Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagna z nad morza

wyzwał mnie od najgorszych

Polecane posty

Gość jagna z nad morza

Ostatnio mój prawie chłopak, (nie kochaliśmy się jeszcze) jesteśmy od 6 miesięcy, mamy 23-27 lat wyzwał mnie od ku.r.ew i dziwek, bo poszłam z kolegą na lunch, a on chciał iść ze mną, tylko napisał mi o tym smsa, a telefonu zapomniałam z domu. Uważacie, że powinniśmy się rozstać? W sumie nie jesteśmy razem, więc niby nie ma mowy o rozstaniu, ale jak tak można powiedzieć do kogoś z kimś planuje się przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powinnaś mu stopy lizać że ...
..kija nie użył dębowego nie grubszego od kciuka dorosłego mężczyzny.. ...latawico....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
i miał rację! co to za wychodzenie na lunch z kolegą? masz obowiązek czytać jego smsy nawet jak nie masz telefonu. słusznym jest jego gniew, Ty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna z nad morza
Widzę, że nie uzyskam tu porady. Obawiam się z nim związać bliżej, moja znajoma kiedyś była bita przez męża, a zaczęło się od wyzywania. Mam go zostawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj -jesli ktos wyzywa partnera od kurew , dziwek to jest to zwykly prostak, cham i zadnen przyszlosciowo partner. Nie widze nic zdroznego w pojsciu na obiad z kolega z pracy. Zapomniec telefon -ludzka rzecz. Powinien poprosic o wyjasnienia i sie do nich ustosunkowac , jak na rozsadnego czlowieka przystalo. Nie radze zaprzatac sobie nim glowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna z nad morza
ja mu powiedziałam, że nie miałam telefonu. Ale on to miał gdzieś. Nadal się awanturował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeellkkaaaa
Ja mam już swoje lata, ale takich słów nigdy nie usłyszałam od żadnego faceta. Powinnaś go pogonić na 4 wiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matimars
powiem tak ...jesli wyzwal Cie w ten sposob powinnas na moj gust dac sobie swiety spokoj z takim facetem ...jesli teraz tak sie zachowuje pomysl co bedzie pozniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×