Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stanisław lata 45

Pomoge samotnej mamie! Pod tymi warunkami!!!!!

Polecane posty

Gość Stanisław lata 45

Zamieszka ze mną 1.Będzie gotować 2.Będzie prać 3.Będzie sprzątać 4.Będzie prasować 5.Będzie robić zakupy 6.Będzie ze mną uprawiać sex Wiem jak samotnej matce jest trudno w życiu bo sam mam córke samotnie wychowującą mojego 6letniego wnuka. Niedawno córka wyprowadziła się do swojego chłopaka a żona też odeszła do swojego gacha. Dlatego czuje się samotny i potrzebuje tego wszystkiego. Najlepiej niech to będzie dziewczyna która została wyrzucona z domu przez własnych rodziców, chłopak ją olał i nie wie co ze sobą zrobić. Ja się nią odpowiednio zaopiekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddsa
a ile będziesz jej płacił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze trafiłes stasiu
tutaj 80% dziewczyn to samotne mamusie co sobie porobiły bebzole z typkami spod ciemnej gwiazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanisław lata 45
Jestem dobrze sytuowany materialnie. Posiadam trzy domy, dobrze prosperująca firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadaddada
ale głupie prowo, ale się niektórym mamom nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz co , oprócz
tych "posiadłości" masz też spore wymagania. Czy ty szukasz gosposi czy żony? Uścislij trochę bo potem po ślubie (jak coś) zona kopnie cię z dupę i uszczypnie majątku (chyba że będzie idiotką i wyjdzie za ciebie tylko by pomieszkać w twojej chacie :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorze ja się zgodzę
ale proszę, zmień imię, przepisz mi jeden z tych domów a mogę się zgodzić na twoje wymagania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanisław lata 45
Ale tutaj też są samotne matki!!! Mój syn znalazł sobie taką dziewczyne która została pobita przez ojca, rodzice nie chcą jej znać, ojciec dziecka nie chce mieć z nią nic wspólnego a mój syn zrobił sobie z niej darmową służącą i nałożnice ale ona przy nim nie zginie. Teraz ja chce zrobić to samo. Potrzebuje młodego, świeżego mięsa, które utrzymam. Najlepszy wieku to od 21-26 lat. Bo te kobiety które mają 40stke i są samotnymi matkami to może i będą atrakcyjne, ładne ale mogą być również zaradne. A ja chce kobiety bezradnej w życiu zawodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewwciciciaa
ja bym byla chetna a jakie wojewodztwo?> i co jesli ci sie znudze? to taka dziwna propozycja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhghhd
Myslisz ze jakis bogaty koleś przepisze dom na pierwszą lepszą dupodajkę z bękartem? zpaomnij hahaha, znajdzie sobie taką co mu będzie dawac dupy i jeszcze gotowac obiadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zglaszam sie:-)
ja samotna z dwojka dzeci gdzie mam przyjechac??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukasz sieroty życiowej?
Szukaj, może znajdziesz :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhaaa
idź wsadź se fiuta w dziurę od płota starcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssamotnaaaa
Czy ogłoszenie jest nadal aktualne? Jeśli tak to proszę o kontakt karotto18@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele,prowo takie ze az smierdzi a i tak znajda sie chetne:-/ masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem samotna mama, ale czuje sie obrazona. Mam ciezko w zyciu, moj mąż umarl, ale w zyciu nie zdecydowalabym sie na taki uklad. pasowaloby ci to, ze jakas ci usluguje w zamian na kase na zycie? to ty jestes jak prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maximale
to nie jest pomoc tylko prostytucja, gdzie prostytutka daje się dymać bo dodatkowo by cię opierała itd. Nie nazywaj tego pomocą! a tak naprawdę to bardzo biedny z ciebie człowiek, może i masz kase ale nie jesteś nic wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz wątpliwości
Możesz mieć nawet siedem domów, worek złota.Na pewno bym nie chciała takiego starego ramola! Bujaj się capie! PROWOKACJA na maksa! Nikt dobrze sytuowany nie ogłasza się w necie.Jesteś żałosny!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiulek
Witaj Stanisłąwie Jestem chętna spróbować :) Potrafię się na jeść dobrym jadłem, Jestem dość czyściutka, układam się do snu w oporządzonym nieźle gniazdku. Mięsko ze mnie dość młode :) jest tego sporo - chyba, a ...Jeśli chodzi o sex :) no ok niechaj będzie poświntuszyć czemu nie, mam to w genach. Rozumiem Twe rozdarcie wewnętrzne kiedy człowiek Cię nie zauważa. Rozumiem Twe serce opuszczone i brak prawdziwej bratniej duszy. Podam Ci mój adres Ty moje mięsidełko przyjedź jak najszybciej. Obora koło sołtysa we wsi nic tu nie zwisa ( uważaj to ten już wiek) Jam jest świnka co świntuszy :) nawet w lecie przy słodkiej gruszy. Jem same dobroci:) nawet zjadam posiłek koci. Ścielam gniazdko moje by ogrzało młode ciałko także Twoje. Kiedy już się Facet nauczy że młoda pożadna dziewczyna się z takim nie włóczy? Pozdrówki w imieniu mądrych wspaniałych kobietek- nie dajcie się poniżać prawdziwej "śwince"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanisław lata 45 2013.01.27 Jestem dobrze sytuowany materialnie. Posiadam trzy domy, dobrze prosperująca firme. I w tym momencie powinienes juz sie obudzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomogę finansowo samotnej matce lub mężatce z Łodzi lub okolic w zamian za dwa dyskretne spotkania w miesiącu coolmojito@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie pytam ile? dla glupich ciuchow,kosmetykow,dachu nad glowa i jadla nie chce mi sie nog rozkladac. interesuje mnie kasa. do zdziska i pana z lodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga

Witam przeczytałam pana ogłoszenie czy jest aktualne poda pan jakie województwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×