Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JASNY GARNITUR!!!

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CO MYŚLICIE O JASNYM GARNITURZE ŚWIADKA? WIOCHA CZU UJDZIE... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety jasny garnitur to
zdecydowanie wiocha!! to strój przedpołudniowy, na przechadzkę po deptaku czy parku zdrojowym, a nie na zaślubiny (obojętnie, czy chodzi o Pana Młodego, świadka czy "szeregowego" gościa) ciemny garnitur to najlepszy i najelegantszy wybór, nie musi być czarny - styliści uczulają, że w świetle dziennym dużo lepiej wygląda antracyt czy granat, niż czerń (dlatego warto wybić Panom Młodym z głowy pomysły na wybitnie niepasujący na dzień & do kościoła smoking, pingwinkiem zwany ;) ) oczywiście garnitur nie może być lśniący (discopolo na całego!!), i lepiej unikać pasków, prążków czy przeszyć na klapach w modzie męskiej im mniej udziwnień czy ozdóbeczek, tym lepiej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jaki kolor garnituru ma pan młody,nie może rzucać się w oczy swoim kolorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I CO JA MAM TERAZ ZROBIC?! JA CAŁA W KORONCE, MÓJ K. W PORZADNYM GARNITURZE I JEGO SWIADEK!!!!:((((( NAPEWNO PRZYJDZIE W JASNYM, BO W GRUDNIU NA WESELU W NIM BYŁ:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A W KOŚCIELE :JASNY GARNITUR + CIEMNA KURTKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irysy na zębach
Może mu delikatnie zaproponujcie pożyczenie płaszcza, czy ciemnego garnituru (jeśli macie), ale ja uważam, że nie mamy prawa mówić komuś co ma założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja też tak myślę,że nie wolno narzucać stroju... druhnom też nic nie mówie, choć pytały czy mam jakieś życzenia....ale MATKO BOSKA! czuję, że nie będę szcześliwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×