Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Gość nie nie dociera
tylko kazda kobieta sama analizuje wszystkie za i przeciw i podejmuje decyzje czy chce takie ryzyko podjac aby miec dziecko. to ze ty masz zdanie "na nie" nie znaczy ze wszyscy musza miec takie samo. nic ci do tego jakie ludzie decyzje podejmuja we wlasnym zyciu i we wlasnym sumieniu, to jest kazego osobista sprawa i wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to twoj pech,
zafunduj sobie in vitro wtedy inni zalaca za ciebie ;) a serio to cala ta refundacja to kropla w morzu, wiekszosc par i tak sama zaplaci za in vitro wiec nie boj sie, nie zbiedniejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo
jak za choroby twoje i twoich dzieci. idac tym sladem to wogole nie miej dzieci bo to ze zrobisz je naturalnie nie gwarantuje ze nie beda chorowaly, a wtedy ja, on, wszyscy przeciez za to zaplaca!! masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosalinda ty
na pewno nie zapłacisz za niczyje in vitro bo z tego co można wywnioskować to jesteś bezrobotną zgorzkniałą babą z jakiejś pipidówy w małopolskim i póki co to wlaśnie takie darmozjady jak Ty są kulą u nogi społeczeństwa bo trzeba im płacić zasiłki bo są nieporadni życiowo i obwiniają o to cały świat. Więc skończ te puste wywody bo na całe szczęście tacy jak Ty nie mają na nic wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brarabradzikie weze
Rosalinda a skad ty taka wiedze czerpiesz? z internetu czy od księdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobra, co tu dyskutowac! bedziesz placic w razie czego za nasze choroby, i naszych dzieci tez:)mnie pasuje...:P widzisz jaka jestes swiadoma:) Syl- powodzenia, trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jak juz wasze dzieciaki
dorosna to niech ostrzegaja przyszlych malzonkow, ze sa sztucznie zrobione. Nie kazdy z takim mutantem bedzie chcial sie wiazac :D Fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooo a ty
musisz byc tego najlepszym dowodem, bo tylko ktos zgorzknialy i samotny, kogo nikt nie chce, moze wypisywac takie brednie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brarabradzikie weze - Ta wiedza jest ogólnie dostępna w internecie. Wystarczy poszukać, poczytać. Pionier in vitro z Francji dziś jest przeciwny. Poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak moj syn dorosnie
to na pewno bedzie chcial miec prawdziwa kobiete a nie sztucznego mutanta. Wiec niech wasza corka ostrzega kiedys mezczyzn. Po prostu musicie jej powiedizec, ze powstala w laobratorium i nauczyc, ze ma ostrzegac innych. Komu nie przeszkadza bedzie ja ruchal a innni poszukaja kobiety aby ja kochac, szanowac i zyc z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............................;)
jak twoj syn dorosnie,to pewnie za zone bedzie miec wlasna reke,bo z charakterkiem i pogladami po mamusi to zadna nie bedzie chciala go w dupe kopnac. ale najbardziej prawdopodobne,ze bedzie ksiedzem kochajacym malych chlopcow. jestescie chorzy z waszymi fanatycznymi pogladami,takich skurwieli piszacych takie brednie jak ty powinno sie powystrzelac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............................;)
A ty Rosalinda zamiast pisac brednie na kafe i to juz od kilku!!! lat , poczytalabys troche cos wartosciowego,to moze wiedziala bys,ze pionier in vitro Robert Edwards pochodzil z Wielkiej Brytani, a nie z Francji. I pokaz mi,gdzie napisal czy powiedzial ,ze jest przeciwny?!? Nie wypowiadaj sie dewoto na tematy o ktorych nie masz zielonego pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego poświęcam ci w ogóle swój czas skoro wszystkie fakty ignorujesz a przyjmujesz tylko te co są dla ciebie wygodne. Wszystko co nie pasuje do twojego chorego świata nazywasz "ciemnogród". Dobrze, przejdźmy do faktów... "Wśród noworodków, które przyszły na świat dzięki in vitro, zaobserwowano dwa razy większą śmiertelność: u 40 na 100 dzieci pojawiają się wady wrodzone, a także choroby nowotworowe, a u 60 proc. dzieci występuje porażenie mózgowe. Dzieci te rodzą się z wyższą wagą, ale mają gorszy rozwój fizyczny, są też z nimi większe problemy wychowawcze. Z kolei dla matki obciążeniem jest stymulacja hormonalna, która może doprowadzić do hyperstymulacji jajników, co grozi powikłaniami zagrażającymi życiu. Zwiększa się też ryzyko powstawania torbieli, nowotworów jajnika, ciąż mnogich i przedwczesnych porodów." http://www.dailymail.co.uk/news/article-2140122/UKs-popular-IVF-treatment-turmoil-shock-report-baby-defects.html "dyskusja o in vitro jest przesycona mitami natury politycznej. Jednym ze sztandarowych jest wmawianie uczestnikom debaty, jakoby jedynie Kościół katolicki sprzeciwiał się opisywanym praktykom. Tymczasem in vitro sprzeciwia się wiele osób i środowisk lekarskich i społecznych zupełnie z Kościołem niezwiązanych, m.in. dr Jacques Testart - ateista i pionier in vitro we Francji, dziś zagorzały przeciwnik tej procedury. " Fragment z artykułu In vitro - fabryka ludzi - Rzeczpospolita Poszukaj w j.francuskim, angielskim. Naprawdę jest trochę danych jak się chce znaleźć. Nie będę ci opracowań robić. Mnie ten temat prywatnie kompletnie nie interesuje. Przeraża mnie tylko egoizm niektórych i jego skutki które poniesie cały świat ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(:(
Rosalindo to forum o INSEMINACJI!!!! a nie in vitro!!! pozatym jest to indywidualna decyzja kazdej kobiety i to ona podejmuje ryzyko!! owszem mozesz miec swoje zdanie! ale łatwo jest osadzac starałas sie o dziecko?? podejrzewam ze nie i nie mozesz sie w tej kwestii wypowiadac co jest egoizmem z co nie!! łatwo mowic ja bym zrobiła to czy to jak sie nie jest w danej sytuacji!! A te brednie i statystyki zachowaj dla siebie w naturalnych ciazach i porodach jest dokładnie to samo ryzyko!! Kobieto idz sie leczyc i ciesz sie ze masz zdrowe dziecko!! a nie osadzaj innych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztucznych dzieci
a jak nie masz dzieci to co ? nie mozesz robic cos innego? co wychowano was ze baba tylko do dzieci? pogodz sie z natura i nie rob na sile, tak tak egoistki bo ja chce dziecko jak zabawke i dziecko nazywam mrozaczek macie jakies uczucia? nie jestescie potwory bez uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZapłodnionaZocha
zagnieździł mi się mrozaczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tepaki jak
rosalinda czy inne "wszechwiedzace" to tylko na anonimowym forum moga dyskutowac i wyglaszac swoje brednie bo w zadnej prawdziwej, powaznej dyskusji na temat nie ma dla nich miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty sztucznych dzieci
to idac tym tropem wogole przestan do lekarza chodzic i leczyc sie bo przeciez natura wie co robi, wiec jak daje ci chorobe to po cos nie? wiec w to nie ingeruj i czekaj na zdechnięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba prawda
Zabolala co niektórych że komentarze do usunięcia zgłaszają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eWkaaaaaa
czy moge się sklonować zgodnie z prawem ? uważam że klon będzie lepszy od dziecka bo będzie miał tylko moje najlepsze geny nie zmieszane z durnym reproduktorem, czy podzielacie moje zdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klonowanie to fajny pomysł. Ponoć są pierwsze próby. Oczywiście popieram cię moja droga. Wolność Wolność Niezależność !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............................;)
klonujcie sie,bedzie dwa razy wiecej takich zakal jak wy :D szkoda slow poprostu. wpierdol porzadny by sie przydal . ale to sie jeszcze zemsci:) w przyrodzie nic nie ginie.padliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale fajne to forum
;-) coraz bardziej mi się podoba ;-) A rosalinda to szowinistyczny facet , nie widzicie tego? ;-) Beti gdzie Twoje koleżanki już nie walczysz o forum?? hahahahahaa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(:(
To forum to jakis zlot uciekinierek z psychiatryka:( Żenada i dno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×