Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przedmiot

Czy przeszkadzałoby wam gdyby mężczyźni chodzili w tzw. szpilkach, spódnicach?

Polecane posty

Gość ludzki przedmiot

Nie chodzi mi o to żeby cały czas w spódnicy chodzić, ale jednego dnia mam ochotę wyjść stroju teoretycznie kobiecym, bo praktycznie to mężczyzna czułby się w nim wygodnie, to wychodzę.:( I tak załóżmy że nie tylko ja bym miał.:( Czyli dosyć często widywałbyś/widywałabyś samca w stroju rzekomo kobiecym.:( Czy zdenerwowałoby cię gdybyś miał/ miała przebywać z taką osobą?:( Bo mi się wydaje że nie ma prawa denerwować. Że pozostaje jedynie zaakceptować i patrzeć albo nie patrzeć.:( Czy uderzyłby mnie ktoś z was gdybym tak wyszedł i korzystał ze środków komunikacji miejskiej?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilajda
Guzik mnie obchodzi w czym chodzą obcy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab46
Już jednego oglądam i WYSTARCZY....Anna Grodzka się nazywa....brrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie przeszkadzaloby :) gdyby chodzili w spodnicach mysle, ze szpilkami mieliby troche klopotu... no, ale trening czyni mistrza... niektorym paniom tez by sie przydal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelllo
Mi by to bardzo przeszkadzało, ponieważ faceci to w większości bezguścia i z pewnością niewłaściwie by dobierali kolory i fasony ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba raczej nie wolę mężczyzn w sportowym obuwiu i świetnych dżinsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba raczej nie wolę mężczyzn w sportowym obuwiu i świetnych dżinsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak - skończyła ci się możliwość wyboru w strojach męskich, że masz takie pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
przecież facet w szpilkach mógłby się zabić:) to juz lepiej odrazu dajcie mu narty i na mamucia skocznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnhbf
To byłoby bardzo ciekawe, jakby nagle faceci zaczęli chodzić w damskich ubraniach. Mieliby okazję pokazać, że mają gust - jeśli by się znalazł choć jeden, który faktycznie go ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już niewspomne kiedy się ma 41,5cm niemogę normalnych bótów dostać a dopiero spilki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej30
" jeśli by się znalazł choć jeden, który faktycznie go ma" - Może ja mam gust. Na co dzień noszę szpilki. Czasem spódnice. Mam też jedną sukienkę. Oczywiście buty duże, a ubrania wyglądają jak męskie lub unisex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi by to nie przeszkadzało. Mam swoje problemy. Facet w spódniczce czy szpilkach to żaden problem i żadne zmartwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby seksuolodzy nie przeszkadzali swoją bujną wyobraźnią to bym chodził w spódnicy i na szpilkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei_nei ja mam rozmiar szpilek 40 także nie są to potężne stopy, a o takie buciki dla mnie nie trudno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×