Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZaklopotanyLbn

Coraz bardziej narastajacy łupież.Lublin

Polecane posty

Gość ZaklopotanyLbn

Hej chodze już do dermatologa od okolo roku.Przepisywała mi leki głównie elocom,capitis duo,squimax które mi nie pomogły.Zresztą na wizycie pani doktor z Lublina nie wstała nie zobaczyła co mi tak naprawdę dolega tylko po krótkim dialogu oceniła chorobę.Byłem u niej trzy razy i kolejne leki które kosztowały ponad 100złi nic nie dają w tym momencie łupież sie coraz bardziej nasila i pojawiły sie duże białe płaty suchej skóry na głowie które odpadaja .Oprócz tego moje włosy sa bardzo suche i łamliwe.Proszę jak ktoś kiedy kolwiek miał z takim okropieństwem odczynienia i zdołał je wyleczyć proszę o jakies rady.Albo jak ktoś jest z Lublina i moglby polecić jakiegoś dobrego dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minipizza
olej rycynowy, na serio, tylko smaruj skórę przed umyciem i w czepek i ręcznik i tak z godzinę. łupież to nie koniecznie łupież, to może być tylko sucha skóra. olejek w aptece ok 4 zł. dużo nie tracisz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklopotanyLbn
no dobra sprobóje ale czy to wsmarowywac tylko w skóre głowy czy można też nakladać na włosy bo mój problem to też suche łamliwe włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklopotanyLbn
pomocy ! :( naprawde mnie to dobija , już sam niewiem co mam używać :( próbowałem prawie wszystkiego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minipizza
to dużo nie kosztuje - kilka złotych, możesz smarowac też na włosy, a w skórę musisz wmasować, na to czepek foliowy i nakryć ręcznikiem i trzymać tak ok 1 godziny. robić tak 2-3 razy w tygodniu do mementu aż łupież zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minipizza
no waśnie różne kuracje, szampony, a skóra coraz bardziej sucha. może to właśnie nie łupież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklopotanyLbn
ale to jest lupiez bo pojawil sie na poczatku i dlatego mialem kuracje i dlatego mam suche wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolettttttaKa
squamax albo nizoral ale i tak najlepiej wyprobowac kilka srodkow bo kazdy lupiez u kazdego jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklopotanyLbn
squamax juz mialem , nie pomogl , nizoral tez nie .. to moze byc jakas choroba ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklopotanyLbn
hmm ? doradzi ktos? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, ze może być to choroba (zresztą łupież też nią poniekąd jest) - poproś dermatologa o zrobienie badania skóry w laboratorium - posiew na przykład, żeby wiedzieć czy to grzyb, czy bakteria gdyby włosy były tłuste stawiałabym na ŁZS, przy suchych włosach może być to efekt agresywnych środków, których niedziałanie dowodzi, że to nie jest łupież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlalakksjjd
z lublina moge polecic ci dermatologa wojciecha cielice. Jedyny dermatolog ktory do tej pory pomogl mi uporac sie z tradzikiem, w miedzy czasie pomogl mi takze z lupiezem, jest konkretny i rzeczowy jak trzeba to zrobi odpowiednie badania w szpitalu w ktorym pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlalakksjjd
z lublina moge polecic ci dermatologa wojciecha cielice. Jedyny dermatolog ktory do tej pory pomogl mi uporac sie z tradzikiem, w miedzy czasie pomogl mi takze z lupiezem, jest konkretny i rzeczowy jak trzeba to zrobi odpowiednie badania w szpitalu w ktorym pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlalakksjjd
z lublina moge polecic ci dermatologa wojciecha cielice. Jedyny dermatolog ktory do tej pory pomogl mi uporac sie z tradzikiem, w miedzy czasie pomogl mi takze z lupiezem, jest konkretny i rzeczowy jak trzeba to zrobi odpowiednie badania w szpitalu w ktorym pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znachorowkaa
z lublina moge ci polecic dermatologa wojciecha cielice. Skutecznie wyleczyl mnie z tradziku i lupiezu. Jak trzeba to robi dokladne badania jest konkretny i naprawe widac ze chce pomoc swoim pacjentom a nie jak inne konowaly zarabiac i robic z czlowieka krolika doswiadczalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znachoro33
sory cos sie popsulo i kilka razy dodalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyto
dermatolog, ktory nawet nie obejrzal Twojej glowy, to nie dermatolog, tylko nedzny podszywacz. Prawdziwy dermatolog obejrzalby Cie z gory na dol niemal pod lupa. No nic. Mozliwe, ze masz lojotokowe zapalenie skory - te biale, nakladajace sie na siebie platki w postaci strupkow, rozsiane na skorze glowy, do tego swedzenie, wypadanie wlosow - podobne objawy mial maz. Nie podam Ci nazw lekow, bo to juz chwile temu bylo, tez zmienial te leki, leczenie bylo dlugotrwale :O No ale zanim trafisz na prawdziwego lekarza, mozesz sprobowac myc glowe mydlem alepskim (d'alep; aleppe), to mydlo nie jest zbyt tanie, bo zrobione jest z olejku laurowego i oliwy z oliwek. Znajdz najlepiej takie 40%, zapach niezbyt fajny ale to jest mydlo lecznicze. Ja sie nim myje cala, tylko wlosy pozniej myje szybko szamponem dla niemowlat (malo chemii), bo beda sztywne i bez polysku. Mydlo jest bardzo wydajne. Zero lupiezu, wlosy nie wypadaja a skora glowy wraca do normy. Ja wyleczylam paskudne objawy grzybicy. Mysle, ze warto. Mozna kupic w sklepach bio lub zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie stwierdzila LZS
stad ten elocom i to raczej nie na skore glowy a twarzy. kup nizoral i szampon na lupiez tlusty. myj nimi na przemian i powinien minac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmatka79
BiovaxMed żel i szampon spróbuj, ale tak czy siak znajdź dobrego dermatologa bo jeśli to przewlekły problem to lepiej się doradzić specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pirolam pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×