Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bazubazu

Beauty w Polsce- okupiony przez lekarzy którzy się reklamują?

Polecane posty

Gość bazubazu

jestem po zabiegu i próbowałam wystawić negatywny komentarz lekarzowi, który na Beauty króluje w pierwszej 10 super lekarzy. Od razu mnie wywalili z tego portalu. Chciałam przestrzec inne dziewczyny przed tym chirurgiem a się nie da. A wybierając lekarza ja sama zasugerowałam się opiniami na Beauty w Polsce. Ci lekarze kontrolują te wszystkie oceniające portale i nie można ostrzec przed partaczami. Portal Znany Lekarz. pl również wyrzucił mój komentarz, bo ośmieliłam się napisać jak mnie załatwił ten lekarz i jaki mam przez niego problem. Wszędzie, dosłownie na wszystkich portalach o chirurgii plastycznej ma same 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpi...
to czemu TUTAJ nie napiszesz kto to??? tutaj nikt cie nie wywali za podanie nazwiska partacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazubazu
Jak połączyć siły z innymi poszkodowanymi i dochodzić swoich praw i przestrzegać przed nieudolnymi lekarzami, którzy mają wtyki wszędzie i są obstawieni prawnikami? Może założymy niezaleny portal, opisujący błędy lekarskie i jak zachowują się lekarze w takich sytuacjach. Ostatecznie żyjemy w państwie prawa, a tutaj nikt nie dojdzie swoich praw bo chirurdzy mają swoje sposoby, żeby się do niczego nie przyznać. Jedynym ratunkiem jest połączenie sił. Ktos ma jakieś pomysły? A w ogóle to mam ochotę zaskarżyć te portale, które nie są wiarygodne i przez które mam teraz takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
mój tez najlepszy, same pozytywy, aż żal, co tam powypisywali! każdy dzień to horror. Mogłoby i jego cos takiego spotkać! Tak, życzę tego samego, albo jego żonie. Może ktoś mógłby w końcu zrozumieć, że nic za wszelką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazubazu
już tutaj podałam wczesniej jego nazwisko kilka razy. Chirurg plastyczny z Sopotu. Nie przyznaje się do błędu, chce pieniędzy za poprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazubazu
niesia, a z jakiego miasta Twój lekarz? też się nie przyznaje do błedu? byłaś z tym u prawnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
jak tak można, ci co mają nas leczyć, krzywdzą! Trzeba dochodzic swoich praw, w jakim świecie my żyjemy. Draństwo, obłuda ... może do tvn, ja jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazubazu
moim zdaniem nikt normalny nie pójdzie z tak prywatna sprawą do TV, bez sensu jest namawianie do programu bo nikt się nie zgodzi. Żaden człowiek na to nie pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
nie musisz pokazywać się w całosci, wystarczy część ciała oszpecona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doraiiiiii
Bazabazu. Kto przeprowadzał Twój zabieg? Napisz jeszcze, nie bede szukała Twoich postów bo nie wiem gdzie dokładnie. Zaskoczylas mnie ze na beauty coś takiego tez sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazubazu
pomysł jak dla mnie beznadziejny, zostaw temat. Pchac się do Tv ze swoimi osobistymi problemami. Nie o tym zakładałam wątek. załóż sobie swój bo ja jestem na NIE. Jesteś jakąs dziennikarką szukającą sensacji? Nie namawiaj nikogo do kompromitowania się przed cała Polską, nawet anonimowe pokazywanie jest wstydliwe i żenujące. Załóż sobie swój wątek, bo ja nie chce nawet o tym rozmawiać, tak głupi jest ten pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazubazu
już pisałam, lekarz z Sopotu. Na beauty bywałam często pzred operacją i wybrałam tego najbardziej zachwalanego. a po operacji nie mam tam wstępu, bo opisałam jak mnie skrzywdził. nic się nie wyswietliło. pisałam w tamtym tygodniu do administratora z pytanie, czemu nie mam wstępu i jak mam wystawić mu ocenę. nikt mi nie odpisał, nie mogę wejść na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda ,że beauty w polsce
to jedna wielka manipulacja co niektorych lekarzy... może to sie wyda śmieszne ale głupia kafeteria to jedyne źródło informacji gdzie żadne komentarze nie są usuwane i można co nie co prawdy znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazubazu
jak wchodzisz na beautry to on jest w pierwszej 10 top lekarzy i ma same 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
tak mnie tez wyrzucili po tym jak zaczęłam pisac o nieudanych operacjach i obłudzie. Pytam się gdzie sa ci pacjenci chwalący swoich wybrańców. Gdzie te wszystkie majeczki i dupeczki. Gdzie te ich zapewnienie o bepieczeństwie. Co za ludzie, jak tak można, oby i im przytrafiło się to samo. Tak życze ci tego samego. TY co tak zapewniałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazubazu
teraz pytanie, jak dochodzić swoich praw. lekarz powinien za to odpowiedzieć, ale czy portal można pozwać za korupcję? przeciez tu chodzi o zdrowie, na litość boską. rozumiem sponsorowanie jakichs mebli, kurortów itp, ale k....a to są operacje w narkozie! życie komuś można zmarnować, a oni są bezkarni. w jakim kraju my żyjemy> poza tym może powiina powstać jakaś instytucja oceniająca po zabiegu, czy wszystko jest ok, a nie lekarz powie, że nie ma problemu i zostajemy sami, nie ma z kim tego skonsultować. ogromna luka w prawie, tzreba coś z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
na kafeterii możesz rzucac nazwiskami, i całe szczęscie, że jest takie forum gdzie w końcu prawda wyszła na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazubazu
niesia wkurzasz mnie. sama nie podajesz nazwisk, a egzaltujesz sie tylko. ja na serio mam misje i chce złapać kontakt z ludzmi, którzy mają ciekawe pomysły jak sobie radzić z odszkodowaniami i mieć dostęp do żetelnej wiedzy. i co zrobić z nieuczciwymi portalami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
najlepiej udaj się o poradę do adwokata Po drugie wojewódzka komisja ds. orzekania o zdarzeniach medycznych. Opłata od wniosku o ustalenie zdarzenia medycznego jest stała i wynosi 200 zł. " niewłaściwe przeprowadzona operacja plastyczna rodzi odpowiedzialność kontraktową (art. 471 i nast. KC) oraz odpowiedzialność deliktową (art. 415 i nast. KC). Obok roszczenia odszkodowawczego z art. 471 KC poszkodowany może wystąpić z roszczeniem o zapłatę zadośćuczynienia pieniężnego za delikt (art. 445 1 KC w zw. z art. 443 KC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazubazu
ok, dziękuję. wreszcie jakiś konkret. ja to zgłosiłam już do prawnika i czekam na decyzję czy zajmą się moją sprawą. inni specjaliści stwierdzili, że bład jest ewidentny i powinien mi zrobic poprawke za darmo, ale nie, on sie nie przyznaje do błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
tu potrzeba adwokata, fachowej porady prawnej. reklamowała się tutaj taka kancelaria prawnicza, wiem, że we Wrocławiu zajmuja się takimi sprawami na całą Polskę, koszt-3000zł. Można dowiedzieć się czy jest sznasa na wytoczenie sprawy i zrobic zrzutkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
widzisz nie podaję nazwisko bo mam mieć poprawkę. Tylko martwi mnie, że poprawka na nic sie zda, bo chrząstki za dużo wyciętej i nos się zapada. A co u Ciebie, czy mięsień nie jest uszkodzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazubazu
jaką zrzutkę? oni pobierają prowizję od wygranej rozprawy. nie ponoszę żadnych kosztów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazubazu
poprawka u tego samego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesia!
tak u tego samego, a czemu pytasz? Byłas u adwokata i co Ci powiedział, jakie sa szanse na wytoczenie prosesu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzona!
.i-kancelaria.pl/index.php/publikacje/publikacje/cena_piekna_-_roszczenia_ofiar_nieudanych_operacji_plastycznych._

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazubazu
zgłosiłam niedawno i mają mi dac odp niedługo. to miło że twój dr chce Ci poprawić i przyznaje sie do błędu, bo ten mój udaje że nie ma problemu. a na koniec mówi że poprawi za 6 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda ,że beauty w polsce
abstrahując już od samych nieudanych operacji to ktoś powinien sie zająć fałszywymi reklamami na beauty i innych forach typu znany lekarz. toż to prokurator powinien sie tym zająć ! oszukują ludzi i narażają na utratę zdrowia. mysle ze nalezalo by doniesc pewnym organom o tym jak dziala to forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzona!
kodeks etyki lekarskiej Art. 21. W przypadku popełnienia przez lekarza poważnej pomyłki lub wystąpienia nieprzewidzianych powikłań w trakcie leczenia, lekarz powinien poinformować o tym chorego oraz podjąć działania dla naprawy ich następstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×