Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anuszkowa

co robic? starszy facet?

Polecane posty

Gość anuszkowa

Zakochałam się w facecie 12 lat starszym. Próbowałam walczyć z uczuciem, zerwać kontakt; ze względów moralnych takich co by powiedzieli rodzice, znajomi, otoczenie... Ale oboje nigdy nie wytrzymaliśmy. Znamy się już 2 lata, a zabójczo zakochana jestem w nim od roku. Ja doskonale zdaję sobie sprawę, że to jest niezdrowe, że powinnam dać sobie spokój... Ale pomimo tego, ze ten człowiek jest tyle starszy to rozumie mnie jak nikt inny, wspiera, doradza, rozmawia mi się z nim tak lekko, po prostu go uwielbiam... I nie potrafię dać sobie z nim spokój, jak tracę z nim kontakt i go nie widzę np. przez 2 tygodnie (odleglosc meidzy miejscem zamieszkania) to wariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajonara
miłość nie wybiera, nie szuka poklasku... a wiek to jakaś sztuczna bariera stworzona przez ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vesenika
12 lat to nie jest jakaś gigantyczna różnica, jeżeli jesteś pełnoletnia. Kochacie się? To dlaczego mielibyście dbać o zdanie innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie to względy moralne? on jest żonaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy ile masz lat?? miedzy mna a moim facetem jest 13 lat roznicy :-) jestemy od 4 lat razem i jestesmy szczesliwi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×