Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dorianna Drd

Polećcie mi fajny hotel w Polsce -z atrakcjami dla dzieci!!!

Polecane posty

Gość Kartka 507
Polecam Sandra dla w Pogorzelica. Zdecydowanie jeden z fajniejszych dla dzieci w każdym wieku. Baseny,bawialnie,plac zabaw i mini zoo, nawet lodogryf.Doskonała kuchnia i własną wydzielona plaża spacerkiem 5 min od hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gKatarzyna
Cześć polecić mogę Tobie wspaniały Hotel Słowik który zaszczyci nie tylko Ciebie ale i Twoją rodzinę. Hotel ten usytuowany jest w przepięknej okolicy pośród zieleni nad zalewem poniatowskim. Dodatkowo posiada pełno atrakcji tj. możliwość korzystania z plaży oraz sprzętów wodnych, stołów bilardowych, oraz z dostępem do internetu Wi-Fi w całym hotelu. To doskonałe miejsce na rodzinne wakacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o posiadaniu na własność takiego apartamentu nad morzem? Proszę - http://www.baltica-heaven.pl Pewnie, że kasa znaczna, ale tak czy siak - czy na czymś takim można jakoś sensownie zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieciaki szaleją za hotelem Senator w Dźwirzynie. Duża sala zabaw, baseny i świetne Panie animatorki. ich oferte znalazłam na www.hotelenadmorskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat bardzo ciekawy. Zawsze szukam hoteli, które znajdują się blisko plaży. Jeżeli chcesz zimą wyjechać w fajne miejsce, a jednocześnie trochę popływać to możesz zajrzeć do Imperiall w Sianożetach (basen dla gości całoroczny). Spędzałam tam ostatnie wakacje z rodziną. Mieszkaliśmy w domku letniskowym. W domku mieliśmy łazienkę, duży taras. Kompleks duży ale przyjemny. Czyściutka plaża tuż obok, spacerkiem dojdziesz. Bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Hotel udostępniał również boisko, rowery, bilard, a nawet stół do tenisa stołowego. Z mężem często korzystaliśmy ze SPA, dzieci bawiły się na boisku i placu zabaw, później jedliśmy coś w smacznej restauracji i plażowaliśmy. Do tego blisko do Kołobrzegu, jeżeli interesowałoby cię nocne życie. Przez siedmiodniowy pobyt nie wykorzystaliśmy wszystkich atrakcji, które hotel ma do dyspozycji :) Oceniam bardzo wysoko kompleks, ponieważ zawsze animator zajmował się najmłodszymi i w razie czego informował rodziców. Można się odstresować totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnimi czasy jeżdżę chętnie w to miejsce www.hotel-uroczysko.com.pl/ . mam dwójkę dzieci (6 i 12 lat), zawsze się świetnie tam się bawią, uwielbiają tamtejszy basen : ) W dodatku jest również spa, hotel mieści się w fajnej okolicy a obsługa jest bardzo uprzejma. Skwituje to jeszcze tym, ze mają naprawdę przystępne ceny, co mile nas zaskoczyło. Polecam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariosss
Spokojnie możesz na czas urlopu skorzystać z usług Hotelu Przedwiośnie koło Masłowa. Przeszedł niedawno przeobrażenie i po remoncie usługa dostosowana została do europejskich standardów. Choć na zewnątrz budynek wydaje się z innej epoki to pokoje dobrze wyposażone a do dyspozycji gości basen, restauracja, siłowania i sauna. Polecam! Ofertę można sprawdzić pod adresem http://hotelprzedwiosnie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu także szukałam miejsca, które nadaje się na pobyt z dziećmi. W końcu koleżanka poleciła mi hotel Słowik w Poniatowie na Lubelszczyźnie. Miejsce jest przeurocze. Otoczne lasami. Poza tym w pobliżu znajdują się także dwie warte odwiedzenia miejscowości. Kazimierz Dolny oraz Nałęczów. Moje dzieci były zachwycone tym za zobaczyły i zwiedziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrym wyborem będzie Hotel Malinowski w Gliwicach. Już dwa razy byłam tam z rodziną i niedługo, kiedy moje dzieci będą miały ferie to znowu tam pojedziemy. Hotel ma 3 gwiazdki. Dzieci do 4 roku śpią tam bezpłatnie! W restauracji znajdującej się w Hotelu jest specjalny kącik dla pociech. Świetną robotę zrobili także http://bowlingcentrumpolska.pl/ , którzy stworzyli kręgielnię, a w niej system unoszonych rynien, który zapewnia skuteczny rzut. Dzięki temu nawet kilkuletnie dzieci mogą skutecznie strącać kręgle. Oprócz tego można zamówić przekąski. Teraz kiedy pogoda na zewnątrz jest nieciekawa, hotel który zapewnia takie atrakcje bez wychodzenia z niego to super pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadając na "Bardzo dobrym wyborem będzie Hotel Malinowski w Gliwicach. Już dwa razy byłam tam z rodziną i niedługo, kiedy moje dzieci będą miały ferie to znowu tam pojedziemy. Hotel ma 3 gwiazdki. Dzieci do 4 roku śpią tam bezpłatnie! W restauracji znajdującej się w Hotelu jest specjalny kącik dla pociech. Świetną robotę zrobili także http://bowlingcentrumpolska.pl/ , którzy stworzyli kręgielnię, a w niej system unoszonych rynien, który zapewnia skuteczny rzut. Dzięki temu nawet kilkuletnie dzieci mogą skutecznie strącać kręgle. Oprócz tego można zamówić przekąski. Teraz kiedy pogoda na zewnątrz jest nieciekawa, hotel który zapewnia takie atrakcje bez wychodzenia z niego to super pomysł." również myślę, że to naprawdę dobry pomysł. W poście Nataliipasjonatki przekonuje mnie to, że miejscowość położona jest około 2 godzin od Zakopanego więc można wybrać się w jakiś dzień na wycieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod względem stosunku jakości do ceny zdecydowanie na plus http://hotelborowiecki.pl/ w Łodzi, a jeśli chodzi o same atrakcje to i tak będzie ich pełno... w końcu znajduje się w centrum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto pojedzie na wakacje do gliwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gAmelia
Witam. Polecić mogę fajny Hotel Senator w Dzwirzynie, leżący niedaleko Kołobrzegu. Estetyczny wygląd hotelu, czterogwiazdkowy, na wysokim poziomie, teren jest ogrodzony i monitorowany. Dużym plusem jest tutaj właśnie cisza i spokój, z dala od zgiełku i haosu. Spodobało mi się to, że jest położony nad samym morzem. Idealny dla rodzin z dziećmi! W te ferie byliśmy z mężem oraz dzieciakami i mieliśmy szerokie możliwości aktywnego wypoczynku. Korzystałam z Bursztynowego Spa oraz Sauny, mąż z kręgielni a dzieci z kompleksu basenowego, nurkowania oraz hotelowego pełnowymiarowego kina. W piękną pogodę spacerowaliśmy po widokowych szlakach. Kulinaria smaczna, świetna obsługa i doskonały smak. Pokoj***ardzo czyste, zadbane, wyposażone w najpotrzebniejsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam Wam hotel z restauracja http://nad-jeziorem.czluchow.pl/ , gdzie jest przepyszne jedzenie. Nie jestem pewna jak jest z atrakcjami, ale fakt ze jest polozony nad jeziorem Człuchów - samo przez się staje się atrakcją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wam fantastyczny hotel http://www.hotel-libero.pl/ - piękne pokoje, przemiła restauracja i cudowna okolica. Ja tam jeżdżę regularnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Wam polecam wyjazd do hoteliku http://hotelikoranski.pl/ - tam jest tak pieknie, mozna nawdychac sie swiezego powietrza i odpoczac w ciszy i spokoju. Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna4844
Polecam serdecznie hotel Villa Bohema . Byłam tam niedawno mają tam nawet SPA dzięki któremu mogłam się zrelaksować na wakacjach;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w www.hotel-uroczysko.com.pl maja świetne spa! Pokoje tez naprawdę mega, w ogóle wysoki standard, zaskoczona byłam ze to tak naprawdę za parę złotych wszystko, wielki pozytyw, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo jeżdżę po Polsce i często korzystam z jednej bazy hotelowej, którą uważam za najlepszą, pod względem, wygody i obsługi, to sieć Best Western http://www.bestwestern.pl/ . Cyklicznie na targach jestem w Krakowie i Warszawie, ale też podróżuje prywatnie i zawsze wybieram ich hotele, ponieważ są też blisko centrum miasta, mają też dużo zniżek w programie lojalnościowym oraz dużą dostępność terminów, tak, że nie ma problemów z rezerwacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepszym hotelem w Beskidzie Sądeckim jest Hotel Activa w Muszynie. Wspaniała obsługa i super atrakcje obok obiektu. Szczególnie polecam go rodzinom z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasjonatkaprzyrody
Zdecydowanie zgadzam się z osobą polecającą ośrodek Odys w Beskidach. Byliśmy tam właśnie na wczasach i było super. Super kuchnia, wygodne domki, dzieci miały co robic...każdy znajdzie tam coś dla siebie: kajaki, place zabaw, kawiarnia... http://www.hotelodys.pl/ Zdecydownie najlepszy hotel w górach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łebie jest świetny hotel z basenem www.stratosleba.pl jeździmy co roku z dziećmi, zawsze są zadowolone z tego miejsca, w dodatku dobre lokum, wszędzie bliziutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Kotlinę Kłodzką w Sudetach a w niej Hotel SPA Medical Dwór Elizy www.dwor-elizy.pl/ Lato w tym roku bardzo kapryśne, więc sprawdzi się hotel z basenem, centrum spa i salą zabaw dla dzieci, gdzie można wypocząć nawet gdy za oknem pada deszcz. Długopole to jednocześnie doskonała baza do zwiedzania okolicy, polecam Kopalnię Złota, Ścieżkę w Chmurach w czeskiej Dolni Moravie, Jaskinię Niedźwiedzia oraz sudeckie szlaki piesze i rowerowe o różnym poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adareki88
Od razu mi przyszedł na myśl Mikrokosmos. Dla dziecka w tym wieku to świetna zabawa. Zobaczycie owady powiększone, przejdziecie się po ogrodzie botanicznym, syn się pobawi bez dodatkowych kosztów na zamku, wieżyczce, dużej pajęczynie. Jest też dłuższy zjazd linowy. Dla dzieciaków sobie lepszego miejsca w okolicach Łodzi nie wyobrażam. Bywam dość często. Staram się raz na miesiąc pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×