Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pyszolinna

Jaka fryzura ślubna?

Polecane posty

Gość gość
Ja nie mam jeszcze sukni wiec nie wiem, nie lubie ulizanych fryzur, na pewno całości nie zepnę. Nie sugeruję się tak slepo modą, swój wybór uzależnię od tego co będzie mi pasować i w czym będę się czuła dobrze. Słowem, mam swoje zdanie, a nie będę się sugerowała celebrytami, najnowszymi dziwnymi trendami itd. w końcu to moj dzien. Kazdemu polecam takie spojrzenie na sprawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myslalam o koku, bo boje sie, ze wlosy beda mi przeszkadzac i fryzura sie zniszczy podczas tanca :) bede sie czesala w Black Pearl w Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie, że to nie taki pospolity spięty kok, tylko takie upięcie z warkoczem, bardzo lekko i dziewczęco wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne fryzury slubne mozna robic to na spoko :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uroczo wyglada ten warkocz i ten dopiety pod spod welon, mozesz sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Black Pearl czy jakos tak dajcie już spokoj z ta reklama. Pewnie siedzi teraz fryzjerka na kafeeee i wypisuje jaki super salon a klientów brak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, a co do tamtej fryzury z kokiem, to ja wyrzuciłabym kwiatki, a reszta boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny cokolwiek wymyslicie to idzcie najpierw na czesanie próbne! ja poszlam i okazalo się, ze fryzjer BEZNADZIEJNY! Jakby to był dzien mojego ślubu to chyba bym umarla. Na szczescie kolezanka mi poradzila salon, w ktorym sama się na slub czesala rok temu. Na razie jestem po fryzurze i makijażu probnym i jestem bardzo zadowolona. Modle się żeby im tak samo w dniu slubu wyszlo hehe. Moja fryzura to miękkie, podpięte loki i mocniejszy makijaz bo chcialam podkreslic oczy. Sukienkę mam dosyć prostą dlatego loki ladnie się komponują. A salon to Blush Atelier na Chmielnej w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dlugie wlosy wiec na slub je zepne, zeby bylo wygodniej :) bede robila fryzure w Black Pearl w Krakowie przy ul Szlak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bede czesala sie w tym salonie :) Mam wlosy do ramion, raczej zdecyduje sie na rozpuszczone wlosy, moze pofalowane, jutro ide na fryzure probna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze na tym forum, bo widze, ze nie tylko ja bardzo lubie Black Pearl. Czesalam sie tam na slub i moge go polecic kazdej przyszlej pannie mlodej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina z Wawy
Mi się podoba proste uczesanie, tak żeby wszystkie włoski były ładnie spięte do góry. Już jestem po próbnej fryzurze ślubnej, którą wykonała mi fryzjerka z fryzuromania.pl Koleżanka mi ją poleciła i jestem bardzo zadowolona. Ta Pani dojeżdża do klientki do domu i wykonuje fryzury ślubne, okolicznościowe i nawet dzienne. Działa na terenie mazowieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej naturalna! A nie jakieś natapirowane kaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinaa33
W Warszawie działa Pani Magda, która zajmuje się czesaniem fryzur ślubnych. Naprawdę utalentowana kobieta, nie ma fizycznego salony, a czesze w domu klienta. Jak chcecie się z nią umówić to namiary znajdziecie na stronie fryzuromania.pl Ps. Jak czesze fryzurę próbną to robi kilka uczesań, aby się wszystko podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngielkaKraków
Mnie czesała pani Martyna z krakowskiego salonu ViciHair. Sama nie miałam za bardzo pomysłu na fryzurę, więc podczas próbnej wizyty poświęciła mi dużo czasu i dobrała taki ciekawie upięty, fantazyjny kok, w którym wyglądałam naprawdę świetnie. Nie lubię przesady i jakichś niesamowicie wyczesanych fryzur ślubnych a pani Martynie udało się zachować proporcję między prostą a wyrafinowaną fryzurą :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do slubu czesalam sie w salonie Black Pearl przy ul szlak w krakowie :) nie moglam znalezc lepszego salonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Dobrego fryzjera w okolicy, który mi zrobił fryzurę na ślub paradoksalnie znalazłam w sieci, bo na blogu https://slubi.pl/blog . Jakoś nikt ze znajomych nie był w stanie nikogo sensownego polecić, więc weszłam w neta i trochę poszukałam. Dobra strona, z dużą porcją porad i długą listą firm weselnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkusiak
Zdecydowanie najlepszym stylistą w Krakowie jest moim zdaniem Szymon Kaczmarzyk. Najlepiej idź pogadać, zróbcie próbną fryzurę, oceń czy tego oczekujesz i chyba tak będzie zdecydowanie najlepiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze byloby pojsc do salonu fryzjerskiego i po prostu sprawdzic co teraz w modzie jest:) ja robilam swoja fryzure tutaj www.cortedelsole.pl i musze przyznac, ze naprawde bylo warto, bo w rezultacie wygladalam pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna K
Moje Drogie, Wy macie tylko wiedzieć czego na pewno nie chcecie . W moim przypadku było tak że Pani poprosiła mnie o 2-3 zdjęcia fryzur ktore mi się podobają ,powiedziała że nie ma znaczenia czy chcę być tak uczesana czy nie ,i czego absolutnie nie toleruję i nie lubię w uczesaniach czy upięciach . Opisałąm sukienkę mniej więcej ,miałam przynieść zdjęcie i tyle . Dopiero w salonie Fryzjerka podsumowała wcześniejsze ustalenia i zaproponowała kilka fryzur i je poprostu wykonała . W niecałe 2 godziny miałam chyba ze 3 fryzury i kilka przepinek z przodu przy grzywce i warkocz i puszczone i lekko podkręcone Po każdej było zdjęcie moim aparatem .Problem polegał na tym że każda była inna ale każda miała w sobie coś ,z przodu odpadł warkocz i luźno puszczone i tu był łatwiejszy wybór ,bo w sumie od razu wiedziałam że źle sie w tym czuję .Ale miałam wybór i bardzo sobie to cenię Jeśli ktoś potrzebuje kogoś sprawdzonego to tą Panią mogę polecić z czystym sumieniem .Kontak jest na stronie makeuphair24.pl Co do makijażu tak przy okazji Z makijażem nie miałam tyle szczęścia i zdecydowanie odradziłabym korzystania z usług wizażystów początkujących (pomimo że wszyscy mówią że maja doświadczenie )To jak mnie pomalowała jedna z polecanych akurat nie na tym forum wizazystek ,było poprostu brzydkie i przerysowane .Wyglądałam jak PANDA.Zastanawiałam się nawet nad makijażem u wczesniej polecanej fryzjerki która jest też charakteryzatorem ale ona sama poradziła mi że jeśli chcę naprawde lekki makijaż ,to wystarczy żebym zagęściła sobie naturalnie lekko rzęsy ,podciagnęła lekko kącik oka kreską i skupiła sie na dobrym podkładzie i różu oraz utrwalaczu który zresztą juz kupiłam w Rossmanie za 25 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam szczerze ze fajnie byloby tez zaszalec kolorkiem http://www.crazycolor.pl/ Jesli chodzi o mnie to na pewno odrobina szaleństwa nawet w takim dniu nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ważna jest też fryzura w miejscu intymnym. Można w ten sposób zrobic niespodziankę mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam krotkie wlosy i nie za bardzo wiedzialam, co z nimi zrobic na slub. Fryzjerka w Black Pearl bardzo dobrze mi doradzila, dobrala fryzure do sukni slubnej i welonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam spięte włosy na bok i pokręcone, ale spięte w takiego a'la kucyka a z przodu miałam wypuszczone tak bardzo naturalnie i zwiewnie kosmyki. Znalazłam sobie zdjęcie w internecie fryzury która mi się podoba i w http://salon-bw.pl/ zrobili mi identyczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam ze takie salony zawsze są ok, bo wiadomo ze jesli gwiazda jest ich twarzą to jednak bardzo dbają o swój profesjonalizm i prestiż. Na pewno zajrze i sprawdze co to za studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Warszawie a szukałam dosyc długo, po prostu wreszcie ktoś wiedział jak profesjonalnie zrobić ombre. I udało sie, dla mnie mistrzynią w tym salonie jest Pani Aneta. I naprawdę ją polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×