Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agatha199

Zespół weselny - Dolny Śląsk

Polecane posty

Gość gość
Zaciekawił mnie ten Black And White. Mógłbyś kolego jakieś namiary na nich dać, bo w sieci szukałam i jest kilka zespołów o tej nazwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaufaj Afro Bandowi, bedziesz miala gwarancje najlepszej zabawy i wystepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wspomniał o zespole Bolero z Jeleniej Góry. Jest to świetny i utalentowany Cover Band. Energiczny i pełen pozytywnego nastawienia 3-osobowy skład, który w swoim repertuarze ma przeboje na przestrzeni półwiecza. Zespół grał na weselu mojego kuzynostwa i dał świetny występ, przedstawiając przy tym nam kawałek swojego muzycznego świata. Super brzmienia, czysto i bez fałszowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek 70
polecam Afro Band, grali na weselu mojej wnuczki, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra miała zespół tequila, muszę przyznać, że bawiłam się u niej lepiej niż u siebie,,, Ci ludzie mają ogromny talent do wesel! Mega pozytywna energia, którą zarażają innych. Naprawdę polecam wszystkim i każdemu z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AfroBand! na początku byłem sceptycznie nastawiony, bo nazwa przywodzi na myśl jakieś plemienne przytupajki. Na szczęście żona mnie namówiła i muszę przyznać, że kolejny raz miała rację! Afroband pozostanie w moim sercu na zawsze, tak jak i niesamowite wspomniania naszego wesela, na którym grali. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tsukierek
A ja od siebie polecę zespół muzyczny Unikat, kurczę na żadnym weselu tak nie tańcowałam jak z nimi haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zespół muzyczny Tequilla, najlepszy na całym dolnym śląku, a pewnie i w całej Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Unikat, na samo wspomnienie jak bawiłam się na weselu przyjaciółki z nimi to jeszcze bolą mnie nogi hahahaha. Są genialni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z komentarzami wyżej - nie ma lepszego zespołu od Tequilli! niepowtarzalny wokal, super muzyka i do tego mega sympatyczni. z nimi wesele będzie więcej niż udane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Zespol Muzyczny Unikat ze Świdnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazik M
Tak, unikat to gwarancja udanej imprezy, Pani Paulina jako wodzirej potrafi rozruszać każde towarzystwo do tego , piosenki na życzenie gości każdy znajdzie coś co lubi, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zespół na wesele to tylko Tequila! mocna nazwa i mocne brzmienie, sprawią, że każde wesele będzie legendarne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla

Zespól Unikat jest na prawdę wyjątkowy szczególnie p. Roman i jego perkusja, polecam na każdą zabawę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia

polecam, polecam i jeszcze raz polecam zespół Tequila Band! Szybko i mega sprawnie rozkręcą każe wesele i rozgrzeją każdy parkiet do czerwoności. I do tego nie życzą sobie miliona monet. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka

Unikat jest naprawdę fajny, pośpiewają i dobrze poprowadzą oczepiny😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Zgadzam się z Oliwią - Tequilla Band jest super! Sprawili, że nasze wesele było, jest i będzie niezapomniane! Wszyscy znajomi wspominają je z uśmiechem na twarzy i wciąż pytają o kontakt do Tequilla Band.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Jeśli chodzi o Dolny Śląsk to tylko Zespół Avers, grają cudownie i chyba to jedyny zespół który w swojej ofercie ma możliwość poprowadzenia karaoke na weselu tak jak i wielu innych super zabaw. Gorąco Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świadkowa

ja znalazłam mnóstwo fajnych gadzetów do wystroju sali weselnej dla Pani Młodej i  Pana Młodego, na portalu z darmowymi ogłoszeniami mofree.pl, oryginalne i bardzo ładne, są tam też oferty Dj i zespołów, oprawy świetlne, foto budka - warto przejrzeć, zapytać o ofertę i poprosić o kontakt do ludzi którzy już korzystali z ich usług, "moja" Panna Młoda tak zrobiła, dostała od ludzi film z ich wesela i mogła sama ocenić jak grał zespół i jak było prowadzone wesele, spróbuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaToOna

Ja również polece Zespół Avers, naprawdę dobrze grają i mają bogaty zasób muzyki, od nowszych hitów aż po te starsze. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

Również muszę się przyłączyć Tequilla Band to super zespół grał na moim weselu zabawa na bardzo wysokim poziomie idealnie dobrana muzyka każdy z naszych gości się świetnie bawił polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka

Zawsze tylko zespół Avers ponieważ mają starannie wyselekcjonowany repertuar dzięki zapewniają wszystkim gościom niezapomnianą zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Tak również polecam zespół  Tequilla Band są świetni w tym co robią oddają się całkowicie muzyce i to widać. Ich repertuar sprawia że każdy będzie się świetnie bawił nie zależnie od wieku 😉 poelcam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzybek

Jak zabawa ma być udana to tylko zespół Avers! Oni zadbają o wszystko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamaPik

Jakiś czas temu byłam na weselu na którym grał zespół Avers i faktycznie bawiłam się dobrze, wprowadzają bardzo fajny klimat na weselu co szybko integruje wszystkich wokół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domino

Dokładnie, zespół Avers naprawdę dobrze gra i ma bardzo bogaty repertuar oraz ciekawe zabawy weselne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×