Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -k-cv

jak się ubrać do pracy?

Polecane posty

Gość -k-cv

witam! Zaczynam niedługo nowa pracę i nie wiem jak się ubierać. Wcześniej pracowałam w sklepie spożywczym a tam wiadomo trzeba nosić uniform (fartuszek) teraz będę pracować w sklepie z odzieżą damską. Nie chciałabym wygladac przesadnie elegancko ani za bardzo na luzie. Proszę poradzcie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet by ubrał garniak (jedyne dozwolone ubranie:-)), a kobieta może być w jeansach i też będzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodnie (teraz okres zimowy więc wygodniej) bluzka z kołnierzykiem, do tego marynarka lub sweterek. Ja pierwszego dnia bym się tak ubrała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -k-cv
hmmm...Czyli pierwszy dzień już wiem jak się ubrać. Ale co dalej? Może poradzcie co jest dozwolone a czego na pewno nie można założyć? A co z kolorami czy trzeba stonowane czy wszystkie dozwolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że kolory dozwolone. Oczywiście w zimie stonowane;) nie ubierzesz białej spódnicy, bo to głupio będzie wyglądać w zimie. Myślę, że zbyt krótkie spódnice, bluzki pokazujący połowę biustu są nie na miejscu. Ważne, żebyś wyglądała schludnie i jak to opisałaś trochę elegancko, trochę luźno. Nie jestem wstanie Tobie napisać jak masz się ubrać, bo nie wiem co masz w szafie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr
Idz do tego sklepu, w ktorym bedziesz pracowac raz czy dwa i zobacz w co pracownicy sa ubrani. Sklep z ciuchami niewiele mowi, bo przeciez nie wiemy jakie to ciuchy, dla kogo i gdzie ten sklep jest, wiec nie mozemy Ci doradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze - jak przedmowczyni radzi, popatrz jak sie ubieraja inni. Po drugie - niech wskazowka bedzie tez to, jakie ubrania sa w tym sklepie sprzedawane. Sprzedawca niejako firmuje sklep swoja osoba, wiec fajnie by bylo sie z jego asortymentem utozsamiac. Generalnie wydaje mi sie, ze w sklepie z odzieza elegancka/wieczorowa wypadaloby byc ubranym bardziej elegancko (czyli np. spodnica/kanty i elegancka koszula albo elegancka "biznesowa" sukienka), a w "codziennym" czy mlodziezowym mozna sobie pozwolic na bardziej luzny styl. Powiem wiecej - chyba niektore sklepy maja taka polityke, ze pracownice maja w ramach dodatkowej reklamy nosic odziez z ich asortymentu. To rozwiazywaloby problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie dostajecie ubrań pracowniczych? Na pewno musisz założyć ubrania odpowiednie do danego stanowiska. Buty również są bardzo ważne. Sprawdź sobie np. w http://www.sklep.intergo-bochnia.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie, Jeśli szukacie eleganckiej garsonki lub kostiumu do pracy, to zapraszam do mojego sklepu For You Prestige w Galeri Handlowej Bemowo. Moje klientki obsługuję osobiście i aktywnie doradzam w doborze kreacji. Więcej informacji na stronie: www.foryouprestige.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Mosquito pojawił się ładny, elegancki żakiet. Wydaję mi się, że powinien być idealny do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno schludny strój w stonowanych kolorach to najbezpieczniejsze rozwiązanie. Będziemy wyglądać elegancko a zarazem profesjonalnie. Taką stylizację warto wzbogacić dodatkami, które mogą być bardziej wyraziste, ale nie nachalne. Zachęcamy do zobaczenia naszej oferty na www.elfrika.pl i poszukania inspiracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opimka
Hmm... To zależy, jakie ubrania będziesz sprzedawać. Warto zaopatrzyć się w dość elegancką bluzkę, którą ubierzesz zarówno ze spodniami, jak i spódnicą. Poszukaj na http://www.cozacena.pl/bluzki-damskie a na pewno znajdziesz coś ładnego. Jest to super okazja, ponieważ dzięki porównaniu cen kupisz najtaniej, a do tego siedząc na kanapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaTTalka31
Wszystko zależy od typu pracy to na pewno. Warto aby strój był elegancki i nie wyzywający zwłaszcza jak mamy styczność z klientem. Można tez skorzystać z pomocy takiej osoby http://lucystyle.pl która nam przygotuje stylizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o ubranie robocze to ja jakiś czas temu kupiłem sobie fajny uniform z tego sklepu www.stapol.pl. Szukałem czegoś niedrogiego i tu znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elegancki, klasyczny ubiór zawsze doda nam pewności siebie i profesjonalizmu. Chyba, że to sklep z odzieżą młodzieżową- wtedy możemy poszaleć z aktualnymi trendami. Pamiętaj, że jesteś wizytówką sklepu, w którym pracujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ten problem z autopsji. :) Niedawno sama zmieniałam miejsce pracy i miałam duży problem z przestawieniem się jeśli chodzi o ubieranie. (wcześniej byłam ekspedientką w sklepie, teraz jestem sekretarką w biurze.) Mnie bardzo pomogła stylistka ze strony PasujeMi.pl. Znalazłam tam mnóstwo fajnych, gotowych stylizacji do pracy -> https://pasujemi.pl/stylizacje/do-pracy To, co jest świetne to fakt, ze można od razu kupić całość lub wybrane rzeczy, które nam się podobają. Zresztą... zobacz sama! :) Myślę, że znajdziesz coś dla siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w dużej mierze zależy od rodzaju wykonywanej pracy . Inaczej będziesz się ubierać jako barmanka a inaczej jako asystentka szefa . W tym pierwszym przypadku najlepiej jest postawić na jakiś luźny styl . W tym drugim musi być wszystko elegancko i galowo . Rzeczy powinny być wyprasowane i dopasowane aby firma była dobrze postrzegana przez reklamodawców czy kontrahentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolineb
Jestem przedstawicielem firmy www.carolineb.pl, bez działań podprogowych jak robią to niektore Panie powyzej udając przypadkowego użytkownika podanych przez nich stron, poprostu zobacz czy jest coś u nas dla Ciebie :) przystojni magazynierzy tylko czekaja, żeby spakować dla Ciebie przesyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, że wszystko zależy od tego gdzie pracujemy, jaki mamy dresscode itd, ja bardzpo sobie cenie tę kolekcję: http://www.hexe.com.pl/lookbook/22 jest fajna stonowana i klasyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego jaki to sklep z odzieżą. Czasami pracodawca ma swoje wymagania co do ubioru. Jeśli jednak nie określił czego oczekuje to myślę, że warto ubierać się dość elegancko. Polecam np. taką bluzkę https://cosmosmoda.pl/odziez-damska-bluzki-krotki-rekaw/13176-bluzka-z-kolnierzykiem-cm281-mietowa-bluzki-damkie-online-cosmosmoda.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli szukasz naprawdę fajnych, ale ponadczasowych wzorów to może zobacz co oferują w Aeterie . Tam nie znajdziesz tego co w sieciówkach, tylko same projekty które ukazują piękno, kobiecość i styl. Nigdzie nie znajdziesz tak idealnie wykończonych projektów, do którego ludzie przykładają całe swoje serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×