Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WalczeSamzSoba

nie pale 2 miesiace ale...

Polecane posty

Gość WalczeSamzSoba

Witam, dokładnie 30 listopada wypaliłem ostatniego papierosa, ale nadal mi się chce palić, czasem mniej czasem bardziej, dziś myślałem że nie wytrzymam, ubrałem buty i kurtke i juz mam wychodzić do sklepu po FAJKI ale w ostatniej chwili cos mnie tknęło i przemówiło mi do głowy:"Ty idioto tyle nie palisz i teraz się poddasz?" i wkoncu nie poszedłem po te papierosy, ale bardzo mało brakowało, czuje że nie wytrzymam i znów zaczne palić:(( Ile ten nałog cholerny jeszcze może mnie trzymać? Naprawde się boje że się poprostu złamię..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamtaksamojakty
jak od 30 listopada nie palisz, to już chłopie nie pal! wytrzymałeś prawie 70dni bez palenia a to bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiok[0o0
musisz sobie znalezc jakis zastepczy "nalog", cos, co bedziesz robic w chwilach napiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnapapa
a ja od 1.01.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka 0227
Nie pal. Proszę. Od dwóch tygodni mam wynik tomografu płuc mojego taty. Jest nalogowym palaczem. Teraz się ograniczył, ale co z tego jak ma w obu płucach liczne guzy???? Ciągle płaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WalczeSamzSoba
a ja nie pytam ile wy nie palicie, tylko ile to jeszcze będzie mnie męczyć... 3,4,5 miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WalczeSamzSoba
majka, współczuję:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość russian girl*****
mi maż kupił e papierosa, chociaz nie chcialam rzucic, a z czacem przestalam palic zwykle, po prostu nie czulam potrzeby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narkoleptyczka
ja od 11 dni :P jestem na elektrycznym fajku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narkoleptyczka
russian girl***** u mnie tez tak było , początkowo 10 , 8 , 6 , 4,3 ,1 ,0 dziennie i od 11 dni nie kopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czy sie będzie chiało
palic czy nie, nie wynika tylko z tego ile juz nie palisz, ale takze z nastawienia. Ja polecam książke ' prosty sposób na rzucenie palenia" ona na prawde zmienia podejscie człowieka do palenia poszukajcie na internecie , powinny byc w pdf mi bardzo pomogła, a tez czytałam ją juz po rzuceniu palenia jeżeli nie będziesz mógł jej znalezc to daj znac moze wkleje ją na chomika, ale powinna byc w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WalczeSamzSoba
Nie chcę kupowac E-Papierosa, słyszałem że po nim nie chce się tak palić, ale to jest ciągle nałog, przecież E-papieros dostarcza nikotyne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka 0227
Wiesz, zawsze tatę prosiłam nie pal, nie pal. Nie docierało. A teraz? Palił 2 paczki dziennie, teraz ok 6 sztuk. Ma e-papierosa. Ale co z tego???? Strasznie się boję o niego :( Łzy same cisną się do oczu... Nie pal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WalczeSamzSoba
Majka ja Cię doskonale rozumiem, to że odstawiłem papierosy btło spowodowane tym że boje się chorób, nie to że duzo kosztuja, nie to że człowiek śmierdzi po nich, tylko to że widmo chorób mnie poprostu masakrowało, moja psychike i mój światopogląd, dlatego zdecydowałem że muszę przestać palić, pomimo tego że jestem młodym człowiekiem, mam 22 lata i paliłem tylko 10-15 papierosow dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość russian girl*****
a tobie szkodą substancje smoliste a nie nikotyna i dziennie wydajesz 3 zł a nie 10 :) i nie smierdzi CI z buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zależy od nastawienia, pierwszy raz rzuciłam w ciąży. Po zobaczeniu testu ciążowego od razu odstawiłam fajki. Nie ciągnęło mnie wcale bo wiedziałam, że nie mogę palić. To było najłatwiejsze rzucanie. Niestety po ciąży wróciłam do nałogu. Teraz rzucam drugi raz nie pale 3 tygodnie i tak jak Ty miewam kryzysy ale wiem, że nie chce palić i przy każdym kryzysie sobie to powtarzam jak mantrę. Książkę przez wielu zachwalaną czytałam, strasznie mnie znudziła facet pisze ciągle o tym samym co można by było napisać na 5 stronach.. Z jednym się zgadzam życie bez fajka jest dużo fajniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka 0227
Jesteś młody. Całe życie przed tobą. Zdrowia nie można kupić. Papierosy to głupota. Nienawidzę ich! Wierzę, że wytrwasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×