Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość umciaumciaaaahy

cwiczenia bez diety ???

Polecane posty

Gość gość
Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową, Opiekun medyczny z organizacją opieki dzieci i osób starszych oraz geriatrią, Asystentka stomatologiczna z ortodoncją -za DARMO w ROK lub dwa lata! Zapraszamy do Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2 NOVA Centrum Edukacyjne 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

W Drogerii Natura teraz zrobili świetną opcję, za zakup zdrowej żywności można umowic sie na darmową konsultację dietetykiem, jest to naprawdę fajna sprawa :)) Ja już czekam na spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
8 minut temu, Gość Milena napisał:

W Drogerii Natura teraz zrobili świetną opcję, za zakup zdrowej żywności można umowic sie na darmową konsultację dietetykiem, jest to naprawdę fajna sprawa :)) Ja już czekam na spotkanie.

To prawda, ja już byłem na konsultacji o dietetyka mówi podaje dokładną dietę na 2 tygodnie, wazne aby kupic zdrową żywnosc z drogerii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Dieta jest podstawą! Trzeba zrezygnować z niektórych nawyków, nauczyć się innych smaków . Jeśli ciężko, to ja proponuję zamówić dietę pudełkową - trochę kosztuje, ale działa. Ja ze swojej strony mogę polecić osobom z okolic Krakowa catering dietetyczny Optimal Fit 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk

Ja skorzystałem z online konsultacji z drogerii Natura, dietetyk kazał mi pić szejki i jeść dużo owoców, widać, że jest doświadczony, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zły wybór. Idealnie jest łączyć rozsądną dietę z aktywnością, bo inaczej nic z tego nie będzie. Sami zauważycie. Na pewno polecam zamówić sobie z Hop-sport np. gumy do ćwiczeń. Sami szybko zauważycie, jaka będzie różnica. Wtedy waga ma większe szanse lecieć. Bez rozsądnej diety cudów nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×