Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sdfcsdfsadasd

nosicie złotą biżuterię? Stać was?

Polecane posty

Gość Qima
Złoto potrafi naprawdę sporo kosztować, dlatego staram się szukać okazji i kupować najtaniej. Ostatnio odkryłam porównywarkę cenową, na której pokazane są różne oferty i bez chodzenia po sklepach możesz wybrać najniższą cenę. Polecam wszystkim zajrzeć tutaj: http://www.cozacena.pl/bizuteria-dla-kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina943
Ja się w ogóle nie krępuję tego, że noszę nie złotą ale pozłacaną od Yvon. Nie będę przepłacać, gdy nie ma takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nosze bizuterie srebrna ale nie dlatego że mnie nie stać tylko jest po prostu ladniejsza, złota mi sie osobiscie nie podoba a na topsilver jest oryginalna bizuteria ze srebra próby 925, wygląda bardzo elegancko, miałam ją też na ślubie i wszyscy podziawiali, nie kosztuje Bóg wie ile a prezentuje się wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie srebro ! Miałam kiedyś i złote pierścionki i kolczyki i łańcuszek, ale sprzedałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Kruk
Ja dotychczas nosiłam jedynie srebrna biżuterię, ale chcę to zmienić zastanawiam się nad jakimiś fajnymi złotymi kolczykami, bo ostatnio spodobało mi się złoto. Tutaj znalazłam kilka ciekawych propozycji dla mnie http://szuchman-gold.pl . A czy stać mnie ? Na złote kolczyki mnie stać, także mogę sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystępne ceny i bardzo ładne rzeczy można znaleźć na ZlotaLinia.com sama posiadam parę pierścionków i naszyjnik stamtąd - naprawdę godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stać mnie ale wole jednak bizuterie srebrną nie ze wzgledow finansowych tylko estetycznych, bardziej mi sie podoba od złotej, kupuje na jubilea pl maja swietne wzory kolczykow i broszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja noszę złoto, stać mnie i lubię a do opalonej skóry wygląda super. Wolę czyste zloto, bez kamieni, ewentualnie diamencik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę, kocham złote pierścionki czy naszyjniki. Ostatnio kupiłam je w http://silvea.pl/ i są mega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BLACK WEEKEND: www.foryoubizuteria.pl Atrakcyjne ceny SPRAWDŹ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie noszę z dwóch powodów : po pierwsze do mojego typu urody bardziej pasuje srebro, po drugie nie stać mnie na złoto (chyba, że na sztuczne :-P ) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantawanecka
Drobne dodatki złotej biżuterii nie są jakoś mocno drogie. Głownym wyznacznikiem jest próba złota. Nie wspominam tutaj o pozłacanych przedmiotach, ale o "czystym" złocie. Parę ciekawych pomysłów, które mocno nie zabolą waszego portfela znajdziecie tutaj : http://www.dluga18.pl/wyjatkowe-zlote-kolczyki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię ani złota ani zbytnio kamieni w biżuterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały sekret polega na znalezieniu odpowiedniego sklepu ze złotą biżuterią. Ja zwykle korzystam z https://gold4u.pl/ moim zdaniem jest to najlepszy sklep internetowy ze złotą biżuterią jaki istnieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja generalnie w ogóle nie noszę biżuterii. Może jestem dziwna ale po prostu nie lubię jak mi się coś pałęta na ręce czy palcu. Jedyne złoto jakie mam na sobie to pierścionek zaręczynowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam na 18nastke od cioci (mojej chrzestnej) i wujka (jej męża) złoty naszyjnik bardzo delikatny przez pierwszy rok bałam się go nosić żeby nie porwać potem mi się poplątał i pół roku zabierałam się za rozplątanie go ale nigdy jakoś czasu nie było aż stwierdziłam że muszę go rozplątać zajęło mi to chyba 2 albo 3 dni ale się udało i teraz go noszę codziennie chyba że wiem że będę robić coś gdzie mogę go porwać i zdejmuje do spania i mycia (złote serduszko) bardzo mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to trochę noszę ale to w większości kolczyki, wydaje mi się że dużo bardziej do mojej cery pasuje mi srebro albo białe złoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biżuteria złota zawsze spoko. Można też się wymieniać z koleżankami coby za dużo na nią nie wydawać. My sobie wysyłamy do Paczkomatu InPost przez Szybkie Nadania. Bardzo szybko i łatwo się wysyła. Na drugi dzień dochodzi, a do tego teraz mają promkę i kosztuje to niecałą dychę: 🙂

Edytowano przez Katarinaxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano mam obecnie na sobie dwa złote pierścionki i naszyjnik złoty..  od mamy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za złotem nie przepadam i to nawet nie chodzi o jego cenę. Po prostu mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam po babci ale głównie tylko złoty pierścionek, reszta nie mój styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony nie kupuje takich eelementow, bo nie do konca mnie stac. Z drugiej strony nawet gdybym mogla, to i tak bym ich chyba nie nosila np. do pracy. Kiedys czytalam, ze takie nadmierne obnoszenie sie ze swoim bogactwem powoduje, ze czlowiek ma wieksze szanse, by stac sie ofiara jakiegos zlodzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje biżuterię w sklepie Lian Art, jest tam wiele ciekawych i oryginalnych wisiorków i kolczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×