Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinnnka

treść zaproszeń

Polecane posty

Gość malinnnka

Hej,mam taki problem.... Zarówno mój Tata ja i Tata mojego narzeczonego niestety nie żyją, nie wiem kompletnie jak w tej sytuacji wypisac tresc zaproszen ślubnych. Wszedzie jest z reguly napisane ze zaraszaja Państwo Młodzi/ Narzeczeni wraz z rodzicami. U nas w sytuacji gdy sa tylko Mamy mam napisac Kasia i Wojtek wraz z Mamami? lub Kasia i Wojtek w imieniu swoim oraz Mam??? jakos tak wg mnie nie brzmi to dobrze.... sytuacja jest jaka jest, wiadomo ze smuno i tak bedzie gdzy w chwili blogosławienstwa beda tylko mamy, przy powitaniu tez tylko Mamy i jeszcze to podkreslac w zaproszeniu.... Maci jaki pomysl jak z tego wybrnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż zajrzałam do zaproszeń które dostałam. Nie we wszystkich jest wzmianka o rodzicach w zaproszeniu, mimo że sponsorowali uroczystość. Może porozmawiajcie z mamami i wytłumaczcie dlaczego ominiecie tę część, a zawsze możecie im wynagrodzić to podczas podziękowań dla... mam na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziura w galocie
To i ja się podłączę z zapytaniem skoro powstał już wątek: jak mamy napisać jeśli u nas zdecydowaną część kosztów pokrywają rodzice, ale tylko jednej ze stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziura w galocie
help?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
najlepiej nie dopisywać rodziców wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już gdzieś pisałam - nie jest ważne, kto sponsoruje. Zasady dobrego wychowania i tradycji przypisują rodzicom OD ZAWSZE rolę gospodarzy wesela. Nie mówię tu oczywiście o sytuacji, kiedy Młodzi są z rodzicami skłóceni etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej w ogóle ni wspominajcie o rodzicach czy tam mamach w zaproszeniach, bardzo często nic takiego nie ma. Zresztą i tak nikt normalny nie czyta takich pierdół tylko datę i miejsce no i oczywiście ogląda sie zaproszenie jeśli jest ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna kawa bez mleka dobrze napisała. Mama jest rodzicem, macie dwie mamy, jeżeli chcecie je uwzględniać w zaproszeniach, napiszcie z Rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziura w galocie
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×