Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Gość mama dwulatka
ja np chcialam byc mloda mama, w ciaze zaszlam bedac juz pelnoletnia ale ludzi to razi tak samo jakbym miala 16 czy 17 lat, ciesz sie ze Twoja mama bedzie z Toba dluzej, wolalabys miec mame ktora by Cie urodzila majac 35 lat? zobacz ile czasu zyskujecie, nie mowie ze bardzo wczesne zachodzenie w ciaze jest dobre ale w granicach zdrowego rozsadku... zalezy wszystko od watunkow jakie sie ma itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
To wytłumaczysz mi o co chodzi z tym oszustwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwulatka
tez jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tammmm oj tam
bo jak ty sobie to wyobrażasz ? ktoś cie zatrudni popracujesz miesiąc i rzucisz L4 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Tak ktos mnie zatrudni popracuje pare miesięcy i rzuce l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
A teraz wytłumacz mi jakie w tym oszustwo? nie jest napisane w umowie o prace że nie moge zajść w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
No prosze o argumęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Nie wiem czego tu sie wstydzić. Mnie mama urodziła jak miala rocznikowo 19lat. Teraz wygląda na max 30 lat i jak idziemy razem ulica to też wszyscy myślą że jesteśmy siostrami... Ale mi to nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie. Wszyscy mi zazdroszczą że mam taka młoda i atrakcyjna mamę, a i ja jestem z tego dumna.. Ja teraz zaszlam w ciążę zanim jeszcze skończyłam 18lat. Teraz w marcu urodze a w grudniu skończę 19lat. Nie żałuję tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam 17 jak urodzilam
i sie nie przemowalam innymi,teraz bede kontynuowala liceum. Mam gdzies czyjes opienie. Jestem szczesliwa to najwazniejsze. planujemy tez drugie,ale to raczej jak szkole skonczy i popracuje:) K20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwulatka
i bardzo dobrze :) a poza tym jesli kobieta ma poukladane w glowie to dlaczego mialaby nie miec dziecka w mlodym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
Kiedyś kobiety miały dzieci w młodym wieku i jakoś nikt oburzony nie był:). Jak kogoś stać to niech ma dziecko i nawet w młodym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większość z Was czeka samotne
macierzyństwo. Jeśli macie tego świadomosć i godzicie się na to, to ok. Z wiekszością z Was Wasi obecni partnerzy nie będą - statystyka. Jest to naturalne i wynika z etapu rozwojowego na jakim są chłopcy w wieku 19-20, 21, 22 lat - to mentalne dzieci, które romantycznie podchodzą do ojcostwa, sa zakochani w Was, mają szczere intencje, ale na tych intencjach niestety w większości się skończy. Wpaśc i ponieść konsekwencje - to powód do dumu. Śwadomie zajśc w ciąże w tym wieku - głupota. I prosze sobie darować opowieści jak to Was partnerzy kochają, prosze przyjść na topic za rok (w tym czasie rozpadną się pierwsze pary) lub kilka lat (to będzie nastepny sort). Cóż, życie. Po co je sobie komplikowac na starcie z powodu niedojrzałych, romantycznych ciągot do bycia "mamusią"? Nie wiem, zabrakło chyba tu Waszych matek, kogoś dojrzalszego, kto by pewne rzeczy uswiadomił, wskazał inne priorytety. To jest NORMALNE, że w tym okresie w dziewczynie budzi się pierwsze pragnienie dziecka, uwicia gniazda - to czysty biologizm, prosta wścieklizna macicy, która wtórnie wpływa na emocje i decyzje, a wynika z tego, że biologicznie jest to najlepszy czas na dziecko. Organizm więc wysyła swoje sygnały, mylnie interpretowane jako świadoma decyzja. Większośc z Was sie gorzko rozczaruje (co nie znaczy, że będzie żałować dziecka!), ale jednakWasze życie sie skomplikuje. Pytanie czy warto, czy nie lepiej jednak poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO TY??????
Wy naprawdę nie macie nic innego do roboty w wieku nastu lat tylko chcecie się bawić w dom? lalki sobie kupcie jak wam nudno w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
hej dziewczyny:) wiecie ludziom chodzi o to, ze w wieku nastu lat nic nie mozna osiagnac albo jest to predzej pomoc zaoferowana od rodzicow. a ja wam przytocze przyklad mojej kolezanki. urodzila majac 19 lat z chlopakiem, z ktorym ledwo sie znala tak naprawde. w kazdym razie przeszla do szkoly zaocznej- liceum, zrobila mature, konczy studium administracyjne i podobno wybiera sie na studia. w tamtym roku urodzila drugie dziecko majac lat 22. w kazdym razie mozna ogarnac szkole i dzieci. moze z facetem nieco gorzej jej czasami sie uklada, ale to norma w kazdym zwiazku. on jest starszy od niej o 4 lata, wiec nie jest gowniarzem i gowniarzem nie byl, gdy ona zaszla w ciaze. w zeszlym roku wzieli tez slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja0009
i chcialam dodac, ze moja kolezanka jest sierota, a pomoc ktora dostaja od rodzicow chlopaka jest raz na jakis czas. a ten kto pisze, ze rozwala sie szybko wasze zwiazki, to tak naprawde ja mam wielu znajomych, ktorym zwiazki rozwalily sie, gdy oni mieli kolo 30!!! i mowie o parach bez dzieci, bez slubu. po prostu trzeba trafic na odpowiednia osobe w zyciu i tyle. moja mama miala 17 lat, jak mnie urodzila, a tata mial 19. sa juz ponad 20 lat po slubie:) nie ma reguly:) ja mam obecnie 22 lata, ale sama chcialabym byc juz mama:) akurat sadze ze 22 lata, to odpowiedni czas na pierwsze dziecko. w ogole twierdze, ze przedzial na dziecko miedzy 22-26 lat na pierwsze dziecko to super sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Komentarze niektórych z was są już Poprostu nudne. Nie mam pojęcia czemu to robicie. Zazdrość? Zawiść? Chęć upokorzenia? Sprawienia przykrości? Czy o co? To że jednym sie układa to nie znaczy że innym też... Pomyślcie trochę. Przedstawiacie tu jakieś statystyki ale co wam to da? Przecież jakby każdy zwracał na nie uwagę to nikt nie zdecydowałby sie na ślub, dziecko i wogóle życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka.
młoda mamusia robisz takie błędy,że widać duże braki w edukacji. W OGÓLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRÓTKa PIŁKa!!!!
młode naiwne i głupieeeeee !!! tylko dzieci szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Co jak co ale akurat w ortografii nie mam braków.. A wszelkie błędy w moich wpisach są efektem pośpiechu a zwłaszcza że pisze z telefonu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _już_niedługo_ciężarówka:D
ignorujmy ich :). Nie wiem co te głupie komentarze mają na celu. Chyba uświadomienie nam jakie to jestesmy "głupie" i "nieodpowiedzialne", bo tego, że jestesmy w ciąży nikt nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
No nie wiem. Może wg nich nieodpowiedzialne jest to, że podjęłysmy sie tego. Może one nie mają odwagi. Albo Poprostu są w szoku że są osoby które będąc w ciąży w młodym wieku nie idą pod nóż żeby usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _już_niedługo_ciężarówka:D
Ja nawet jakbym wpadła i bym musiała pracować 24 na 24 i miałobym wychowywać je sama to bym nie usunęła. I myślę, że osoby piszące takie głupie komentarze są zwyczajnie niedojrzałe, a te statystyki to o podłogę rozstrzaskać, bo każdy jest inny. Ale mniejsza z tym. Jak się czujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Ogólnie nie jest źle. Ale robilam na obiad placka po wegiersku więc trochę sie nastałam przy patelni. A że go uwielbiam to jak o 18 go zjadłam to do tej pory czuje sie pełna i tak ciężka że nie mam siły iść pod prysznic.., a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _już_niedługo_ciężarówka:D
Mi dzisiaj humorek dopisuje, tak samo jak apetyt. ;) Nigdy nie spodziewałam się, że jestem tyle w stanie zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
A ja właśnie mało zjadłam. O 6 rano zjadłam śniadanie. Później mój kazał to zjadłam kanapkę no o 18 obiad. A raczej obiado-kolację bo to był ostatni posiłek na dziś.;) w ogóle ostatnio mało jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _już_niedługo_ciężarówka:D
To niedobrze, 3 główne posiłki i 2 mniejsze to podstawa szczególnie w ciąży, bo musisz mieć dużo sił. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Ja wieczorem nie jem bo później mi sie źle śpi a i tak mam z tym problemy. Nie jem dużo bo mi to wystarcza. Jak w między czasie czuje głód to wystarcza jakieś jabłko czy inny owoc... Inaczej jak by było zimno bo wtedy więcej jem a mi ostatnio ciągle gorąco. 3 razy dziennie biorę prysznic bo od jakiegoś miesiąca poce sie dosłownie jak świnia... Hehe. Teraz też właśnie lecę. Szybki prysznic i do Lozeczka przed tv. Do tego kafe w telefonie i wieczor zleci.;) także wezmę tylko prysznic i wracam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _już_niedługo_ciężarówka:D
Ja właśnie ostatnio jem za 5 ;). Dzisiaj pewnie nie będę mogła spać, bo jutro idziemy na 1 usg, więc pewnie znówu będę jadła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
13tc i dopiero pierwsze usg? Ja pierwszy raz miałam robione w 6tc. Czyli przy pierwszej wizycie u lekarza. Ale dopochwowe. Bo normalne usg to jakoś po 18tc. Wtedy robił mi oba. I tak do poprzedniej wizyty. Dopiero w 34tc jak byłam to już mi robił tylko to zwykle usg bez dopochwowego. Ja następną wizytę mam dopiero na 18 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×