Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kociara1

Używałyscie kremu BB ????? Co sądzicie ?

Polecane posty

Gość kociara1

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie alergiczka
ktorego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociara1
a którego uzywałaś ? Eveline ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruuuszyna
Tak . Mam krem BB koloru jasnego ( najjaśniejszy ) łatwiej było by gdybyś napisała o co tak na prawdę Ci chodzi . Czy o konsystencje czy o co ? -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość back__rose
Ja także mam BB z Eveline tylko tą ciemniejszą wersję. Szczerze? Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociara1
o chodzi mi o to czy jestescie zadowolone ? Jak kryje? Jak wyglada buzia ? itp . Piszcie wszystko o tych kremach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociara1
z jakiej firmy macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przecież piszę, że mam z EVELINE wersję ciemniejszą. Nie wiem jak inne, ale mój słabo kryje [jak na moje potrzeby] jest dosyć tłusty, poza tym szybko się po nim świecę. Tyle, że to nie reguła, każda cera reaguje inaczej. Przecież one kosztują grosze.. nie lepiej wypróbować? Polecam też wizaż. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam BB z Rimmel i graniera. Ten pierwszy ma jakąś nieciekawą konsystencję, ale ten drugi bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialam te koreanskie
doopy nie urywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black_Rose - spróbuj oil-free z garniera. Podobno dobry (sama tego akurat nie próbowałam). Jedyna wada tych kremów jest taka, że nie kryją dobrze. Zamaskują naturalne przebarwienia, ale nie wypryski czy mocno podrażnioną skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam BB Garniera do cery tłustej i mieszanej, fajnie matuje, wyrównuje koloryt skóry, ogólnie polecam. Na co dzień używam tylko tego, mi wystarcza, nie potrzebuję kryjącej tapety, a na większe wyjścia stosuję go jako bazę pod makijaż i tutaj też się sprawdza. Dla zabieganych w sam raz, rano myję twarz, używam bb, jakiś tusz do rzęs i jestem gotowa do wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremy bb
nigdy nie będą dobrze kryły, bo taka ich rola, że mają być lekkie i niekryjące. one tylko wyrównują koloryt skóry. kosmetyków eveline nigdy nikomu bym nie poleciła - to jedno wielkie, nafaszerowane chemią dziadostwo. co do bb garniera - jest w nim strasznie dużo alkoholu, przy samym otwarciu czuć ten alkohol - jaki to ma wpływ na skórę same pomyślcie (mnie bo kilku dniach stosowania go zaczęła się łuszczyć skóra - mam cerę tłustą i mieszaną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram kremy BB to nie to samo co podkład nie kryją tak mocno ale nie jest to ich zadaniem. Co do alko w BB Garniera, ja używałam tego kremu dla cery wrażliwej i nie mogę przyznać racji że jest z dużą ilością alkoholu....od razu bym to odczuła na skórze a efekt był zupełnie odwrotny już dawno nie używałam kremu typu BB który tak dobrze nawilża i to jego największy plus :) a co do ogólnej opinii jest świetny jako baza pod makijaż bo właśnie świetnie nawilża i wyrównuje, natomiast dobrze sprawdza się na co dzień jak nie chcemy robić full makijażu ale też nie mamy ochoty wychodzić "sote" na miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kremy bb, a używałaś kremu do cery tłustej i mieszanej czy innego? ja nie zauważyłam, żeby mi się coś łuszczyło po garnierze, używam właśnie tego do cery tłustej i miesznanej, bo fajnie matuje, a ja nie lubię się świecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie BB Garnier super się sprawdza bo ja zawsze w ciągłym biegu i miłym zaskoczeniem było dla mnie to że naprawdę super sobie radzi i kryje to co trzeba. Często nie mam czasu na dokładny makijaż zaś bez niczegokolwiek nie wychodzę z domu. U mnie sprawdza się super. Mam ten ciemniejszy do skóry mieszanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaa Negrri
BB Cream (krem BB) Blemish Balm - to wielofunkcyjny produkt do makijażu o właściwościach nawilżających, odżywiających i leczniczych, często z zawartością filtra UV. Mocniej lub słabiej kryje, może być stosowany jako podkład i krem lub baza pod makijaż. W zależności od indywidualnych potrzeb można nałożyć go po dodatkowym kremie pielęgnacyjnym lub z jego pominięciem. Więc największą rolą kremu BB jest pielęgnacja a nie to czy jest lekki czy dobrze kryje itp. Te garniery, eveliny itp to tylko marne podróbki azjatyckich kremów BB i w ich przypadku o pielęgnacji trudno mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliana
a ja mam z alterry brzoskwiniowy, jest super!!kupiłam w rosmanie w promocji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ester909
najlepszy jest BB Rimela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdtptmtp
Jak dla mnie to okropieństwo,ale zdania widzę podzielone. :p Miałam z Rimmela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten z Eveline i jak dla mnie jest w miarę dobry, nie mam wymagającej cery, jedynym minusem jest to, ze jest trochę za ciemny, mimo tego, ze powinien się stapiać ze skórą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnosnie kremow bb
Kremy BB z Garniera czy innej drogierii to nie sa oryginalne kremy BB. I dlatego nie kryja ani nie matuja. Garnier wyprodukowal cos na podobienstwo kremu BB. Oryginalne kremy BB to TYLKO te z Azji (Japonia, Chiny, Korea Pld. ). Taki oryginalny krem kryje bardzo dobrze, ma zupelnie inny kolor, konstystencje... Garnier w ogole przestałby sie osmieszac z tymi podrobami azjatyckich kosmetykow... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnier nie ośmiesza się tymi kosmetykami. Jeśli poczytasz trochę w sieci to dowiesz się, że inspirował się Azją, ale jej nie podrabiał :) Poza tym ciężko oczekiwać od tych kremów, aby były fluidem, podkładem, pudrem i wszystkim na raz, bo nie takie jest ich przeznaczenie. Sama używam tego do cery tłustej i mieszanej i spełnia wszystkie obietnice producenta, a najbardziej te dotyczące maskowania porów i redukcji sebum. Jestem naprawdę zadowolona. Nie dlatego, że to BB Garnier (chociaż to też), ale przede wszystkim dlatego, że dostałam to za co zapłaciłam - czyli spełnione obietnice producenta co do jakości i funkcjonalności BB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florka25
Jak dla mnie Garnier wcale nie jest taki zły. Każdy z nas ma inną cerę, więc niektórym służy, a niektórym po prostu nie. :) A jeśli chodzi o oryginalne kremy BB, może i są fajne ( nie wiem nigdy nie miałam), ale ich cena jest wyższa niż te kremy BB europejskie. Więc jeśli coś nam służy to chyba nie ma sensu przepłacać, ale tak jak wspomniałam "ile ludzi tyle typów skóry" więc kwestia tego czego potrzebuje nasza skóra ;p he Ja zaczynałam właśnie od garnier dla wypróbowania co to w ogóle jest ten BB i czy warto te kremy stosować no i przy nim już zostałam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsfgsfxfv
miałam z firmy eveline i początkowo byłam zadowolona. Później moja skóa chyba się do niego przyzwyczaiła i twarz wyglądała znacznie gorzej. Teraz kupiłam krem bb z avonu i również jestem zadowolona jednak nie wiem jak moja twarz będzie wyglądać po 2 miesiącach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adibi
mialam bb garniera. polecam ale szczegolnie na lato. jest delikatny, pieknie odswieza opaenizne, wyrownuje koloryt i sie nie "roluje" w upale jak podklad. w zimie wole jednak cos mocniejszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka021
Ja w zimę często używałam Garnier bb, jako lekki podkład tzn. bazę pod makijaż i sprawdzał się świetnie. Teraz wiosną to sam krem bb mi wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea bea
Ja mam garniera jasnego i w sumie nie wiem ...po 8 h w pracy mam wrażenie, że mi się twarz świeci po nim. Szału nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam krem BB z Eveline (jasny) Kupiłam do wypróbowania. I powiem hmm nie jest taki zły, na plus ładne opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×