Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam co ze soba zrobić

Prawda wyszła na jaw! Mą wyrzucił mnie z domu

Polecane posty

Gość nie mam co ze soba zrobić

a ja wrociłam z policją. W dodatku mój mąż i teściowa pokryjomu zrobili mojemu 8letniemu synowi testy DNA. I wyszła prawda na jaw że mój Adrian nie jest synem Artura. Teściowa i mąż wściekli, zwyzywali mnie od dziwek, mojego syna od bękartów, to że tyle lat dawali nam jeść, że ja nie pracowałam. Mąż wyrzucił moje rzeczy przez okno a teściowa wyciągneła mnie za włosy i wystawiła z dzieckiem za drzwi. Ja wróciłam z policją bo jestem tam zameldowana, mój mąż też nie może się zrzec ojcostwa, nawet po rozwodzie będzie musiał płacić mi alimenty. Poza tym moi rodzice, brat, siostra powiedzieli że powinnam złożyć na policji zawiadomienie o przemocy a oni zaświadczą na moją korzyść bo to że mąż mnie zwyzywał od dziwek itd, to przemoc a teściowa pobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowniez bije
Hmm ciekawa rodzinna historia.:)gratuluję! (mężowi i teściowej oczywiście).Słabe prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam co ze soba zrobić
Naprawdę mam dość takiego życia ale wiem gdzie pójdę. Rodzice mają małe mieszkanie, brat i siostra ledwo ze swoimi rodzinami wiążą koniec z końcem. I w dodatku sama się wrobiłam z tym problemem. Namawiałam męża na dziecko, dwa lata nic nie wychodziło bez zabezpieczenia więc sam dla pewności zrobił badania i wyszło że nie może mieć dzieci. Później pojawił się mężczyzna do którego mój syn jest łudząco podobny i to on jest ojcem dziecka. Mój synek kiedyś próbował sobie wziąć jabłko ze stołu to teściowa zabrała mu to i powiedziała żeby mu tatuś kupił takie rzeczy jak owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po za tym nie musi placic alimentow bo liczy sie fakt od kad sie dowiedzial ze nie jest ojcem a nie tak jak ty sobie zazyczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhvgycgvljhb
nudzi ci sie prowokatorze?Idz pobiegaj wyjdzie z korzyscia dla zdrowia a nie siedzisz i trolujesz i chlewisz w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×