Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KusaKelnereczka

Seksowne przebrania - pikanteria w sypialni.

Polecane posty

Gość KusaKelnereczka

Witajcie. Mam w sumie pytanie do Panów, ale może Panie też podzielą się swoim doświadczeniem. Powiedzcie proszę, czy jak kobieta w sypialni chce wprowadzić trochę pikanterii, przebierze się w seksowny strój kelnereczki, pielęgniarki itp, to czy to podnieca mężczyznę? Jeśli tak, to czy można jeden strój kilka razy ubierać i za kazdym razem mężczyzna będzie podniecony? Czy taki strój to raczej jednorazowy incydent? Jeden raz, ten pierwszy raz jak mężczyzna zobaczy kobietę jest super, ale jak drugi raz widzi ją w tym samym to już nie podnieca się, bo ten widok już zna? Panowie jak to jest z Wami? :-) Dziewczyny a jak było z Waszymi facetami? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdf_lkjh
Mnie podnieca i to bardzo. Oczywiście za każdym kolejnym razem minimalnie mniej, ale i tak ciągle dużo bardziej niż gdyby partnerka była bez tego stroju. Zdecydowanie nie traktuj tego jak jednorazowy incydent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiajdiajdkk
oczywiście , że to działą na krótką metę , co to za problem przebrać sieza kogoś , było tu kilka takich topików i jakoś nikt nie chciał wyjaśnić po co to , tylko dla przebrania?, przecież tu chodzi o to, żeby kogoś udawać, i wkręcić się w sytuację , czytałęm kiedyś o dziewczynie , która miała taką fantazję o jakimś robocie :D :p , i kiedy opowiedziałą to swojemu facetowi , to pewnego razu ubrał sobie na głowę torbę z otworami i zaczął chodzići udawać robota , bardzo się śmiała, aż zaczął siędo niej dobierać bez słów, ona widziałą tylko jego oczy , mówiłą , żeby coś powiedział , a on nic tylko słyszała jego taki ciężki oddech , w końcu trochę zaczęłą aż panikować , ale to ją włąśnie podniecało . i oto włąśnie chodzi, że by z tego przebrania jakaś akcja wynikła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzecz ma się podobnie jak z seksem. Jedni za każdym razem doznają uniesienia gdy romantycznie się kochają. Innym krew szybko buzuje, gdy ostro się pierdolą. Niby tak samo, a jednak za każdym razem podnieca.Tak więc stroje jak najbardziej ponownie odziewać. Tak ja uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KusaKelnereczka
Bardzo dziękuję za wypowiedzi. Właśnie się zastanawiałam jak to wszystko wygląda z męskiego punktu widzenia. Ja postanowiłam wprowadzić troszkę pikanterii w nasze alkowy :) Rzecz jasna to będzie całe "szoł" :) nie , że pyk, ja przebrana i bierz mnie! nie! tak nie. Nawet kupiłam specjalne buty, nazwałam je "butami do łóżka", bo mają tak strasznie wysoki obcas, nie do chodzenia na co dzień. Jestem ciekawa jak mój mężczyzna zareaguje. Kupiłam kilka zestawów już. ale wiadomo, że aż tyle, żeby mieć na każde "nocne szaleństwo". 2 gorsety + stringi, kompleciki 2 - pielęgniarki i kocicy, pończoszki i wspomniane "buty do łózka" i zestaw czerwonych szminek :D Panowie, jak już sobie tak rozmawiamy, to powiedzcie, co Was kręci w łóżku najbardziej, jak co babka robi? wiem, nie wypada, że tak pytam wprost. Wiem, co podnieca mojego mężczyznę, ale już wprowadzamy nowości, to już po całości :D Muzyka musi być nastrojowa? Świece? półmork? czy jasno czy całkiem ciemno? może zawiązane oczy? skrępowane ręce? Pobudza to wtedy męskie zmysły? Ja jako kobieta wiem, że kobiece zmysły pobudza :) Ciekawe jak to jest z mężczyznami. Zapytałabym mojego mężczyznę wprost na co ma ochotę, ale to ma być MEGA niespodzianka. On niczego nie będzie się spodziewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiajdiajdkk
ja mam coś dla ciebie jest karnawał i są różne imprezy z przebierankami, przebierz się za kocice, ale taką mega seksowną, czyli obcisłe czarne wdzianko , tak żęby nikt nie wiedział czy masz cośpod sobą czy nie , żadnej bielizny i oczywiście maska na twarzy , żeby nikt cię nie rozpoznał wysokie czarne buty i jakiśogon żebyś nim kręciła , wszyscy faceci będa sie na ciebie gapić a twój facet nic nie będzie mógł zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimienna_
mój facet lubi jak zakładam seksowne wdzianka, mam ich trochę wiec częstoliwosc zakładania tych samych jest mała. A co do reakcji na ten sam zestaw to... zawsze patrzy na mnie z takim pożądaniem jakby to był pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezimienna_ przydała by mi sie twoja pomoc nigdy tego w ten sposób nie robiłam od czego zacząć doradz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z kosztami? Chcę zaskoczyć mojego męża, bo już miał temat na zbiornik i badoo. Wiem, byłam bierna, no... ale byłam niespełniona, na całej linii. Teraz to ja jestem aktywna, i mąż jest bardzo zaskoczony, i zadowolony, super. Kupiłam trochę bielizny: gorset, stringi, pończochy, szpilki. Nie użyłam ich jeszcze. Czekam na sposobna okazję. A co jeszcze mozna zrobic, aby życie erotyczne małżeństwa z 20 letnim stażem było udane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie samo przebranie to nie wszystko, ja uwielbiam z żona odgrywać rożne scenki, raz jako nauczyciel a ona słodka niewinna uczennica, ale role tez potrafimy odmienić i to ja jestem przyzwoitym profesoram a ona napalona uczennica, była tez pielęgniarka, pokojówka, policjant, strażak, złodziej, lekarz ( w zabawie w lekarza było super jak zaprzyjaźniony kolega pozyczyl nam klucze do swojego gabinetu a ja zabrałem nasza kolekcje wibratorów do badania nowej pacjetki), była tez callgirl, sex w barze, windzie, pokojówka hotelowa, itd. Itd. My bardzo lubimy wymyślać scenariusze takich naszych słodkich spotkań. Polecam fajna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio moja partnerka przebrała się w pielęgniareczkę i w ramach niespodzianki najpierw zrobiła mi lewatywę a potem potraktowała straponem. W sumie była to bardzo fajna odmiana w seksie i poczułem pierwszy raz orgazm z pobudzania prostaty przez o***t. Bardzo fajne doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie jak zona przebiera sie za dziwke kreci mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie strój uczennicy lub pokojówki. Sexyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jak to seksowna sekretarka. Mega fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×