Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anna Wilczak

Architekt wnętrz z Krakowa

Polecane posty

Gość Hanka9
Hej! Ja znam super biuro, które jest godne polecenie ! Robili siostrze projekt i wyszło świetnie, wszyscy się zachwycają. Dom jest baaardzo elegancki, i ma swój klimat. Tutaj namiar na nich http://www.tissu.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pozytywne doświadczenia z ludźmi z Lux Interiors, przede wszystkim fajne u nich było że mi na bieżąco wszystko tłumaczyli, dokladnie wiedziałam jakie materiały zostaną użyte i w jaki sposób, jak to będzie wszystko już po samym remoncie wyglądać, także potem efekt końcowy był zgodny z tym na co się nastawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Postecka
Jeśli interesuje Was nie tylko sam architekt, ale pakiet z wykończeniem pod klucz, to na rynku mazowieckim Decoroom mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łazienkę mam urządzoną przez profesjonalnego architekta i powiem że jest róznica....wcześniej przez kilka lat coś tam z żoną robiliśmy sami, jeden remont, drugi i nawet w połowie nie udało nam się tak fajnie tego wszystkie rozplanować, zgrać ze sobą itd. My zamawialiśmy projekt w biurze Lux Interiors. Mają dobre stawki,człowiek wie za co dokładnie płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eewelina23
Ja korzystałam z usług firmy DD Kraków, maja swoje biuro na ul. Magazynowej 5a. Pan, który ze mną rozmawiał powiedział mi co i jak, następnie umówiliśmy się na wstępną wycenę i dostałam projekt, który również oni wykonali. Wszystko odbyło się sprawnie bez opóźnień i widać, że pracę wykonali profesjonaliści. Moje mieszkanie przeszło wielką metamorfozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Projekt mojego domu wykonali też panowie z DD projekt. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie najlepsze domy buduje DD projekt. Potwierdzam. Mój stoi już kilka lat, wszystko hula ładnie i mieszka się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kolejną zadowoloną klientką firmy DD projekt! Na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej pory raz w życiu współpracowałem z architektem i był to Rafał Kuliński (tutaj jest kontakt- http://kulinskipracownia.pl). Nie mam zastrzeżeń. Bardzo dobry kontakt, jasne warunki cenowe, obyło się bez jakiś dodatkowych opłat niespodzianek, sam dom już stoi, projekt na papierze bardzo dobrze się przełożył na życie, zwłaszcza izolacja budynku świetnie się sprawdza – i zimą i latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil_krk
Jestem na bierząco i obecnie mam kawalerke zrobioną przez firme www.artisicinterior.pl z tego co widzę jest zamieszczona w portfolio. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam powyższa firme www.artisticinterior.pl szczerze zachęcam chociaż sie skontaktowac porozmawiac i ocenic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam przed Panią Rojek i Rudzień z firmy Forma. Projekt wykonany oby go zrobić i zarobić. Mało doradztwa co zrobić najlepiej i zainteresowania w potrzeby klienta. Bazuja tylko na przeslanych zdjeciach z internetu ktore podobaja sie klientowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hala123
Jeśli szukacie dobrego biura projektowego w Krakowie, to polecam Vision Studio http://www.vision-studio.com.pl/ . Projektowali mi salon z kuchnią, super to wyszło, estetyka, ergonomia, ustawienie mebli, wszystko dopasowane. Najważniejsze, że projekt był zrealizowany na czas i zamknął się w określonym wcześniej budżecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Prowadzę firmę od wielu lat. Moje usługi są doceniane w branży i mam wiele zadowolonych klientów. Ostatnio zgłaszało się do mnie coraz więcej osób i niestety sama nie mogłam zająć się wszystkimi zleceniami. Postanowiłam dać ogłoszenie do gazety. Chciałam zatrudnić osobę do pomocy przy ciekawych zleceniach. Zaproponowałam dobre warunki pracy. http://zgoda.naklo.pl/2018/03/10/prowadze-firme-i-projektuje-wnetrza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiona24
ja korzystałam z usług studia Intellio, gdzie pierwszą konsultację miałam za darmo i była też również możliwość wizualizacji dlatego też przed mogłam sprawdzić jak to wszystko będzie wyglądać :) a biuro ma bardzo fajne oryginalne i stylowe pomysły https://intellio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina34
Wspomniane wyżej biuro DD Projekt to profesjonaliści. Ich projekty są genialne, świeże, stylowe i nowoczesne dlatego skorzystałam z ich usług przy generalnym remoncie domu. Spisali się na medal, jestem mega zadowolona z efektu końcowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan_58
Polecam pracownie- wnętrza od nowa. Bardzo miła współpraca, wszytsko na czas wedle naszych ustaleń. Projekt dotyczyl całego mieszkania 60m2. Razem z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni . Chcieliśmy trochę inne wnętrz niż te które sa obecnie wszechobecne- czyli szaro-bure. Pomysły pani projektant były świeże i pełne koloru., życia- co nam bardzo się spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić pracownię z Krakowa- wnętrza od nowa. Bardzo oryginalne pomysły ma projektantka. Strasznie fajnie nam się współpracowało. Wszystko było na czas, także ruszyliśmy z remontem według terminu z gotowym projektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_1
Dom Art - mają siedzibę blisko Błoni Krakowskich, ale nie ma problemu z dojazdem: kom. 695 888 819 www: https://www.dom-art.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo polecam DD Projekt, zrobili dla mnie świetny projekt a potem go wykonali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja też korzystałam niedawno z usług firmy DD Projekt, bardzo rzetelna firma i mają świetnych fachowców 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Ja miałem przyjemność współpracować podczas tworzenia projektu wnętrza z pracownią fresh studio z Krakowa. Od pierwszego spotkania cała współpraca bardzo jasno i profesjonalnie poprowadzona. Czas realizacji od pierwszego spotkania do końca procesu projektowania zajął ok 1.5 miesiąca + miesiąc realizacja. Projektanci mają duże doświadczenie, dzięki czemu odwiedli mnie od pewnych "pomsłów" :D. Zdecydowanie polecam współpracę z ludzmi z fresha. 

http://freshstudio.com.pl - bardzo fajni młodzi i kreatywni ludzie 🙂

polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Dariusz Migalski przestrzegam - oszust i złodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rekomenduję firmę 4 strony wnętrza i Panią Magdę, która jest świetną architektką i serdeczną osobą. Ma mnóstwo super pomysłów. Robi piękne projekty, a firma rzetelnie wykonuje zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej polecam https://projektowanie-wnetrz-online.pl/ Oszczędność czasu, pieniędzy a przy okazji świetny rezultat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.10.2018 o 01:04, Gość Jan_58 napisał:

Polecam pracownie- wnętrza od nowa. Bardzo miła współpraca, wszytsko na czas wedle naszych ustaleń. Projekt dotyczyl całego mieszkania 60m2. Razem z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni . Chcieliśmy trochę inne wnętrz niż te które sa obecnie wszechobecne- czyli szaro-bure. Pomysły pani projektant były świeże i pełne koloru., życia- co nam bardzo się spodobało.

Jak cena? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Wallslab. Wykanczaja pod klucz. Projekt, wykonanie. Zmysl estetyki 5/5!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×