Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karmicielka zielona

Gdzie robicie zakupy spożywcze? tylko szczerze.

Polecane posty

Gość karmicielka zielona

Kupuję w Biedronce wiele produktów w tym szynkę paczkowaną w plastrach-mięso wieprzowe 90%, sól, glukoza, stabilizatory, białko wieprzowe, przeciw utleniacz i substancja konserwująca. Mięso kupuję w Marcpolu na stoisku mięsnym. Ryby też w Marcpolu na stoisku z serem i rybami. Koleżanka stwierdziła,że skoro mam dziecko to powinnam kupować tylko w eko sklepach. Kupowałam tak do roku,ale teraz dziecko ma 3 lata,chodzi do przedszkola-tam je różne cuda i nie widzę sensu w kupowaniu mu nadal specjalnej żywności. Gdzie wy kupujecie artykuły spożywcze dla siebie i dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fesfsef
Najczęsciej w realu bo mam pod nosem, w biedronce rzadko ale tylko dlatego że mam tam daleko. Dośc często kupuje tez w lidlu i bardzo lubie robic tam zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dziewczynki
Biedronka .Lidl,Netto ale najwięcej rzeczy kupuje w biedronce bo mam blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielicaaaaaaaa
Biedronka, auchan, eurosklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dziewczynki
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielicaaaaaaaa
no i czasem lidl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmicielka zielona
W Lidlu kupuję serki i słodycze-mają pyszne czekolady i super ketchup mikado. Jeszcze od czasu do czasu zaglądam do PoloMarketu,bo tam mają czasem fajne promocje na pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj mięso i wędliny kupuję w osiedlowym sklepie (u mnie jest taki który ma stoisko Wierzejki), ale czasem też zdarzy mi się coś kupić w hipermarkecie. Jak córka była malutka to moja mama jej przywoziła od znajomej, która ma gospodarstwo, mięso z brojlera, królika itp., ale to już przeszłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////1234//////////
Biedronka (sporadycznie) Tesco Leclerc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek ogórek
Na brata mojej babci wołaliśmy jako dzieci wujek-ogórek,bo handluje ogórkami na rynku-ogórkami kwaszonymi. I on zna tych ludzi co handlują warzywami i na własny użytek w życiu by tego nie kupił,bo część z nich zaopatruje się na giełdzie na broniszach a reszta w supermarketach. dlatego ja od zawsze kupuję w marketach-a w zasadzie odkąd są w moim mieście czyli ze 13 lat. wcześniej moja mama robiła zakupy w supersamach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfikowaaa2
w 90% w auchan, jestem zadowolona bardzo :) ceny przystepne, towar dobry :) pozostałe 5% to tesco, biedronka, lidl... ostatnio zdarza sie kaufland :) nie znosze reala, jest okropnie drogi czasem roznica 5 zł na produkcie :( natomiast wedliny, mieso kupuje na wsi ;) a chleb bezposrednio w piekarni duzy u nas 2,5 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90% codziennych zakupow robie w Auchanie. Wieprzowine , kurczaki i jajka kupuje od pobliskiego gospodarza. Ma on tez sklep ze swojskimi wyrobami - tam kupuje 2 razy w tygodniu wedliny i takie tam bo sa pyszne - kupuje głownie dla syna i meza, bo ja osobiscie jem minimalne ilosci miesa. Pieczywo w piekarni. Owoce i warzywa latem na bazarze - od kolejnego gospodarza. A tak pozatym to tak jak pisłam - reszta w Auchanie bo lubie ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfikowa - hehe to całkiem podobnie do mnie :) i tez nie znosze reala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guten tag und auf wiedersehen!
wir kaufen in kaufland! ich gehe jeden tag zum kaufland und kaufe ich etwas was wir brauchen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam auchan :(
A szkoda bo dużo osób go chwali. u nas w mieście jest: carrefour ekspres kaufland biedronka lidl marcpol polomarket tesco kluska żabka-od przypadku do przypadku coś kupię,bo jest koło garażu to idąc po samochód czasem wstąpie. w klusce jest żywność ekologiczna i tam kupuję sery i wędlinę a w pozostałych mleko, masło,warzywa, owoce. latem pod biedronką stoi wujek mojej koleżanki i handluje jabłkami i malinami,to od niego kupuję. ale tak to większość w marketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mięso, wedliny, pieczywo, warzywa, owoce, jajka - na bazarku, jak sie da, to od tzw. chłopa, wedliny bezkonserwantow (podobno). Pozostale - cukier, maka, mleko, makarony itd.... przywozi nam tesco do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzw. Tygodniowe to teraz w carrefour i selgros, jak cos drobniejszego trzeba dokupic to netto lub lidl, bo maja dobry chleb z lokalnych piekarni. Choc chlob staramy sie kupowac w piekarni, tylko nie zawsze sie pamieta. Wczesniej duze zakupy rpbilam w auchan, ale po przeprowadzce mam daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna872922
latem owoce mamy od tesciow z sadu jajka od kur i przepiórek dostajemy rowniez od nich, przepirocze jaja sa zdrowsze mieso od lokalnego rzeznika chleb z piekarni nieopodal inne produkty kupujemy w auchanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikkaa
Jak szczerze to szczerze. U nas w mieście jest sporo sklepów, jednak najczęściej robię zakupy spożywcze w Polo market. Generalnie jeśli chodzi o produkty to jest tam wszystko co mi potrzeba. Raz na tydzień robię większe zakupy, a w ciągu tygodnia drobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
95% w Biedronce. 5% w Delimie/Almie. Nie cierpię Groszków, Żabek a nic poza tym nie mam na osiedlu. Przed świętami jeżdżę do Reala. Do Almy tylko po to, czego nie ma w innych sklepach A wszystko "eko" to chwyt marketingowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blendtec
w Auchan, Simply, eLDe, Lidlu, a nawet w Rossmannie do Biedronki jezdze po rozne papiery domowe bo maja grube i tanie i czasem do Tesco na ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blendtec
najbardziej lubie eLDe i Simply, bo sa male, ale wszystko maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blendtec
w moim miescie jest wysyp Carrefourow, sa nawet takie wielkosci kioskow, ale nie podoba mi sie towar. uwazam, za Auchan bije Carrefoura na glowe. a Simply to mini Auchan, cos jak Carrefour Express

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mięso i wędliny
na stoisku mięsnym w Paleo, a resztę w Biedronce. O chleb zawsze dba u nas teściu, który akurat tak po pracy mija piekarnie i kupuje na następny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i mialas racje!
Biedronka, Piotr i Paweł, Alma, ABC osiedlowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mięso i wędliny
A co do reala, to uważam, że jest tani jeśli chodzi o produkty dziecięce, czyli kaszki, które często są w promocji i bardzo tanie ciuszki, nawet po 4 zł bodziaki. Ja się nie znam na materiałach, ale ostatnio rehabilitantka zapytała, gdzie dostałam taką fajną bawełnę na synka, a ja na to, że w realu i to za psie pieniądze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeważnie robimy zakupy w Auchan lub Makro, takie ogólnospożywcze+chemia, wędlina tylko swojska, mam znajomego, który ma masarnie i dla nas robi, takiej nawet na sklepy nie daje tylko po rodzinie i bliskich znajomych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr i Paweł najczęściej,
bo mięso i wędliny tylko u nich kupuję. Nie mam mięsnego w pobliżu. Potem biedronka,Carrefour i sklepiki osiedlowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×