Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerazonaEwwka

Mój kot zabił chomika mojego chłopaka, co robić???!!!

Polecane posty

Gość przerazonaEwwka

Nie mogę przez to spać :o Mój chłopak wyjechał na kilka dni i zostawił mi pod opieką swojego chomika. A dzisiaj chomik jak otworzyłam klatkę nagle uciekł! Próbowałam go złapać, ale nic z tego. Mój kot dopadł go pierwszy, złapał i zaczął się nim bawić, teraz chomik nie żyje :(:(:( Boże, co ja powiem chłopakowi??!!!!!! Zaraz zwariuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety. Powiesz ze kot zjadł chomika.. i kupisz mu nowego. Chomiki nie są niezastąpione a tak sie zklada ze gryzonie są pozywieniem dla kotów wiec mozna bylo to przewidziec. Nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów mu nic i kup takiego samego chomika.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaEwwka
To się nie uda, ten chomik miał 1,5 roku, wychował go od maleńkości. I zna każdą jego plamkę na futerku, nie da się nabrać. No i ten nowy nie byłby oswojony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup mu psa
on zagryzie kota i będziecie kwita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie becz powiedz prawdę
i chroń kota przed zemstą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d Ar t agna
idź po niego na drugą strone styxu. weź zabij centaury zarżnij smoki i zrób kotu implozję. pogłaszcz go po futerku nacharaj na gały zrób mu patelkę a chłopakowi powiedz, że chomik zmarł z miłości własnej. zrób to dokładnie sześć razy mantrując do końca CHWDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaEwwka
Mój facet wraca w sobote... Nadal mu nie powiedziałam :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yes yes yes..
:)Nic mu nie mow i kup takiego samego chomika:D tzlko nie pomzl płci przy zakupie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu, że stało się wielkie nieszczęście, coś bardzo złego i że będzie na ciebie bardzo zły... On wyobrazi sobie najgorsze rzeczy jakie mogą się stać, a wtedy powiesz mu, że kot zjadł jego chomika, a on ucieszy się, że tylko o chomika chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupie idiotkie
wiesz co idiotka zciebie, dlaczego nie rzucułas ei na kota głupia pindo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaEwwka
Nie mogę spać, siedze i płaczę, rozstaliśmy się przez tego chomika ;| Powiedział, że nie potrafi mi tego wybaczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to peszek...
Moj chomik przegryzl kabel od pralki i tak go chuj strzelil:( A tak fajnie zapierdalal w kolowrotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjfr
ojezu to strasznie smutne:( teraz nim emocje targają :( poczekaj az ochlonie i sprobuj go udobruchac ale nie narzucaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc to się nie dziwię. twoim obowiązkiem było przypilnować zwierzaka, skoro się zobowiązałaś. a przy otwieraniu klatki z chomikiem kot powinien być gdzieś zamknięty i tyle. ­ swoją drogą trzymanie w jednym mieszkaniu kota i chomika to duża nieodpowiedzialność ze strony was obojga, bo kot mógł chomika nawet jeśli nie zjeść, to na śmierć wystraszyć nawet gdy ten był w klatce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot zjada myszee
to normalne zjawisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula której ukradli nick
jak zdechł mojemu synowi myszoskoczek ( wakacje) kupiłam szybko takiego samego , nie wiem czy dorosły facet by się połapał , w każdym razie 10 latek nie zauważył róznicy ,a że faceci jak dzieci to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ula: ja bym rozpoznal czy ktos mi podmienil jamnika, wiec nie generalizuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wmów mu, że żadnego chomika nie zostawiał i chyba coś mu się pomyliło. "kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym chcialem dobrze podpwiedziec autorce, a to nie byl jej chomik. Moze sie okazac tak, ze chlopak ja zostawi. A jesli powie prawde, to chlopak moze znienawidzic tez jej kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula której ukradli nick
pies czy kot to co innego , malutki gryzoń o ile wcześniej nie absorbował całej uwagi właściciela ma szansę na sobowtóra , chociaż chomiki mają różne umaszczenia , myszoskoczki natomiast te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłem strustrowany
Ja zabiłem kota mojej dziewczyny. Ostatnio nie układa nam się. Jesteśmy ze soba od 6 miesięcy a od prawie 2 mieszkamy pod jednym dachem a mimo to ona nie chce ze mną uprawiać seksu. Cały czas zastanawiam się nad moim życiem- całe życie miałem nudne a teraz ten związek- równie nudny i beznadziejny. Ona wyjechała na kilka dni do siebie a ja myśląc cały czas o tym wszystkim nie wytrzymałem, chwyciłem kota i ukręciłem mu łeb. Kot nie żyje. Nie wiem co jej powiem. Stało się to dzisiaj i zastanawiam się co zrobić- wyrzucić go na śmietnik czy położyć na poduszce jakby nigdy nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłem strustrowany
Zresztą spytam się o to w oddzielnym temacie temacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bu bu bu
Ło matko ! Ale problemy maja gowniarze! Za chomika sie o razil smarkacz. Uhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloaloalo
Boże, przeczytałam "mój kot zabił mojego chłopaka" i do tej pory próbuję złapać oddech.. :PPP Mówiąc poważnie: trzeba się zdobyć na szczerość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×