Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sarenka_m

Ile wódki?

Polecane posty

Hej, mam do Was pytanie. Ile flaszek wódki kupowałyście/kupujecie na wesele? Jak się to liczy? Litr na parę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilbo Leloszek
My liczymy 0,5 l na głowę (czyli litr na parę :)) i 20 butelek w zapasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odp. :) mam obawy że nie wystarczy i będziemy pędzić do monopolowego w środku nocy :D ale tak chyba będzie rozsądnie, żeby też nie przesadzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwszej flaszce rośnie stężenie,inaczej kupujemy zimą a inaczej latem,zimą ok 1litr na parę,latem ok 0.7l na parę (latem pijemy więcej napojów,rozrabiamy alkohol itd )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! sarenka_m my liczymy 0,5 litra na głowę:-) wesele mamy na 70 osób, kupujemy 90 butelek. Te 20 szt. będzie na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hej Lipcowa :) my mamy listę na 120 osób, z czego pewnie 20 odpadnie... czyli 120 flaszek...w kartonie jest 12 butelek? To 10 kartonów..jakiś zapas.. może ze trzy kartoniki i będzie 13...pokryje się z datą wesela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam wychodzi koło 100 osób do zaproszenia (nie licząc dzieci) kupuliśmy wstępnie 110 butelek wódki resztę dokupimy jak goście się określą czy przychodza czy nie bo chcemy miec też na rozdawanie na pożeganie a poza tym wolimy zostać po weselu z paczką wódki niż żeby nam jej brakło bo byłby wstyd jak nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no duże ale nam każdy dawał wódkę plus ciasto więc my też będziemy dawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjyyyyyyyyyyyyyi
a jak wam ktoś nasra na wycieraczkę to ty też pójdziesz nasrać? tępe tłumaczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam/sama jesteś tępa stać nas to będziemy dawać jak by nas na podstawowe rzeczy nie było stać to byśmy wesela nie robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak szybko
u nas tez kazdy dawal, wiec wypada sie odwdzieczyc. Odwdziecza sie raczej milymi rzeczami, a nie sraniem na wycieraczke, co to w ogole za porownanie:o Nas panstwo mlodzi zegnali zawsze flaszka i pudelkiem ciasta czuje sie zobowiazana zatem zrobic to samo. I takze chce. Po prostu naturalnie wliczylam to w koszta i ilosc zakupionych wodek. Na rozdanie bedzie szla jedna flaszka na pare. Takze kupilismy 9 kartonów wódki. Na wesele 70, do rozdania 35. Nie kupowalam natomiast dodatkowej wodki na bramy, sadze, ze nas taka nie spotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny nie ma
co przesadzac z ta wodka,nie kazdy wypije te 0,5l sam,z tego co zauwazylam to wiekszosc kobitek woli jakiegos drinka albo winko. My mielismy wodke,wino biale i czerwone i powiem Wam,ze naprawde bardzo duzo alkoholu nam sie zostalo a tez sie balam ze zabraknie i w dniu slubu chcialam jeszcze dokupic.Mielismy ok 60 osob i liczylismy 0,5l na glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie zastanawia
Czemu wódka jest nieodzownym alkoholem na weselu. Przecież ani to smaczny ani prestiżowy trunek a toasty można wznosić dowolnym alkoholem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupujemy więcej żeby wstydu nie było. właścicielka dworku w którym będziemy mieli wesele opowiadała nam że miała takie wesele gdzie koło 24 młodym wódka się skończyła, goście chodzili i szukali a tu lipa, gdy się wszyscy zorientowali że wódki młodym brakło zaczęli się zwijac do domów, państwo młodzi biegeim w auto i na stację paliw po wódkę... wstyd podobno starszny był....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w0dka
U mnie na weselu będą różne alkohole, a i tak wiem, że najwięcej osób sięgnie po wódkę jednak. Ty się pytaj lepiej gości czemu wybierają wódkę:) ja bym mogła jej nie kupować, bo jest niedobra, ale wiem, że ludzie piją wódkę nie wiem czy lubią, ale piją. Pewnie nie dla smaku. Mają inne cele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy mieli też bar z winami, piwem i innymi alkoholami, więc powinno się jakoś to sensownie rozłożyć. A jak braknie to cóż... w samochód i do tesco 24h ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Też się zastanawiam ile kupić wódki. 0,5l na osobę wydaje się rozsądne, tyle, że będę miała barmana i część osób będzie piła drinki, więc nie wiem czy nie będzie to za dużo. Ile kupiłybyście wódki w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica my kupimy i tak 0,5 na głowę bo ciężko przewidzieć co kto bedzie pił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaona29
My w październiku robimy wesele na 60 osób, kupujemy 60 butelek wódki + 15 butelek wina. Tyle myślę że wystarczy. Ale napiszcie mi - gdzie ten alkohol najtaniej kupić? Słyszałam, że najlepiej w hurtowniach, ale jakich konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My z mężem
kupiliśmy w Selgrosie i naprawdę dużo zaoszczędziliśmy w porównaniu z auchan,tesco,polo czy makro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0,5 litra na parę + wódka na oczepiny czy rozdanie (o ile zamierzacie) + 10 butelek na zapas wystarczy w zupełności + wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×