Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutnaa Pusiaa

Czemu mężczyźni nie lubią kobietek o okrąglejszych kształtach?

Polecane posty

Gość Smutnaa Pusiaa

Które mają dobre serca i są wartościowe? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfshjgjs
tu gdzie mieszkam w tym kraju, akurat lubia takie,nie lubia chudych,koscistych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek30
pewnie że fajne są kobietki okraglutkie też -nawet powiem ci że one są super i często są bardzo radosne i pocieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdziestamjest
Ale przecież większość wręcz uwielbia te kobiece kształty :-) chyba ze mówimy o wyraźnej otyłości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm... Kościotrupów nie lubię,ale też i bez przesady.A że tak bezczelnie spytam: te okrąglejsze kształty to lekko okrągłe czy też mocno okragłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwobólka
Faceci wolą okrąglejsze laski niż anorektyczne chudzielce. Poza tym ważniejsza jest buźka od figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się wypowiem przerobiłem parę tematów jak to się mówi i powiem Tobie tak :dla mnie kobieta musi mieć pełne kształty oczywiście bez przesady ale jednak wolę żeby miała trochę tu i tam ładna krągła dupcie,brzuszek i cyca a tym laska co wyglądają jak chodzące kościotrupy stanowczo mówię nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli mówisz o
krągłościach w kształcie klepsydry nawet takich większych to jestem za. jeśli mówisz o krągłościach w kształcie banki lub fałd to nie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelek,ja rozumiem,że każda kobieta będzie reklamować ten typ figury,który sama reprezentuje,niemniej jednak nie wszyscy faceci mają gust uniwersalny (choć zdarzają się całkiem przyjemne dla oka babeczki o niezbyt bujnych kształtach,a jak jeszcze dobrze nadrabiają tym co w główce...) lub oparty na pokazach mody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja preferuje szczuple wiec kosciste kobiety - maja wiecej wigoru w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba -siem uśmiałam:)
" żaba na odwyku okrągłe kształty są ok - kobietę łatwiej przeturlać do kuchni " ..to jest złota myśl!!!:D ..latwiej taką przeturlać do kuchni,a jak już tam wszystko zrobi,kuleczka potoczy się w kierunku wyrka:)..tak:O ..w ten sposób mężczyzna zostanie zaopiekowany i zostaną spełnione jego podstawowe oczekiwania nie nawet wobec życia:P a kobiet ..w sumie chuda może jezdzić na rolkach żabciu czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem okrągła i dobrze mi z
tym! mam również niezły temperament jak Gesslerowa:P i tez mi z tym dobrze;) mężczyznom się podobam,i to bardzo,piszę tak,nie z próżności ,a mam tego dowody,intryguję ich,bo słodka kulka jest słodko-gorzka z pazurkami:P niestety oni mnie ani nie interesują,ani nie intrygują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaskakanka grubaq
tak, jasne, - wiekszosc facetow lubi chude dziewczyny-mam przyklad z pracy,- pracuje nas 5 dziewzyn i sami faceci, i co? kazdy z nich wzdycha tylko do jednej- chudej, wiec nie pierdzielcie ze lubicie okrągle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś dla szczekaczy netowych
bo jest różnica między okraglejszymi kształtami a byciem zwyczajnie grubym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobieta, ale sie wypowiem. Bo większość facetów to brzydzi. Te faldy tłuszczu sa okropne. Grube i otyłości osoby sa tez leniwe - nic nie robią zeby schudnąć. Kto chce leniwa połowke? Ah tak tak 🖐️ te grube zawsze sa niesamowicie madre, wartościowe i dobre. Same anioły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaskakanka grubaq
nie jestesmy jakies specjalnie grube, nie wylewaja nam sie fałdy tłuszczu,nadwagi chyba oprocz jednej zadna z nas nie ma, ale tylko "ona"-drobniutka i szczuplutka ma powodzenie, wiec? nie rozumiem co nam brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasdf
Grubaski są aseksualne. Ale tak samo "szkieletory". Najfajniejsze są po prostu te szczupłe, zgrabne, ale mające też czym oddychać i na czym usiąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolegę ostatnio wyslala kuzynka na randkę w ciemno. Piekniejszej dziewczyny nie widziala. On tez nie. Ale dziewczyna ma lekka nadwagę i kolega nawet sobie głowy nie zaprząta. Dbać o siebie. Bo ładna twarz nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaskakanka grubaq
co wy z tym sportem macie?naprawde zalezy wam na tym, bysmy sie ruszały?nie kazdy to lubi! laska z mojej pracy tez jakas napalona na uprawianie sportu-biega, cwiczy, tanczy, ale jakos nie widze by faceci choc z raz nia na ten temat rozmawiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×