Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Gość Joansie
Czesc kobietki!!! Mnie czeka pierwsza inseminacja w sobote, wczoraj mialam 5 pecherzykow z lewej strony i 6 z prawej :) Mam nadzieje ze sie uda :) Zycze wam rowniez powodzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeanse nie wiem kto Ci powiedział że dojdzie do IUI bo przy takiej ilości pęcherzyków jest to niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Giziula już do mnie dzwoniła ,że jest już po histero.I powiedziała mi ,że żyje hehe bo strasznie bała się rano.Nie wie jeszcze czy wszystko w pożądku bo nie rozmawiała jeszcze z lekarzem.Może Wam coś napisze jak dojdzie do siebie a jeżeli nie to ja się postaram:) Betiś ja też już czasem mam wrażebnie ,że tylko o kase chodzi;/Mój m to już w ogóle marudzi ,że wszyscy lekarze to konowały i naciągacze.Czasem się o to kłócimy bo ja nie do końca tak uważam ale coraz cześciej utwierdzam się ,że jednak ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście byłam zadowolona z clo bo ładnie mi po nim pęcherzyk rósł (tylko raz udało mi się wyhodować dwa pęcherzyki) i nawet nie miałam skutków ubocznych. Jeden pęcherzyk ale porządny a po Gonalu jeden, marny i jeszcze się wchłonął. Gina mówiła że Gonal to naturalny hormon i nie jest tak inwazyjny jak clo. Zobaczymy, daje mu ostatnią szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka - pozdrów i uściskaj ode mnie giziulę :) niech się tam dzielnie trzyma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka26lalala
Ja miałam podobna ilosc jajeczek wszystko zalezy od tego ile jest dojrzałych i gotowych do pekniecia u mnie tez lekarze sie wahali a jednak do IUI doszło!! tak ze wszystko do decyzji lekarza:) u mnie dojrzałych było ok 5 a reszta niedojrzała lekarz uprzedzał ze przy takiej ilosci mam sie nastawic na ciaze mnoga:) i dziewczynki teraz maja popoludniowa drzemke:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko właśnie o to mi chodziło ale nie dodałam o dojrzałe pęcherzyki bo wątpie jak 11 jest dojrzałych żeby lekarz zdecydował się na IUI dość dziwne by to było pozdrawiam :) Siacha ja też byłam zadowolona z Clo ale się gin uparła na Gonal bo niby że lepszy właśnie widać po nas jaki dobry ten Gonal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka26lalala
no własnie Beti o to chodzi wszystko zalezy od tego ile pecherzykow powyżej 17-18 mm:) ale sama duza ilosc jajeczek nie wyklucza iui kolezanka nam nie sprecyzowała jak duze ma pecherzyki bo jezeli 11 dojrzalych to iui napewno nie bedzie:( a to juz hiperstymulacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti my tak psioczymy na ten Gonal a będzie psikus jak po nim zaskoczymy :) Jednak co tu nie mówić clo jest łatwiejsze w użyciu i dużo, dużo tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milkaa - pozdrów naszą Giziulke i niech szybko do nas wraca! xxxxxxxx Ja dzisiaj byłam u swojego gina - przepisał plastry anty na kolejnych 6 miesięcy.....:o przynajmniej sobie przykleje, bo chyba bym miała problem z braniem tej tabletki codziennie - za bardzompsycha by mi chodziła ehhh.... Przebadał - wszystko sie ładnie goi no i nawet w jajnikach znalazły się pęcherzyki! Tyle tylko, że narazie z nich nici..... Odpczniemy i za pół roku wracamy! Teraz trzeba sie wyszaleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati to do usłyszenia
za pół roku ! ;-) Pamiętaj że to forum o inseminacji , vivat picollo !!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusiu - dziękuję za dobre słowa :) pewnie, że się udaje - Wy jesteście na to najlepszym dowodem! A i ja w to wierzę bardzo mocno pomimo tych trudności ;) za pół roku kolejna iui, bo jak widac po ńich zachodzę i w końcu sie uda, nie ma innej opcji! Pozdrowienia dla Ciebie i malutkiej córeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki! Ja dopiero wrócilam byłam u lekarza na badaniach na kurs masakra ile ludzi było z tą służbą zdrowia Giziula jak tam jak się czujesz??? Paula mam pytanko zaczęłaś już jakieś badania do ivf??? Pytam bo już kwiecień i miałaś zacząć działać :) Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati - to dobrze, ze wszystko sie ładnie goi.. pól roku szybko zleci a potem bedzie juz tylko dobrze! giziula - jak sie czujesz kochana? Wierze, ze ok! Milka,Beti, Paula, Aniaszy,Anulka, Donia, Siacha - 🌼 Niech ta wiosna w koncu przyniesie nam cos dobrego dziewczyny! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabkaskozka
Czesc. Chcialbym uzyskac odpowiedz na moje pytania. Czy udalo sie komus zajsc w ciaze podczas 2 czy 3 iui przy slabych parametrach nasienia? Czy ktoras podchodzila do iui mimo ze nasienie partnera jest slabe? Czy lekarze wam odradzali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda slow
Ta pomarancza nie odpuszcza. Wygonila kolejne dziewczyny i atakuje kolejne. To chyba jaks smutna, samotna osoba albo facet bo kobieta pewnie tak by nawet nienpisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bylam tu kiedys
Ale ktos jest zlosliwy. Nati olej. Nie odpisuj. To jakies dziecko nam maci na forum. Ja tez tu pisalam ale odpuscilam przez takie wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez odpowiedzi
Nie odpisuj y bo za chwile nikt tu nie zostanie. Policzmybile dziewczyn juz odeszlo? Sporo co? Dlatego nie odpowiadajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giziula nie pisz na
Pomaranczowo!!!!!!!!!!!!!! A kto niby odszedł?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez odpowiedzi
Nie chodzi o to ile jest dziewczyn ktore pisza na pomaanczowo tylko o to ile dziewzyn pisze zle. Kazdy moze pisac na pomaranczowo i to jest w porzadku. Nie w porzadku sa tzw. Zle, zlosliwe i niemile wpisy. O to tu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez odpowiedzi
To nie gizula. Pudlo.Zwram uwage dlateo ze nieladnie jest pisac zle rzeczy i dobrze by bylo, ze tu kazdy bl dla siebie mily. A odeszklo kilka dziewczyn i wszystkie dobrze o tym wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez odpowiedzi
Nie rosalindo. Mi chodzi tylko o to zeby mikoo nie wyzywac, nie kpic. A zdanie inne niz wiekszosc mozna miecoczywiscie. A ty starsz sie o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyyyuuyyyyyyyu
Bez odpowiedzi skoro jestes uczestniczka tego forum a zapewne jestes to czemu nie piszesz pod swoim czarnym nickiem hmmm?:wolne forum wkoncu i bede pisac co bede chciec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Strasznie za wami tęskniłam,coś tam próbowałam pisać na tym telefonie od Kamy, ale strasznie dużo czasu mi to zajmowało,a przy tym i nerwów :) Bardzo dziękuję wszystkim za troskę :) :) Ten pobyt w szpitalu to jakaś trauma dla mnie,kompletnie nie spodziewałam się tego że spędzę tam aż 5 dni! :( łojej jakiego szoku doznałam,jestem padnięta.Codzienne pobudki przed szóstą,w nocy sprawdzanie tętna dzieciaczków koleżanek,a na dodatek jedna chrapała jak traktor wrrrr.... zapomniałam dodać że leżałam na sali z trzema ciężarnymi,ale w końcu jestem w moim ukochanym i mega wygodnym łóżeczku i piszę do was :) :) :) Wyników jeszcze nie mam,ale tak doktorek wspomniał że zrobili abrazję i usunęli polipa.W związku z tym zastanawiam się czy nie podejść jeszcze raz do iui,bo może ten polip przeszkadzał w zajściu w ciążę,jak uważacie? XXXXXXXXXXXXXXX Zabkaskozka musiałabyś napisać jakie parametry miał twój m,mi się np nie udały trzy iui przy czym dwie przy całkiem dobrych parametrach. XXXXXXXXXXXXXXX Joansine powodzenia :) XXXXXXXXXXXXXX A pomarańcza dalej sama ze sobą pisze,buhehee :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyyyuuyyyyyyyu
Wiadomo ze to giziula hahaha nikt nie jest taki glupi jak ty hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×