Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agatha199

Zespół weselny - Dolny Śląsk

Polecane posty

Witam Szukam fajnego zespołu weselnego z dolnego śląska. Czy mogłby mi ktos polecic?? Wesele ma sie odbbyć w sierpniu 2013 i mam problem, poniewaz te zespoly ktore mi sie podobają juz maja zajete terminy. Moze ktoś z was zna fajną kapele ktorą umie rozbawic gości i nie fałszuje ;P z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppychaczka
trochę późno się obudziłaś szukając zespołu na sierpień,szukaj w całej polsce ,zespoły dojeżdżają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia100
Już gdzieś pisałam, że u nas będzie zespół z kapelanawesela.pl - może tam spróbuj, mają kilka składów i są bardzo elastyczni i bezproblemowi w kontakcie i załatwianiu wszelkich spraw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alojzydert
znajomi www.zespol-kwartet.pl na facebooko pisze ze maja wolny 3 sierpnia Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super zespół
zapomnijcie o zespołach nie ma większych partaczy,leserów,nierobów i cwaniaków. 800- 2500 za puszczanie muzyki z dyskietki i tepą gadkę do gości ? Najgorszy zespół !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilimanjaro_)(
Słuchaj, byłam na weselu na którym grał Let's Go Band z Góry. Bardzo fajnie grali, repertuar do uzgodnienia, nie piją na weselu, porządne chłopaki :) Byłam bardzo zaskoczona jakością muzyki, spodziewałam się marnej jakości po doświadczeniach z innych wesel (albo za głośna muzyka, albo gra od niechcenia), a tu idealnie dostosowana głośność i grali na prawdę a nie odtwarzali no i profesjonalnie. Prowadzą wesele od początku do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilimanjaro_)(
mogę popytać też odnośnie namiarów do nich, ale powinnaś łatwo znaleźć w necie, w razie czego daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikul
Zespół Music Way z Krakowa, są najlepsi, profesjonalni myzycy, świetny pianista, który zagra wszystko, babka śpiewa super, byliśmy bardzo zadowoleni, naprwadę granie na poziomie. Nr tel. do nich 602 591 925

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anikul
nie pierdol że są najlepsi,są więcej niż przeciętni. I przypominam,nie podawaj prywatnych telefonów na publicznym forum,ty ruro. Nie mają żadnej strony i w necie o nich głucho. Takie kapele są na odstrzał. A teraz wypierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń na nr 600038126. Zespół jest BOMBA. Repertuar różnorodny i polskie i zagraniczne i fajnie prowadza, na pewno się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOLK&ROLL
Zespół Folk & Roll www.folkandroll.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zdecydowanie zespół muzyczny Zespół Tango z Wałbrzycha. Dzięki nim goście na weselu mojej kuzynki świetnie się bawili. Dodatkowo mają świetne brzmienie i super głosy także zespół serio godny polecenia! Zostawiam info jakby ktoś chciał się zapoznać! http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Zespol-Muzyczny-Tango-z-Walbrzycha.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie możecie na swoje wesele zamówić dj Macieja Cetnarowicz a z Wrocławia -------> www.djnawesele.wroclaw.pl Niejednokrotnie widzieliśmy go w akcji i tak podobała nam się jego konferansjerka i cała oprawa muzyczna, ze sami na naszym weselu skorzystaliśmy z jego usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funbox
Polecam zespół Travelling Band facebook.com/Travelling-Band-180761662687/ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krokieciki01
Szukałam długo ale ostatecznie zdecydowałam się na zespół. Duet Miśka i Eweliny poprowadził zabawę aż do białego rana. Moim zdaniem z DJem byłoby inaczej... oni pasują bardziej do imprez dla mlodzieży a puszczanie muzyki z playbacku jest przeżytkiem. Pani Ewelina ma niesamowity głos, a także zorganizowała ciekawe konkursy i zawody. Jednym zdaniem super! http://www.partyband.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonkabiedronka
Polecam zapoznać się z ofertą zespołu Ekspert ze Świdnicy- rewelacyjna ekipa :) Bawiłam się na dwóch weselach z ich udziałem i oba bardzo mile wspominam. Wybawiłam się za wszystkie czasy, bo grali fajne kawałki w sam raz do tańca. Oczepiny też były bardzo udane, widać że bardzo lubią swoja pracę i zarażają optymizmem gości na imprezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Night Light www.zespol-muzyczny-nightlight.pl/demo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Bolero z Jeleniej Góry, polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie ode mnie, czy ktoś słyszał jakieś opinie na temat zespołu black and white?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałam na wesele zespół bolero i był to bardzo dobry wybór, fantastyczni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałem dobre opinie na temat zespołu Black and White, a nawet korzystałem z ich usług i jeśli masz jakieś wahania lub jesteś nadal w trakcie wybierania zespołu to mogę Ci zagwarantować, że będziesz z nich zadowolony tak samo jak ja :) ten zespół to już można powiedzieć, że jest to konkretny band, zachwycają tym co wykonują, są profesjonalistami pod każdym kątem. Podchodzą do wszystkiego z ogromną starannością, nie zawiedziesz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci spróbować z zespołem Afro Band . Wielu moich znajomych zachwala zespół. Tylko z opinii tego co ktoś powiedział mogę ich polecić, bo sama nie miałam styczności z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wiele razy przewinęło się przez uszy zespół o nazwie Bolero. Kilku moich znajomych poleca ten zespół jako dobry właśnie na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×