Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Truskawa,.

Młodzieży co jest teraz na topie?(gadżety)

Polecane posty

Gość Truskawa,.

Co jest teraz modne wśród młodzieży, co się nosi, co jest na fali i każdemu wypada mieć taką rzecz? Bardzo będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tablety, czytniki ksiazek... to w anglii... widuje mnostwo ludzi w kawiarenkach i autobusach jak tego uzywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawa,.
dzieki moga to byc drobniejsze gadzety (np bronsolety, zegarki) jak i elementy stroju wszystko co jest teraz modne lub wkrotce ma "przyjsc" do nas taka moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra strona do zobaczenia najnowyszych trendow jest www.asos.com tam znajdziesz wszystko co na topie, chociaz wg mnie polowa tych rzeczy nie nadaje sie do zalozenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hambus
Tylko zacofane buraki uważają, że tablety i czytniki książek są modne. Jak ktoś naprawdę potrzebuje tego używać, to KO. Ale jak robi to by pokazać innym, ze ma, to jest zacofany. Tablety i czytniki były modne 4 lata temu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSOK
aj fony i seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milordzik
fullcapy galaxy ombre sukienki przed kolano rurki bluzki z jakimś ciekawym napisem (t - shirty) koszule z kołnierzykiem np. biała koszula czarny kołnierzyk i na odwrót converse obcasy z ćwiekami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowanax2
Wedlug mnie Air Maxy (takie buty), Vansy, Converse Bluzki z koronką Ćwieki na butach, bluzkach, kamizelkach Spodniczki rozkloszowane I jeszce takie jeansowe krotkie szorty, one sa z wysokim stanem i odkrywają kawalek pupy ... (zapomnialam nazwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pankracykk
ja czasem za tymi trendami nie nadążam co więcej powiem wam, że niektóre mnie zaskakują. Ostatnio moja córa się uparła, żeby jej kupić zestaw kolorowych cienkopisów stabilo, bo mówi, że one są teraz na topie, nie było wyjścia i trzeba było pociechę zaopatrzyć w taki zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alio1234
@pankracykk, ooo, to ja nawet nie wiedziałam, że Pointy są teraz na topie:) Ja używam ich od lat w swojej pracy (a wcześniej też na studiach) - najlepsze cienkopisy jakie znam, także Twoje dziecko widać wie, co dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyszukana bizuteria hand made taka z wloczki albo ze snurka, z lnu. modne sa szaliki a'la korale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie na dokształt z polskiego: " także Twoje dziecko widać wie, co dobre". Nie także a: tak, że. Kontekstu się trzymajmy, bo padniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka252
a zauważyłam u nas w szkole właśnie taka modę na te obrazki z gumą Orbit no taki trend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wszystko co spersonalizowane i dla konkretnej osoby takie prezenty mają wzięcie z guma Orbit zdrowy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinoman
Styl życia luzacki powstał w USA co daje się zauważyć na starych filmach, w których politycy, gangsterzy, gwiazdy żują gumę... ale teraz tamten styl możemy personalizować, lecę na stronę http://www.jedz-pij-zuj.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociax
Właśnie takie nowości gadżetowe podobają mi się, sama sobie zamówię taką gumę z własnym zdjęciem i będę szpanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obserwując nastolatków, to widzę, że: - Wszystko co markowe i/lub ma przesadnie zawyżoną cenę, kiedy płaci się głównie za "znaczek". Produkty Apple, Air Maxy, Vansy, itp. - Rzeczy w neonowych kolorach. Ubrania, dodatki, obudowy na telefon, paznokcie, włosy. - Piercing, głównie tunele i przekłucia typu smiley lub septum. Najlepiej w sporej ilości. - Zwariowane kolory włosów, ale to niekoniecznie gadżet. :D Pastelowy fiolet lub rażąca czerwień/turkus. - Spodnie rurki. - Luźne bluzy (oversize) - Buty. Najlepiej creepersy, vansy, conversy, air maxy. - Góra z kołnierzykiem. - Ćwieki. - Czapki typu fullcap i beanie. - Bejsbolówki - Zwykłe szorty (lub hotpants) obowiązkowo z wysokim stanem. - Tiulowe spódnice, rozkloszowane. Tyle mi się udało zaobserwować. :) No i jeszcze dodatki z motywem trójkąta, bo jest to symbol hipsterów. Mile widziane wzory galaxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElPrimo

ElPrimo!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×