Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaaggg

Jakie warunki musi spełnić mężczyzna wstępujący do zakonu?

Polecane posty

Gość gaaggg

by pójdź do zakonu? - musi mieć mature??? - konieczne jest wykształcenie wyższe??? - jak wygląda pobyt w klasztorze??? można mieć laptopa, komórke i telewizor we własnym pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaaggg
Męskiego. Niestety nie mam wykształcenia a chce się uwolnić od wszystkich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem :O :O :P
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singielek...
Idź do zakonu kamedułów. Gwarantuje Ci, że tam uwolnisz się od wszystkich problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz dużego?
warunek jest jeden: trzeba oddać Bogu co boskie, a przeorać przeorowi co przeorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymagane jest "powołanie", a nie wykształcenie są jak chcesz konkretne warunki to sprawdź na stronie interesującego cię zakonu lub zwróć się do jakiegoś braciszka lub siostrzyczki - działają przy dużych parafiach jak chcesz tylko uciec przed długami, pracą lub jesteś leniem, to zapomnij, oni tacy głupi nie są i zadbają o to, żebyś sam zrezygnował - życie w zakonie nie jest usłane różami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi mieć pieniądze. Jakakolwiek religia, czy reguła powołanie udowadnia się wkładem własnym najlepiej comiesięcznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Speak FF
1. musi bac sie kobiet 2. musi byc przemadrzały i kierować sie wyłacznie rozumem 3. musi byc krótkowzroczny ale za to posłuszny 4. musi umiec nawijac makaron na uszy tym którzy pod hasłem "Bóg" rozumieją bzykanie frajerów ewentualnie panienek 5. musi wobec wiernych umiec wprowadzać swoje racje siłą 6. no i cierpliwość i pokorę musi zostawiać tym którzy sa do niej powołani - ciemnocie i biedocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 28
nie wiem co tam wymagają ,ale raz jeden kolega chciał iść i jak zobaczył pokój w jakim miał by mieszkać ,a w nim łóżko , szafka ,stolik , krzesło i krzyż ..to zrezygnował ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 28
nie wiem co tam wymagają ,ale raz jeden kolega chciał iść i jak zobaczył pokój w jakim miał by mieszkać ,a w nim łóżko , szafka ,stolik , krzesło i krzyż ..to zrezygnował ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupoty ja mam 40 lat
po prostu powołanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×