Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pyszolinna

Jaka fryzura ślubna?

Polecane posty

Gość gość
Jak chcesz naprawde dobrze wygladac i mieć super fryzure to jest jedno miejsce które warto na pewo polecic http://www.dorothystudio.pl/ Idealne pod kazdym wzgledem. Zresztą jak widac na stronie docenione również przez znane osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na swoim ślubie miałam kok z warkocza zrobiony przez panią Anetę z Empire Salon. Trzymał mi się całą noc! Ja mam dość długie włosy i wolałam mieć jakoś upięte. To mega wygodna fryzura, która się nie rozpada, nie trzeba jej poprawiać, jest elegancka i można już ułożyć na wiele sposobów. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baniabaniahania
Ja postawiłam na naturalność. Spoko fryzurkę zrobił mi pan Andrzej Krzak w Hair Design http://www.hairdesign.pl/ - info dla tych co z Krakowa. Nie lubię przesadnych, balowych fryzur. Delikatne upięcie, wianek na głowie i jest pięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam wlosy rozpuszczone ,bylam na slubie I weselu gdzie mloda wygladala tragicznie ,byl upal wiec wlosy spocone ,posklejane ...nie fajnie to wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy od tego jaką masz sukienkę ale ja polecam upięcie, jakiś klasyczny koczek. Możesz poszukać też opinii na www.gdziewesele.pl widziałam jakiś fajny artykuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że upięcie, nie ważne czy w lecie czy zimą lepiej się sprawdza. Ciekawe to upięcie z warkocza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo modne były jeszcze niedawno fryzury z wiankiem. Bardzo przypadły mi do gustu, ale jednak nie wybrałabym jej na swój ślub. Postawiłam raczej na klasykę z nutką nowoczesności. Miałam pięknie zrobioną koloryzację przez panią Marlenę z APH, która upięła mi włosy tak, że było widać jaśniejsze refleksy na grzywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison80
A ja tam włosy robię w Hair Design http://www.hairdesign.pl. Mają dobre opinię więc zaklepałam sobie termin na fryzurę próbną. Podoba mi się to, że pasjonują się tym co robią i widać to we wszystkim co robią. Ja wybieram długie rozpuszczone włosy, wycieniowane i delikatne fale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_wawa
Włosy na ślub układała mi pani Tatiana z salonu Gnatyshyn na Ursynowie. Akurat była fala upałów, więc zdecydowałyśmy się na upięcie wszystkich włosów w luźny kok, w który wplecione były kwiaty. Fryzura trzymała się całą noc bez zarzutów, a zaletą tego uczesania było to, że nic mi nie przeszkadzało w tańcu, a włosy nie spadały mi na oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monkawronka
Moim zdaniem to zależy od jakości (długości, gęstości itp) włosów, ale tez od sukienki. Ja mialam delikatna suknie ksiezniczki (od Violi Piekut) i idealnie do tego pasowal wysoko upiety kok. Moja przyjaciolka z kolei miala suknie a'la 'grecka bogini', wiec wybrala rozpuszczone wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riru78
Na ślub najlepiej coś delikatnego, żeby fryzura nie przyćmiła uwagi gości. Wianki pięknie się prezentują. Moja siostra robiła swoją w Hair Design - http://www.hairdesign.pl . Zrobili jej delikatne upięcie i rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kino 25
Przygotowania do ślubu były dla nas bardzo stresujące. Strasznie przerażała nas cała otoczka wesela- kupno sukni, wybór zespołu itp. Na dekoracje nie starczyło nam czasu. Postanowiliśmy niektóre zadania przekażemy profesjonalistom , i to była bardzo dobra decyzja. Całość wyglądała przecudnie, dekoracje jak z bajki My i cała nasza rodzina polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/dekoracje-weselne-sal-kosciolow-torun/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam piękny klasyczny kok z białymi kwiatkami. Fryzura wytrzymała całą noc i wyglądała przepięknie. Czesała mnie pani Basia z krakowskiego salonu Atelier Bernady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIania

Ja miałam ładnie upięty kok, taki a'la niedbały, z puszczonymi luźno pasmami na policzki. Wszyscy komplementowali moją fryzurkę i co najważniejsze trzymała się do rana, mimo szaleństw. Jeśli mieszkacie w Krakowie, to polecam Atelier Bernady, robią piękne ślubne fryzury. Ceny też mają ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna77

Ze swojego doświadczenia mogę polecić salon Dolce Vita W Gdyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z pytaniem o odpowiednią fryzurę na ślub najlepiej jest zgłosić się do sprawdzonego salonu fryzjerskiego. Jeżeli mieszkacie w okolicach Chojnic to polecam wam www.labun.com.pl Oni na pewno wykonają idealnie dopasowaną do was fryzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pektor

Proszę tutaj kilka znakomitych przykładów - fryzomania.pl/blog/fryzury-na-wesele-propozycje-dla-panny-mlodej-swiadkowej-i-dzieci.html/ Wiadomo, że w przypadku każdego może się sprawdzić coś zupełnie innego, ale ogólnie modne są właśnie takie rzeczy. Na mnie to wrażenie zrobiło ogromne, ale wcale nie na każdym musi zrobić podobne. Moda się zmienia, każdemu może pasować coś innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze robią fryzury na wesele  w Art Chagall na oś Rusa w Poznaniu. Sama tam sobie robiłam fryzurę ślubną moja koleżanka też. Dziewczyn mają dobra rękę do fryzur i mają ciekawe pomysły. Służą radą są otwarte na potrzeby klientki. Spokojnie mogę jej polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×