Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problematycznaaaaaaa

Nieudany pierścionek zaręczynowy

Polecane posty

Gość problematycznaaaaaaa

Przedwczoraj oświadczył mi się chłopak. Idelana sytuacja, cudowne słowa aż łzy leciały mi z oczu. Ale zrzedła mi mina kiedy zobaczyłam pierścionek. Broń Boże, nie jestem jakąś materialistką, nie obchodzi mnie ile kosztował. Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie pierścionek zaręczynowy. Od razu w oczach złoty, mały, skromniutki. Ja dostałam gruby, szeroki i srebrny. Wiem że sugerował się tym że mam całą srebrną biżuterię i noszę tylko srebro, ale to pierścionek zaręczynowy! A ten jaki dostałam to zwykły pierścionek który kupuje się na rocznicę czy walentynki żeby nosić na kciuku czy gdzieś tam. Jak mam go nosić całe życie? Jak mam go nosić pod obrączką? I teraz nie wiem cyz powiedzieć mu, poprosić o wymienienie, przecież to jest strasznie podłe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju-dasz
hehe fajnie, nie marudź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddds
buahhahaha, wychowqaj sobie go przed slube, bo po co ma byc rozwod, serio ci radze, jak juz on nie wie jakie pierscionek kupic to zapewne na rocznice 10 slubu dostaniesz nic:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvf
raczej na pewno nie jest srebrny, a z białego złota. Na zaręczyny srebra się nie daje. Białe złoto i owszem. Taki jaki Ci dał od serca taki ma zostać. Wielka przykrość mu sprawisz gdy powiesz, że chcesz inny, że ten ci sie nie podoba. Gdy dojdzie obraczka mozeszc po prostu nie nosic pierscionka badz tez postawi na takie z bialego zlota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radio z zielonym oczkiem
co jest podle? nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematycznaaaaaaa
Cieszę się, wyjdę za faceta mojego życia, ale poważnie postawcie się w mojej sytuacji, to ma być na całe życie a nie na impreze do założenia. Czy w ogóle nawet wymiana byłaby możliwa? Kupił go 3 miesiące temu i czekam na idealną sytuację i się doczekał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematycznaaaaaaa
Jest ze srebra, bo powiedział. A podłe byłby powiedzenie komuś kto tak się starał że nie podoba mi się ten pierścionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppychaczka
a ja dostałam srebrny pierścionek z czerwonym koralem,nikt takiego nie dostał,ale ten pierścionek jest od mężczyzny którego kocham i nie interesuje mnie że moda na pierścionki zaręczynowe jest inna,dla mnie ten pierścionek ma większą wartość niż ze złota i diamentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematycznaaaaaaa
chciałam platynowy,może powiem ze go zgubiłam to kupi mi nowy,co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematycznaaaaaaa
Już przebolałabym jakoś fakt że jest srebrny, chociaż uważam że pierścionki zaręczynowe powinny być złote lub chociaż z białego złota. ale do tego dochodzi fakt że jest taki szeroki, gruby i niezgrabny.Jakby pozabierać ozoby byłby większy od męskich obrączek. Źle sięz nim czuje i nie moge sie przyzwyczaić. To jest puste ale wiem, że jak on powie znajomym że się zaręczyliśmy, a oni poproszą żeby pokazali mi go to będzie mi przykro widzieć ich miny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematycznaaaaaaa
zabawne jest trolowanie co "platynowa"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecznie go zostaw
takich schiz nikt nie przeżyje z tobą, nie nadajesz się do życia, nie męcz tego faceta swoją osobą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecznie go zostaw
a tekst co powiedzą inni mnie rozbawił:D:D zostaw faceta koniecznie, od innych dostaniesz lepszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaz fotke tego pierscionka
moze nie jest tak zle. Ja mam niestandartowy pierscionek, sama go wybralam. TPodobny do tego http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,kolekcje,czarne_diamenty,8195, nie ma tylko tych braylancikow po bokach. Wszyscy maja z oczkiem i dziwia sie jak widza moj i ze to zareczynowy. A mi sie podoba i lubie bardziej niz obraczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvf
ja tez nie mam standardowego piescionka z oczkiem i nie przypomina zareczynowego, ale go uwielbiam taki chcialam:) http://www.apart.pl/pl/szukaj,bizuteria,q,,,7502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię srebro. W ogóle to mam kilka pierścionków zaręczynowych od jednego faceta (tak wyszło), ale nieważne. Śmieszne jest to, że ludzie gadają takie głupoty, jak Wy w tym topicu - jaki ma być pierścionek zaręczynowy - że ze złota, nie srebra, że z diamentami... Pierścionek o ile nie jest pamiątką rodzinną, dopasowany jest do gustu wybranki. Ja to widzę, że starał się dopasować - skoro nosi srebro, dostaje srebro, bo skąd mógł przewidzieć, że akurat teraz narzeczona zechce się pochwalić przed koleżankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fxdvevdegrdv
powiedz mu prawdę, że po pierwsze na zaręczyny kupuje się złoto, że srebro to ty możesz iść sama codziennie kupić, po drugie, jest ordynarny, ja bym powiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaviezpierdzielez
tez mam apartowski ale taki zwykly za to z dusmencikiem. lubie go :) nie wybieralam, sama bym wybrala moze inny ale ten jest wyjatkowy. pokaz nam zdjecie ocenimy czy daktycznir taka tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutra natra
A ja mam taki i mimo ze nikomu tez sie nie podobal,a bo to zloty a bo za duzo diametow to mam ich zdanie gdzies, dostalam go od mezczyzny mojego zycia i to sie dla mnie liczy :)http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,kolekcje,Pierscionki_zareczynowe,3397

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaviezpierdzielez
dawaj fote swojego problematyczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż twój facet to totalne
bezguście. Zabrakło mu klasy i pewnie kasy, ale liczy się to, że dał ci go bo cię kocha. Ponoś go trochę żeby nie robić mu aż takiej przykrości i po kilku dniach zdejmij. A jak będzie pytał czemu go nie nosisz to wymyśl coś w stylu, że np cię uczula stop metali z których jest zrobiony itp facet nie będzie miał nawet pojęcia o czym mówisz ;) i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematycznaaaaaaa
Ehh i znowu spac nie moge przez to. Nie wiem gdzie go kupil ale wyglada mniej wiecej tak http://www.apart.pl/pl/srebro,c,1,2,8824. To nie jest problem ze on masakrycznie mi sie nie podoba, bo jest nawet nawet. Jesli dostalabym go na walentynki czy urodziny to bym yla bardzo szczesliwa. Ale w pewnych kwestiach jestem tradycjonalistka. Suknia slubna ma byc biala a nie kremowa, obraczki zlote a nie jskies platynoewe czy inne wymyslne, a pierscionek zareczynowy ma wygladac jak pierscionek zareczynowy. Pal licho pieniadze, mog ostatecznie yc srebrny albo najnizszej jakosci zloty ale powinien tak wygladac. Chcialabym mu powidsziec prawde, szczerosc jest najwazniejsza w zwiasku, ale na pewno bedzie mu przykro i to nie bedzie juz ten pierscionek z zareczyn, ale nie czuje sie narzeczona patrzac na niego. I ehhh dziewczyny niezareczone blagam nigdy nie popelnijcir tego bledu co ja i rozmawiajcie o tym jak byscie chcialy zeby on wygladal nawet jesli sie nie spodziewacie zareczyn, bo taka niespodzianka na prawde moze zepsuc najwazniejszy dzien w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajowy z dąbrowy
w jakimś dziwnym miejscu pewnie go kupił, bo zazwyczaj jak idziesz do jubilera to ktoś z obsługi pyta w czym pomuc i wtedy mówisz że poszukujesz PZ. Takie pierścionki zazwyczaj mają oddzielne gabloty i widać na pierwszy rzut oka że to zaręczynowy. Albo kupił go w sklepie ze sztuczną biżuterią albo na jakimś stoisku bo u jubilera na pewno nikt czegoś takiego mu nie zaproponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest PODŁE, że facet który Cię kocha kupił niepodobajacy się Tobie pierścionek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój teraz już mąż wiedział
że nie lubię złota tego normalnego, ze wole srebro. dlatego dostałam pierścionek z białego złota i uwielbiam go!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gajowy z dąbrowy - a moja przyjaciółka dostała pierścionek zaręczynowy, który nie wygląda jak typowy zaręczynowy a był kupowany u jubilera i co? Też byś pewnie uważał, że kupiony na bazarze, bo nie wygląda na zaręczynowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problematycznaaaaaa
Pytałam niby od tak czy ktoś pomagał mu wybieać (w głowie "zatłukę ekspedientke") ale dumny z siebie powiedzial ze sam poszedl, sam wybrał i nie prosił o pomoc. Mogł nawet go w kiosku ruchu kupoć, czy na bazarze, nic mnie to nie obchodzi, a tym bardziej że u jubilera PZ z gabloty najczęściej są z diamentami i kosztują tysiące a ja zdecydowanie nie chciałabym tak drogiego pierścionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×