Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lamamadeMiśka

Wózek spacerowy GRACO EVO - mamuśki, miałyście? doradźcie :)

Polecane posty

Gość lamamadeMiśka

Witam :) Moja córa ma skończone 7 miesięcy, od ponad miesiąca jesteśmy na spacerówce z wielofunkcyjnego wózka - 4runner'a z Bebe Beni. Niestety spacerówka nie spełnia do końca moich oczekiwań; jest zbyt wąska, pasy nieco krótkie, podnóżek się nie zniża, do tego to duże krówsko i nie wygląda za ciekawie bo jest dość duży. Postanowiłam sprzedać mój 4runner 3w1 i kupić jakąś porządną spacerówkę. Przeglądałam ich setki, szczególnie zwracam uwagę by była wygodna dla malucha, zgrabna wyglądowo i nie za ciężka, aczkolwiek porządna, absolutnie nie typu parasolka, gdyż dużo spacerujemy codziennie. Najbardziej póki co spodobał mi się GRACO EVO (http://allegro.pl/leo-wozek-spacerowy-graco-evo-spiwor-torba-7grati-i3004036682.html) . Będę wdzięczna za wszelkie opinie własne, lub znajomych które posiadają ten wózeczek. Byłabym wdzięczna też za polecenie innych, podobnych do tego wózka (tak do 800-900zł). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamamadeMiśka
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naj[prawdopodobniej kupie dla 2 dziecka, poki co nie znalazlam nic lepszego (waga, wynmiary, lekkosc jazdy, kola ktore wytrzymaja polskie chodniki itp). Spotkalam ostatnio kobitke wlasnie ze spacerowka evo i ja zagadalam czy jej sie dobrze jezdzi. Powiedziala ze jest super, ze samo jezdzi, kosz jest duzy, tylko jak byl duzy snieg to musiala do kosza wkladac zakupy w celach dodatkowego obciazenia. Ale podsumowujac JAKO MAMA 4 DZIECI powieziala ze jest to najlepsza spacerowka jaka miala do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamamadeMiśka
kasza23 - dziękuję bardzo za opinię :) no ja właśnie w moim mieście nie miałam okazji spotkać nikogo z tym wózkiem, ale widzę w internecie że opinie raczej pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabliquee
Hej, ja tez waham sie pomiędzy Graco evo a Maclaren xlr lub xt lub jeszcze baby jogger. Na razie przewaga Maclarena - jest chyba lzejszy. Ostatecznie i tak potrzebna będzie przymiarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×