Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sdfcsdfsadasd

nosicie złotą biżuterię? Stać was?

Polecane posty

Gość sdfcsdfsadasd

A może macie po mamie, babci? Mnie sie podobają duże kamienie szlachetne, oprawione w zloto, a wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noszę i złotą i srebrną. Nie ma dla mnie różnicy czy noszę białe złoto czy srebro. A kamienie lubię raczej średnie albo dużo małych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lb
Mam złote kolczyki,pierścionki ale najczęściej noszę chińskie badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtzuziiuiuoio
mam pelna kasete,nie nosze znudzilo mi sie. przezucilam sie na sportowy look

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noszę tylko złoto- po prostu lubię- u mnie przyjęte jest w domu, e mężczyzna z różnych ważnych okazji kupuje swojej kobiecie złoto ale: komunia= babcia wnuczce funduje singapur- łańcuszek bierzmowanie= złoe kolczyki 18-tka= matka kupuje złoty pierścionek córce 21- bransoletka albo sygnet zaręczyny urodziny 1ego dziecka- pertner kobiecie ja z okazji ukończenia wyższych studiów kupiłam sobie złototakie- na jakie było mnie stać. Ma ono symbolizować coś, a nie być kawałem swiecota bez wartości sentymenalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfcsdfsadasd
mnie już teraz nie stać, był czas że mogłam coś na ebayu wyhaczyć a to, że maż kupuje zonie pierścionek gdy urodzi dziecko też słyszałam, muszę to mężowi przypominać, może zapamieta :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą od mamy i po babci też mam - złoty pierścionek z brylantem i złoty pierścionek z szafirem. Do tego pamiątki komunijne, które są dość okropne we wzornictwie - medalik ze znakiem zodiaku, drugi medalik, krzyżyk, kolczyki, jakieś łańcuszki. Miałam jeszcze kolczyki wkrętki i kółka, ale komuś oddałam w czasie gdy nie trawiłam złota. Resztę brzydali zatrzymam do przetopienia... No i oczywiście pierścionki od faceta i te, które sama kupiłam. Ze złota noszę wyłącznie złote pierścionki. Kolczyków, wisiorów - nie. Mam też jakieś beadsy. Powiedzmy sobie szczerze, jeśli chodzi o złoto, jest mały wybór biżuterii. Ze srebra jest więcej i na ogół ciekawsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdefcerfedfcegf
w Polsce jest mały wybór biżuterii ze złota. Ja namiętnie oglądam ebay. Tam są prawdziwe cuda. I to o polowe tańsze niż przeciętny wyrób w Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na jakieś wesele, czy chrzest itp. Ale mam tylko łańcuszek po komuni świętej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dużo złotej bizuterii, kiedyś nosiłam i tylko złoto uznawałam od kilku lat wolę srebro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nofka 622
Zależy gdzie kupujesz złotą biżuterię,ja np na stronie www.SKLEPJUBILERSKI.com i wychodzi to zdecydowanie taniej niż w stacjonarnych. Zreszta teraz z tego co widze to na walentynki przygotowali atrakcyjne rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8i7juy
Mam kilka złotych rzeczy, ale rzadko noszę, bo mi się nie podobają. Wszystkie to prezenty. ;) O wiele bardziej lubię srebro. Noszę tylko 2 bardzo stare, złote pierścionki od mojej prababci i babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię złota:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta999
Generalnie dość rzadko kupuję biżuterię złotą, ale czasami mi się zdarza (a zarabiam przeciętnie). Wyroby ze złota nie są wcale jakoś kosmicznie drogie, zależy gdzie się kupuje. Ja na przykład kupuję przez internet w sklepie https://www.aberis.pl/bizuteria/zloto i fortuny nie wydaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulrikk
Ja jak chcę mieć coś złotego to raczej w pozłacana biżuterię My Way Jewellery inwestuję i za niewielki pieniądze mam dobrej jakości nie różniącą się prawie niczym śliczną, nowoczesną biżuterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitajulita
OO ja też mam od nich łańcuszek, ale srebrny. Jakoś złoto mi nie podchodzi, nie wiem czemu, ale wolę srebro i mam wrażenie, że pasuje do wszystkiego. Jedyne co mam złote to obrączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariii90
A nosicie razem złotą i srebrną biżuterię, czy raczej nie mieszacie? Ja mam trochę złotej, większość z Apartu, ale srebra mam zdecydowanie więcej.Nigdy nie rozstaję się z zaręczynowym pierścionkiem, on jest właśnie ze złota.Teraz jakbym miała wybierać to wolałabym pierścionek z łączonego złota, bo wszystko by do niego pasowało jak do tego http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,kolekcje,Manhattan,11943 no ale ja uparłam się na klasyczny pierścionek zaręczynowy:) a co do cen złota to nie jest tak źle, a i tak przeważnie kupuję jak są promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierścionki tylko złote kolczyki złote albo srebrne, ale jak srebrne to już nie ubiorę złotego łańcuszka bo by się pogryzło bransoletki mieszam, 1 złota, 1 z perełkami, 1 tandetna, w ogóle bransoletki ,,tandetne,, niektóre są ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam zlotej bizuterii troche - prezenty, odziedziczone, ale nic z tego nie nosze bo nie lubie zlota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej noszę złotą biżuterię. Czasem srebrną, ale rzadko. Nigdy nie noszę sztucznej, nawet takiej nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko jedną parę złotych kolczyków, zazwyczaj wolę kupić kilka par sztucznych kolczyków i wymieniać co kilka dni, a sztuczna biżuteria czasami potrafi być naprawdę ładna, czego przykładem jest sklep http://www.bizuteriaap.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno kupiłam sobie piękną złotą bransoletkę w www.rzeszowski-jubiler.pl . Maja piekne kobiece rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne bransoletki mają też na stronie miss-quote.com. Super jakość, nie jest to złoto, a srebro pozłacane. Nic się z tym nie dzieje, super się nosi no i cena jest też przystępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce jest tak naprawdę duży wybór tylko trzeba dobrze szukać i wiedzieć gdzie znaleźć te najlepszą. Ja znalazłam najładniejsze zestawy na topsilver i jest to bizuteria srebrna, wolę srebro niż złoto, nie wyobrażam sobie chodzić na co dzień w złotych kolczykach, srebro bardziej pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancka_dama
Ja polecam UniqueArt na Allegro. Biżuteria jest fenomenalnie wykonana, niedroga i ze srebrem z kamieni półszlachetnych. Nie jest to chińska tandeta tylko coś czym warto się pochwalić. Polecam gorąco, na pewno się nie zawiedziecie. http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3887531

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika1
Biżuteria złota nie jest, aż wcale taka droga jeśli mamy sprawdzony i dobry sklep. Ja znalazłam na http://silvea.pl/ kolczyki w bardzo atrakcyjnych cenach. Warto sprawdzić ofertę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×