Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niszi

Moja dziewczyna czego potrzebuje?

Polecane posty

Gość niszi

Witam, jetem z dzeiwczyną 5 lat, od ok 2 lat kochamy się , dość rzadko bo ok 5 razy na miesiąc, z racji ze nie mieszkamy razem tylko spotykamy sie u niej lub u mnie . Nie wiem czy to co napiszę nazwać problemem czy nie , ale otóż jest naprawdę śliczną dziewczyną , lecz ona często uważa że jest inaczej ... nie rozumiem tu jej i próbuję to jej wybić z glowy, co do sexu to nasze stosunki trwają ok godziny lub więcej, zawszę dochodzę z nią , ona tylko poprzez łechtaczkę osiąga mocne orgazmy , pochwowego nie ma, do sexu oralnego musiałem ją dość długo namawiać , ale udało się. W tym tygodniu powiedziała mi ze lubi sex ale nie ma potrzeby robić nastroju przed stosunkiem , zakładać pończoszek i sexownej bielizny , czy kochać się codziennie lib kilka razy dziennie. Ja natomiast szaleję za sexem, lubię patrzec na sexownie ubrane dziewczyny , nawet nie w łóżku a wzyciu codziennym, ona unika np obcasów ;/ Smuci mnie jej zachowanie , często mówi że nie możemy wszystkeigo spróbowac bo po slubie będzie nudno , ;/ poradzcie mi coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niszi
jak ją przekonać do exu , nagości i sexownego noszenia się?? Nie wchodzą w gre żadne zdrady i rozstawania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci tak jako dziewczyna ja również nie lubię robić wszystkiego czego chłopak chce, wole czasami się przytulić i to mi wystarczy, popieram Twoją dziewczynę nie musi się na wszystko zgadzać bo związek polega na kompromisie i współgraniu się we wszystkich sprawach:) myślę, iż teraz skup się na dowartościowaniu bo się wpędzi pewnie bez postawne kompleksy a nie Ty wymyślasz jakieś sexi ubrania na seks. Facet seksu nie podnoś do największej rangi bo wokół niego świat się nie kręci. Kup od czasu do czasu róże mów coś w stylu jesteś najpiękniejszą kobietą jaką dotąd spotkałem itd my lubimy takie teksty tak niewiele kosztuje dobre i szczere słowo a druga osoba na pewno poczuje się ważna i bezpieczna!!5 lat to sporo nie naciskaj jak czegoś nie chce a zrozum i uszanuj czyjąś decyzję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwódkaaaaa
przeczytałam twój pierwszy post jest tak przerażający, że wiecej nie przeczytam. Piszesz jak o opróżnianiu jelit gdzie do ch.. jest to bliskość? gdzie pożądanie? gdzie tajemnica i flirt? gdzie potrzeba sprawiania przyjemności bliskiej osobie? piszesz jak o sraniu, a o niej jak o kiblu, w którym się klapa nie chce otworzyć "ty masz potrzebę 5 razy w m-cu", a klapa z wysiłkiem unosi się raz......... zacznij mysleć o niej jak o kobiecie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaŁadna
po prostu masz wysokie libido a ona nie. Po ślubie jej libido się nie zmieni, pamiętaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g56th7uj8
Nie przesadzajcie, przecież on nie napisał nic złego. Moim zdaniem powinieneś powolutku przekonywać ją do różnych łóżkowych nowości. Mówisz, że nie mogłeś jej namówić na seks oralny, ale w końcu się zgodziła. Tak samo może być z różnymi innymi rzeczami. Aczkolwiek te wysokie obcasy to jej odpuść, bo to męczarnia, dobre są właśnie do łóżka, a nie do chodzenia codziennie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgtjhtyjuk
wymień ją na inną, nie będziecie szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwódkaaaaa
"Mówisz, że nie mogłeś jej namówić na seks oralny, ale w końcu się zgodziła." mówimy o na pewno o seksie czy raczej o chemioterapii???????? ona ma tego PRAGNĄĆ a nie wypiąć się dla świętego spokoju. Niechże autor napisze 3 marzenia swojej kobiety i jeden jej lęk. Co i kiedy dla niej zrobił ostatnio. W jakiej sytuacji była szczęśliwa ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g56th7uj8
Dziewczyny często tłumią swoje pragnienia, bo się wstydzą. Skoro się zgodziła i robią to, to pewnie jej się podoba - inaczej skończyłoby się na pierwszym razie. Przecież ten chłopak dobrze traktuje swoją dziewczynę, do niczego jej nie nakłania na siłę, chce, żeby jej też było przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niszi
Mi nie chodzi o żadne cuda łożkowe, tylko poprostu o zwykłe ludzkie zainteresowanie sexem , nie potrzebuję przebieranek za pielęgniarki itp, poprostu chodzi o nastrój świece, , pończoszki i ogólnie zachwycanie się seksem , pasję, niesety pomino tego że mówi że lubi się kochać , tej pasji u niej nie widzę :( Doceniam ją , ciagle jej powtarzam ze jest piekna , kwiatki dość często dostaje, robię wszystko co jej się marzy. Co do oralnego , jeśli jej nie powiem to sama się nie decyduje ... cięzko mi ogólnie z nią o seksie rozmawiać Co do obcasów, idziemy do kina czy w inne miejsce i widzę dziewczyny na obcasach, a moja kochana w zwykłych bucikach , robi mi się przykro i zazdroszczę szczerze mówiąc tym których dziewczyny się tak noszą ;( niewymagam od nie codziennego chodzenia czy jeżdzenia na rowerze tylko chociaż ten weekend .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g56th7uj8
Chyba po prostu się nie dopasowaliście. :( Wiele dziewczyn doceniłoby to, że zależy Ci na odpowiednim nastroju, a nie tylko "przepchaniu dziury". Nie wiem, co Ci doradzić, bo jeśli ją kochasz, to domyślam się, że nie ma zastosowania rada "znajdź inną".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwódkaaaaa
"Dziewczyny często tłumią swoje pragnienia, bo się wstydzą. " pieerdooolisz to nie kwestia wstydu, a potrzeb. przy facetach skupionych wyłącznie na sobie nie ma się pragnień, a pożąda sie tylko żarcia i snu, a w dzień oddalenia sie od domu. przy mężczyźnie, który stara się kobiete zrozumieć i przytulić sex jest spełnieniem, a nie przykrym obowiązkiem. I rzucenie jej na stół opakowania pończoch z byle textem nie pomoże. Pomóc może tylko zmiana myślenia u faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niszi
Nie nie to nie wchodzi absolutnie w grę, poprostu mam wrażenie że się wstydzi siebie trochę i rozmawiać o seksie i uprawiać go , nie ze nie lub tylko się wstydzi tych spraw,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupvupu
rozwódko przestań pierdolić :o kobieta też powinna coś z siebie dać, a nie tylko zachowywać się jak rozpuszczona księżniczka czy ona myśli o tym czego pragnie jej mężczyzna? nie wygląda na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g56th7uj8
Jedyne, co może pomóc, to szczera rozmowa z nią. Powiedz jej, że chciałbyś, żeby była w łóżku swobodniejsza i że zależy Ci na tym, aby było jej dobrze. Po prostu powiedz to, co napisałeś tu. Tylko nie oskarżaj jej o nic, bo będzie jej przykro i uzna, że jest beznadziejna, a to jeszcze bardziej ją skrępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwódkaaaaa
"czy ona myśli o tym czego pragnie jej mężczyzna? nie wygląda na to" skoro on ma ochotę na sex z nia to znaczy chyba, że jej pragnie??? czy nie, bo nie ogarniam chyba zdawało mi się, że to on ją do seksu zraził nie można do cholery zacząć się wstydzic po 5 latach seksu, można sie tylko wkurzyc na partaninę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niszi
Rozmawialiśmy wiele razy ale zazwyczja taka dyskusja kończy się jej płaczem , i na koniec tekstami że po slubie i po slubie .... a ja boję się ze wezmę ślub i nic się nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g56th7uj8
Ale dlaczego po ślubie miałaby się ona zmienić? Co sprawia, że teraz nie chce się cieszyć seksem? To takie gadanie, nie licz na diametralną zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niszi
Tłumaczy się tym ze nie jesteśmy teraz sami , że jak będziemy mieszkać sami to będzie inaczej itp , i że jakoś się to wyklaruje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapewne
tez robicie to, gdy inni sa w domu i ona sie krepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×