Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ja szukac nie umiem

szukam sukni pomozcie gdzie znajde na slasku?

Polecane posty

Gość czy ja szukac nie umiem

jak w temacie - nie wiem, czy ja jakas lewa jestem, ale szukam sukni z kolekcji white one, suknia Nepal. Ta suknia jest w salonie w Mikolowie, ale z roznych problemow jest dla mnie problematyczne tam pojechac. Moge za to podjechac do salonow w Katowicach, Chorzowie, Bytomiu i Krakowie. I nigdzie nie maja tej sukni, zeby przymierzyc? Zaden salon. Madonna w Katowicach jej nie ma choc maja kolekcje. Czy mi poradzicie, moze wiecie gdzie ja znajde? moze tez sie interesowalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja szukac nie umiem
nie moge uszyc. Nie mieszkam w Polsce i nie moglabym sie pojawiac na przymiarkach. Ale juz poznajdowalam podobne, ktore bede mogla pomierzyc. Niestety jest ich strasznie niewiele i wlasciwie wszystkie naleza do kolekcji albo white one albo pronovias czyli sprowadzane z Hiszpanii i drogie jak cholera. kojarzysz te kolekcje? co o niej myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj podzwonić po salonach w Katowicach, ja też szukałam sukienki sugerując się informacjami w internecie, a znalazłam ją w salonie, w którym nie powinno jej być. A jeśli tak bardzo Ci zależy na sukience to ja bym się spięła i pojechała do tego Mikołowa, to tylko 15 kilometrów od Katowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kASKA88
JEŚLI NADAL BYŁABYS ZAINTERESOWANA TĄ SUKNIĄ TO JA OBECNIE JESTEM JEJ POSIADACZKA I ZARAZ PO SWOIM WESELU NA KONIEC CZERWCA JESTEM SKLONNA JA SPRZEDAC ZA POLOWE CENY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja szukac nie umiem
ooo, dziekuje ci! szkoda, ze nie wiedzialam wczesniej. Ale niestety, w koncu wybralam inna - okazalo sie, ze ta nie lezala tak dobrze na mnie jak ta inna. Natomiast gdybym o tobie wiedziala, to pewnie jeszcze bym raz rozwazyla, ale teraz juz po wszystkim. Na pewno bedziesz cudna w tej sukni!!!! Jest krolewska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×