Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

loliMIS

podw

Polecane posty

Gość carolina19374
Czytałaś może ulotkę? Tam pisze że nie można brać dwóch tabletek w tak krótkim odstępie czasu! To cholernie wyniszcza organizm. Jeśli jeszcze nie zaczęłaś wymiotować to gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nic nawet bólu głowy... lekarz prywatnie mi tak zapisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam że brałam je 8 dni temu. ...jak narazie dobrze się czuje...tylko martwi mnie brak okresu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina19374
to jakiś świr... Nie zaleca się wielokrotnego stosowania leku Escapelle tabletka 1500 mikrogramów w jednym cyklu miesiączkowym ze względu na ryzyko wystąpienia zaburzeń cyklu. W przypadku zażycia większej dawki leku Escapelle tabletka 1500 mikrogramów niż zalecana: W razie przyjęcia większej niż zalecana dawki leku, należy niezwłocznie zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Nie zgłoszono ciężkich działań niepożądanych w przypadku przedawkowania doustnych środków antykoncepcyjnych. W przypadku zażycia większej dawki leku Escapelle tabletka 1500 mikrogramów mogą wystąpić nudności oraz krwawienie z odstawienia. Nie ma swoistego antidotum (odtrutki). Stosuje się leczenie objawowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina19374
a powinnaś mieć krwawienie... Przynajmniej ja miałam, 2 albo 3 razy brałam te tabletkę, i po 3-4 dniach dostałam "miesiączki" takiej wymuszonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no ale ja się na prawde dobrze czuje... dodatkowo powiedział mi że może okres wystąpić wczesniej ale tez i normalnie i z opóźnieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina19374
no więc w takim razie pozostaje Ci czekać, hehe myślę że podwójna dawka dała takiego kopa że raczej nie jesteś w ciąży. Jeśli okres będzie się spóźniał, zostaje test. Ale myślę że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×