Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weroszero

gejowski problem ...

Polecane posty

Gość weroszero

Ehhh i dopadlo mnie uczucie. Zakochalem sie w facecie. Sam mnie zaczepil na pewnym portalu. On mega przystojny - ja szarak. Od razu powiedzialem mu, czy aby na pewno chce sie spotykac. Zapewnial, ze liczy sie charakter ... No i byly, rozmowy, spotkania ... po czym wybral innego, wysportowanego, przystojnego ... Malo tego spotykal się z nim w tym samym czasie co ze mną. Gdyby nie patrzec zrobil sobie CASTING na faceta :( Serce o malo mi nie peklo :( Niby nigdy nie deklarował się, ale boli jak cholera :( Od tygodnia nie mam z nim kontaktu, on tez milczy. Wiem, ze podobno jest z tamtym. Walczyc, czy odpuscic ? Za pare dni walentynki ... wyslac mu cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała111
daj sobie spokoj, to perfidny cham. zagral na Twoich uczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2as3des4on
chlopie nad czym tu sie zastanawiac ? potraktowal cie jak szmate, ktora mozna wyrzucic. szanuj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawracaj sobie nim głowy.On nie był Ciebie wart.Poznasz kogoś bardziej wartościowego :).Głowa do góry i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderwa
No wiesz zawsze mozna powalczyc. Wyslij mu walentynke, zobaczysz rekacje. Jak bedzie mial Cie totalnie w dupie, daruj sobie. Jak nie, zobaczysz co bedzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie zawalcz
jak ci zalezy ;) Wyslij walentynke i oczekuj na reakcje. Jak glupiego smsa nie przesle to olej dziada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj facet umawial sie z dwoma wtakim razie to chuj i cwok nie warty niczego nawet jak by wybral ciebie to kiedys by cie zdradzil daruj sobie i poszukaj innego normalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyku pyku na patyku
pyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble dobrze prawi
castingi chuj se bedzie robil! taki burak nic nie jest wart!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego zaraz burak? Może jest bigamistą. Zresztą tak jak w każdych związkach po co ograniczać się do kogoś jednego? Wierność jest nudna co nie oznacza że ma cię gdzieś. Zaborczość w związkach zaczyna robić się w dzisiejszych czasach zaściankowa i średniowieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrix
na pocieszenie : fanta dla takich jak ty http://toster.pl/tost/247586 hehe A serio to na serwisie można znaleźć wiele ciekawych zdjęć i przydatnych oraz zabawnych filmów. Można przyjemnie zabić nadmiar wolnego czasu, albo rozerwać się:D poprawia mi humor codziennie. Nie załamuj się, życie jest krótkie, baw się jak inni to robią:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygać mi się chce
jak czytam o gejach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiazujeproblemy1234
Napisz mu SMSa, ze jest pedalem i niech sie buja bo nie zasluguje na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroszero
ale ja tez jestem pedalem i raczej w naszym srodowisku to nikogo nie rusza :P pedal, homo, ciota - wszystko jedno :P chociaz za ciote to mozna sie troche pogniewac :P a co do gejowskiej fanty ;) człowieku moj drogi, stereotypowych gejów, którzy chodzą w rozowych ciuchach, zachowuja się jak panienki jest maly odsetek. nawet nie wiecie ilu gejów ukrywa się wsrod waszych znajomych ;) A TAK W OGOLE dziekuje za opinie w danej sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroszero weroszero
oj weroszero glupcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×