Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyjscie awaryjne

chce zajsc w ciąze ale jestem ubezpieczona u męża w pracy

Polecane posty

Gość wyjscie awaryjne

Witam wszystkich , potrzebuję pomocy a mianowicie informacji ewentualnie jakiejś porady: planujemy z mężem drugie dziecko ale jestem ubezpieczona u niego w pracy , czy jest jakaś szansa ,że otrzymam pełny maciezyński i wychowawczy. Jeśli tak to proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihi98923
żeby dostać macierzyński i wychowawczy musisz pracowac, to chyba normalne? to co ci się nalezy to opieka zdrowotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co tu dużo gadać
tak, przez cały okres ciąży i połogu będziesz ubezpieczona. Urlop też chcesz? Mąż pewnie jakiś dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjscie awaryjne
Ale musi być lepsze wyjscie niż zacząć pracować ,,fikcyjna umowa np//////"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co tu dużo gadać
No ale kobieta na macierzyńskim nie dostaje żadnych pieniędzy extra tylko urlop tj. wolne, pełnopłatny, coś podobnego do urlopu wypoczynkowego tylko że odpowiednio dłużej może mieć wolne. A wychowawczy to w ogóle nie jest płatny, tyle że możesz nie pracować nie tracąc zatrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjscie awaryjne
jak to nie dostaje a pieniądze z zus-u , przecież macierzyński jest płatny przez pół roku , już raz dostawałam pieniądze jak byłam zatrudniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tdhrjtyktu
jak bylas zatrudniona to kwestia kluczowa :classic_cool:🖐️ na emeryture ze wzgledu na to, ze maz pracuje tez liczysz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjscie awaryjne
do emerytury to ja pewnie nie dożyje, mam 10 lat przepracowanych a przecież niebawem i tak będą musiały pracować do 100lat, już Tusk o to zadba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domyślam się, że
nooo i do tego jeszcze platne L4 od 5 tc, jak dwie kreski zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże widzisz i nie grzmisz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PYTAM GRZECZNIE DLACZEGO ?????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę cię rozczarować
Nie dostaniesz żadnych pieniędzy, ubezpieczenie u męża w pracy dotyczy tylko opieki zdrowotnej czyli wizyt u lekarzy i pobytu w szpitalu, ale niczego ponadto. Żeby otrzymać zasiłek chorobowy czy macierzyński musisz być zatrudniona, czyli mieć opłacane wszelkie składki. Twoje pytanie jest z cyklu takich, czy dostanę zwrot podatkuz racji różnych ulg podatkowych mimo, że tego podatku nie zapłaciłam ani grosza przez cały rok, bo nie pracowałam. Chciałoby się korzystać z cudzego, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liceum muzeum
Co sie rzucacie? laska zwyczajnie pyta. W niemczech np nawet mamy niepracujace dostaja 'elterngeld' . i nie jest to 'kindergeld'. Kindergeld jest dla dziecka,elterngeld dla rodzica,ktory sie dzieckiem zajmuje. Wiec takie kretynskie to to pytanie znowu nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×