Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oa04923k

Pytanie do jeżdżących rowerem

Polecane posty

Gość oa04923k

Za ile można kupić jakiś tani w miarę dobry rower dla kobiety? (ale nie za drogi, żeby nie było szkoda jak ukradną). I czy spokojnie można sobie jeździć po chodnikach czy trzeba po ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oa04923k
No właśnie nie wiem, taki żebym mogła sobie jeździć po zakupy, czy do pracy, do lekarza, nawet zimą. Co polecasz? Bo ja się nie znam, a ceny biletów tak poszły w górę, że chyba zacznę jeździć rowerem. Nie wiem właśnie czy górski, miejski czy trekkingowy, jaki byłby najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i moja żona mamy górskie z amortyzatorami z przodu i nie narzekamy :) żona ma jeszcze przypięty z tyłu fotelik dla dziecka i myśli nad koszykiem na zakupy na przód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oa04923k
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oa04923k
to chyba górski kupię, tak do 600-700 zl, żeby nie było szkoda jak ukradną, bo nie jestem bogata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zalosna reklama
kup zwykle, po co jakies udziwnienia? w polsce wysoka szansa,ze ci ukradna. ja mam cos w stylu duzy skladak, tzn zwykly miejski rower za 30 euro, uzywany, dziala, opony napomponwa,e kola wycentrowane wlasciwieie4, hamulce dzialaja-to najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
author thema ci w zupełności wystarczy natomiast na pewno powinnaś zainwestować w siodełko bo każda kobieta oczekuje że na rowerze się siedzi jak na tronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esme21
ja mam fajny rower za 700 zł używany oczywiście ale go przypinam bo teraz moda na takie pojazdy. Taki w dobrym stanie to możesz kupić za 500-600 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esme21
to jest damka holenderska, najwygodniejszy rower do jazdy miejskiej, po co Ci góral do jeżdżenia po mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz mi powiedzieć po co kobiecie mtb skoro wystarczy trekking :O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że w mieście są krawężniki itp i taką holenderką to widze jak jeżdżą przed każdym krawężnikiem schodzą w ogóle to jakieś takie duże i dziwne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poduszka na igły
Powiem Ci że ja zawsze miałam rowery za około 1000 zł a nawet mniej i były okropne i badziewne, aż odechciewało mi sie na nich jeździć :/ od niedawna mam rower b dobrej marki jest leciutki (nie ważny nawet 10kg), z tym że kosztował... 2500zł. Polecam Ci jednak wydać trochę wiecej no i zainwestować w porzadne zabezpiecznie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite141
najlepiej kup sobie holenderke . Sa na allegro uzywane zdaje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że nawet porządne zabezpieczenie potrafią otworzyć. Owszem jakbym zarabiał z 10tys na miesiąc to mógłbym kupić rower za 2,5tys. niektórzy mają auta tańsze od rowerów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poduszka na igły
Rower był równowartością mojej pensji.. musiałam na niego trochę poodkładać, z tym że ja go nigdzie nie zostawiam np. pod sklepem czy gdziekolwiek... Jeżeli to ma być rower, który autorka będzie zostawiała na jakiś czas bez opieki to niech lepiej kupi coś do 800zł.. Ale będzie się męczyła, bo to najczęściej gówna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic -> jakiej marki ten rower Poduszka na igły-> czerwony .... wszytko jasne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oa04923k
Dzięki wszystkim za opinie. Rower raczej kupię w jakimś sklepie sportowym, a nie przez neta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELC_AMX
To zależy jakie masz wymagania, ale fajny rower dobrej jakości kupisz za mniej niż tysiąc złotych np. taki model http://dobrerowery.pl/city/kross-tempo-andante-2012 od Krossa (bardzo dobra firma). Do jazd po mieście, takich spokojnych, to na pewno się nada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yugha
Proponuję klasyczną damkę http://www.cyklotur.com/rowery/miejskie-city/p,rower-vintage-d-braz-ziel-2014-romet,261571.html . Kwota poniżej 1000 zł i jak ukradną to strata będzie, ale nie też tak ogromna. A sam model bardzo dobry do jazdy po mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×