Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vivanovia

Mój facet pali jednego jointa na 2-3 tyg. Mam wyluzować czy mu kazać by rzucił?

Polecane posty

Gość vivanovia

Mój narzeczony pali trawkę, od kumpla załatwia parę gram dla siebie. Pali zwykle jak jesteśmy razem na imprezie, czasem po pracy żeby się zrelaksować. Zwykle jakiś jeden joint na 2 tygodnie, czasem tylko raz w miesiącu. Problem w tym, że planujemy dziecko. Chcę, aby przestał to robić, żeby był dobry materiał genetyczny. On mówi, że lubi sobie zapalić lolka, bo to go odstresowuje. Mam wyluzować, czy mu zagrozić rozstaniem? Ja nie palę i nie toleruję tego. Dla mnie to narkotyki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil jgora
jak mu przestanie stawać to sam rzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój chłopak jest głupi tak samo jak ty że w ogóle z tobą jest ale to chyba od palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhjklm
rzuć tego gównojada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z jednej strony to on naprawde
pali rzadko. ale nie mega rzadko. z drugiej - potrzebuje dla relaksu, odstresowania. a co, jesli bedzie mial wiecej nerwow, stresow? zacznie palic wiecej? najprawdopodobniej. od wszystkiego jest sie latwo uzaleznic i w przyszlosci to moze byc problem. ja tez zaczynalam tylko od jednego piwka. wlasnie dla odstresowania, po pracy. i co? odstawiam juz ktorys raz. i juz nie chodzi o jedno piwo... powodzenia zycze Tobie w rozmowie z nim i sobie w niepiciu :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovitta małgo
wyluzować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula kraków
no co ty ! kopnij ćpuna w tyłek ,szukaj takiego który pije , bo to samo zdrowie i legalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z jednej strony to on naprawde
legalne owszem, ale zdrowe? :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×