Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomarańcza 11

Moj chłopak wogóle nie pije alkoholu

Polecane posty

Gość Pomarańcza 11

Mam czasem ochotę na lampkę wina lub jakiegoś małego drinka po stresujacym dniu pracy, ale moj chłopak wogóle nie pije alkoholu. Krzywi się z kazdym łykiem i mówi że to jest niedobre. Piwo jest dla niego gorzkie, wódki wogole nie pije, nawet lekkie drinki są dla niego niedobre i gorzkie. Wina tez nie lubi. Chciałabym czasem sie napić ale nie mam z kim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agsik
ciesz sie że nie żłopie piwska codziennie przed tv! Napic sie mozesz z koleżankami a jak kieliszek wina wypijesz sama to co z tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańcza 11
Koledzy sie z niego śmieją nawet, że nie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgardo dryff monst
Ale masz problem. Pij sama. Nie możesz zrozumieć, że mu nie smakuje? Powinnaś się cieszyć, że go nie ciągnie. Jeden potencjalny problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziaddek
rzadki przypadek szczegolnie w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instytut miar i długości
dzikus jakiś wex go rzuć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja się wypowiem
ja też nie piję i żyję. chociaż zawsze jestem namawiana na drinka lub lampkę wina to niestety rzadko mam ochotę , czasem wypiję kilka łyków piwa lub jakiegoś słodkiego wina lub wódki typu martini ale to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz się. Ja nie pije juz 4 dzień i chcę wytrzymac chociaż z miesiąc, żeby odtruc troche organizm, a później ma nadzieję, że znacznie ograniczę i tylko jakieś piwko czy wino od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańcza 11
Palic też nie pali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgardo dryff monst
No to go rzuć, skoro nawet nie pali :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mlekiem28
mój mąż też nie lubi alkoholu ale raz od czasu wypije jakiegoś drinka do towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agsik
jesli w łóżku ok to masz idealnego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam identycznie jak twój chłopak. Piwa się czasem napiję, że tylko dlatego, że podobno w takich małych ilościach jest nawet zdrowe. Piję je jak lekarstwo, bo również nie lubię jego smaku. Natomiast wódki nawet nie tykam, zbiera mi się na wymioty jak czuję jej zapach. A to dlatego, że wielokrotnie po niej rzygałem i pewnego dnia stwierdziłem, że mam jej dosyć. Od ponad półtorej roku nie tknąłem nawet kieliszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-konto
ty i znajomi macie super- przynajmniej nie ma problemu z kierowca gdy jedziecie na impreze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-konto
a ja jestem dziewczyna i raz na jakis cza spije (powiedzmy raz na miesiac). i wlasnie najbardziej "podchodzi" mi wodka ewentualnie drink. zadne piwo, zadne wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa osoby uczulone na alkohol
np moj maz po wypiciu kieliszka wina dostaje plam na twarzy. Akurat bez alkoholu da sie swietnie zyc, lepiej niz z alkoholem. Ciesz sie i nie namawiaj. Ja sobie bardzo chwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"msf msf@tlen.pl'; Hitler też nie pił alkoholu i na dodatek nie jadł mięsa... i co z tego wyszło? Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły. http://www.msfera.pl" To tak jak ja:P.Dlatego jestem zagrożony zostaniem dyktatorem:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ty i znajomi macie super- przynajmniej nie ma problemu z kierowca gdy jedziecie na impreze" A skąd wiesz:O.Ja też prawie zawsze jestem trzeźwy i jakoś nie sądze aby to pomogło:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale hitler za to się narkotyzował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście najlepiej by było dla ciebie jakby został alkoholikiem tudzież menelem :) po alko wszczynał awantury i cię naparzał, miał niebieską kartkę, a ty psychologa na karku ;) deb1lka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn też nie pije, ale mu nie przeszkadza jak synowa wypije lampkę wina czy drinka a lubi to. Nikt go już nie namawia do picia. wiedzą jaki jest i nikt się nie śmieje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze zamiast narzekać to się ciesz ze jest ktos taki przy tobie kto nie tyka alkoholu, bo zawsze mógłby miec do tego ciągoty durna małoletnia pało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odmieniec jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolałabym trzeźwego odmieńca niż naprutego słabego psychicznie bałwana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby pił, żeby nie śmiali się z niego koledzy, byłby zwykłą, słabą piz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kiedyś kolegę, który nie pił, później okazało się że ma wszyty esperal. Najlepsi tacy co potrafią pić z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×