Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ol

jak używać laktatora ręcznego

Polecane posty

Gość ol

Hej dziewczyny, Kupiłam laktator ręczny AVENT. Czy mogłaby mi któraś z Was powiedzieć jak zacząć go używać? przykąłdam go do piersi, macham rączką, macham i nic nie leci... ile to powinno trwać? jak to wygląda? nie mam problemów z mlekiem, i jak mała je to leci jak szalone, co robię nie tak? podobno okłady z ciepłego ręcznika pomagają, ale kładłam chwilę przed próbą i nic... Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahhaaha
bo musisz nasladowac odruch ssana niemowlecia, poszperaj na stronach, sa informacje jak postepowac z laktatorem z tego, co pametam, byla to seria bardzo szybkich, ktorkich i plytkich nacisniec a potem 1-2 dluzsze i mocniejsze; kika razy powtorzysz i zacznie leciec, wtedy mozesz juz normalnie naciskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahhaaha
i sie nie stresuj, ze nie leci, wlacz sobie jakis film... czy zacznie leciec po 10 sek, czy po 1 mnucie - nie ma reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol
dziękuje!czyli trzeba próbować do skutku... a mogłabyś mi powiedzieć czy da się takim laktatorem opróżnić zupełnie pierś? na razie uzbieranie na jedno karmienie wydaje mi się niemożliwe... pytam, ponieważ wybieram się niedługo na wesele i zastanawiam się czy mogę się napić alkoholu? myślałam, że się napiję i po prostu to mleko ściągnę i wyleję, ale jak to tak mało leci to chyba nie da rady... a nie chcę żeby Mała miała mleko z %... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voyo
Jak nie chcesz zeby mała miała mleko z % to poprostu nie pij. Bez alkoholu tez mozna sie pobawić, a zdrowie dziecka jest najważniejsze... Jeszcze zdążysz se golnąć trochę cierpliwości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam AVENT leży teraz na szafie w pudełku, użyłam go parę razy,a to była katorga, beznadziejnie leciało,pomimo naśladowania odruchu ssania, po jakimś czasie nic już nie leciało i po takim odciąganiu musialam jeszcze odciągać ręcznie, a piersi i tak się nie opróżniały dobrze, zaczęły boleć itp. Kupiłam elektryczny Prolactis (LOVI) i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja miałam ręczny avent i jak nauczyłam się go obsługiwać ściągnięcie pokarmu nie było problemem, używałam wiele razy i byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też mam reczny, tylko że lovi i jestem zadowolona. łatwo się macha rączką, laktator działa szybko. Ma dwa rodzaje ssania, jak dziecko ;) Pomagałam sobie na początku, masując, żeby pobudzić laktację. Nawał mnie nie dopadł, ale na początku młody nie chciał w ogóle łapać piersi. Baby w szpitalu nie informując mnie o tym, karmiły do butelką i żadna nie chciała pomóc.... Na szczęście poradziliśmy sobie i teraz już ssiemy cyca codziennie, też na zmianę z mlekiem z butelki (odciągniętym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×