Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Warkocz Bereniki

Jak zdobyć Were? Mam już dość mojego nudnego życia

Polecane posty

chciałbym żeby Wera je pokolorowała. No ale ona do tej pory zero zainteresowania mną wykazywała, więc jak sobie poradzić z taką twierdzą jak Weronika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to juz było i nie wróci ..
próbowałeś okładów z lodu na czoło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wróci jeżeli będę tak myślał. Ja twierdze że sprawa jest otwarta, chociaż sytuacja jest zaogniona. Ostatnia próba wzięcia numeru w McDonaldzie zakończyła się fiaskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coma Berenices
Mamy dziś Dzień Werki. Dlaczego ja jestem pozbawiony prawa do bycia z nią w szczęśliwym związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odp bo jestes juz w zwiazku zapominałes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coma Berenices
Chyba związany, skrępowany nie mogę się cieszyć życiem pospołu z Werką. Tak nie może być żeby jakiś Szczur był lepszy i szczęśliwszy ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mów tak zdaje sie ze ten hmm nie jest taki zadowolony podobnie jak ty ze swoją cóz zycie nie spełniam niczyich wymagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nową partnerką jestem już od 1,5roku, na rozwód musiałem czekać rok czasu,nie wiem dlaczego. Pierwsza rozprawa odbywała się pół roku później od złożenia pozwu. Nie układało się z poprzednią żoną a że na mojej drodze stanęła inna kobieta to już raczej moja sprawa. Ja tylko pytam jak jest z nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coma Berenices
Po czwartkowym spotkaniu z Werką intuicja mi podpowiada że kiedyś będziemy razem. Gość taki jak ja nie odpuszcza, nie zraża się niepowodzenia i tak dalej. Werce to kiedyś zaimponuje. Da mi szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×