Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hejmalutka

tabletki anty a tabletki na odchudzanie

Polecane posty

Hej, przyjmuje od mniej więcej roku Daylette, chcę zacząć przyjmować Simpliq, tabletki wspomagające odchudzanie... Czy one mają wpływ na anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak moja kumpela wpadla :p zalezy jakich uzywasz, ja bym zapytala lekarza, jesli sa przeczyszczajace itp to lepiej skonsultowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie mozesz byc w ciazy
Z tego co widać to nie ma wpływu. Najlepiej by było, żebyś do czasu upewnienia się u lekarza zachowała odstęp co najmniej 2 godzin między przyjmowaniem tabletek i simpliq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź skład preparatu slimcea. nie znalazłam tam czegoś co mogło by Ci zaszkodzić w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam jakieś suplement diety na odchudzanie i stosowałam pigułki vines razem z tym, nic się nie działo wszystko w porządku :) Ale stwierdziłam po czasie ze lepiej zmienić dietę i się trochę poruszać i tyle, zamiast jakieś preparaty odchudzające stosować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amamdaasa
Zawsze warto swojego lekarza podpytać czy można dane tabletki łaczyć. Ja tez tutaj http://medtutor.pl/forum/kaplanex czytam sobie o tabletkach na odchudzanie, ale wlasnie nie wiem jak sie maja do anty, musze zapytac mojego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×