeem

wysokie rachunki za prąd po zmianie urządzeń

Polecane posty

Gość anita perseereeem

niedawno wymienilismy stare urzadenia ( ogrzewacz gazowy wody i kuchnie gazową) na plyte ceramiczną+piekarnik elektryczny i bojler elektryczny zakupilismy ejszcze czajnik elektryczny ktorego wczesneij nie bylo w naszym domu wczesneij rachunki za prąd wynosily 150 zł przy 4 osobowej rodzinie po wymianie urządzeń rachunek przyszedł an kwote prawie 600zł duzo pieczemy i codziennie obiad na dwa dania czesto pijemy kawe czy herbate lub samą przegotwaną wode wiec czajnik tez duzo chodzi bojler podłanczamy codziennie na okolo 3 godziny czy to ktores z tych urządzeń jest powodem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunistyczna propaganda
"NIE", cena kwh prądu wzrosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimentestent dent
kobieto czy ty wiesz co ty narobilas???? gaz jest duuuzo tanszy od prądu tym bardziej ze wymienilas gazowe urządzenia na prądożercze takie rzeczy jak piekarnik czajnik kuchnia bojler ciągną najwiecej a tym bardziej ze tak duzo ich uzywasz musisz teraz sie liczyc ze takie rachunki będziesz miała za prąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego zrezygnowałaś z kuchenki gazowej? Gaz jest tańszy niż prąd poza tym, zapytaj jakiegokolwiek kucharza, jedzenie przygotowywane na ogniu jest dużo lepsze od takiego z płyty elektrycznej. Zrezygnuj z czajnika elektrycznego, to pożeracz prądu. Uważam, że duży błąd popełniłaś rezygnując z gazu na rzecz prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak to jest z płytą
ceramiczną ale ja mam czajik bojler i piekarnik elektrycznny nie mam bardzo duzych rachunków za prąd byc moze ze to przez kuchnie bo ja mam na gaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dawno zostało udowodnione że najwięcej energii pożerają urządzenia grzejące.No cóż za "luksus" na zielonej wyspie trzeba słono płacić.Gratuluję wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×