Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba oszalalem

Dlaczego ta dziewczyna jest wobec mnie taka nieśmiała?

Polecane posty

Gość chyba oszalalem

Witam! Od jakiegoś czasu podoba mi się pewna dziewczyna. Odnoszę wrażenie, że ja też jej się podobam, a może nawet coś ona do mnie czuje? W każdym razie problem polega na tym, że ona jest wobec mnie straszliwie nieśmiała, podczas gdy w stosunku do innych kolegów zachowuje się normalnie. Z czego może wynikać jej nieśmiałość? Dla rozjaśnienia sprawy ja również nie należe do śmiałków, a już szczególnie wobec niej :/ Czasem utniemy sobie krótką pogawędkę, ale to wszystko. Widzę, że gdy z nią rozmawiam ona zachowuje się jakoś inaczej, niż gdy gada z nią ktoś inny, lub gdy ja gadam z innymi dziewczynami. Czy jej nieśmiałość może się brać z tego, że po prostu ja też jestem wobec niej nieśmiały? A może ona mnie "bardziej" lubi i nie wie co ma z tym zrobić? To typ bardzo atrakcyjnej dziewczyny, która jest przyzwyczajona do bierności, więc raczej sama nic z tym nie zrobi i to ja musiałbym wykonać pierwszy krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimimijij
wydaje mi sie ze "bardziej jej sie pdobasz niz inni"tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wykonaj ten krok
i sie dowiesz, zamiast sie blaznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz dawno oszalalam
moze ja oniesmielasz :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia000000000
Może spróbuj wsyłać jej jakąś wiadomość na walentynki? Nie żadną deklarację miłości, tylko kilka miłych słów, jakieś życzenia halucynacja, mistyfikacja dwutlenek węgla... A nie sorry zgubiłam wątek hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam na dziś pomysłu
Nadia - rozwaliłaś mnie z tą mistyfikacją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w9990
Pewnie się jej podobasz. Przełam się i daj jej do zrozumienia, że ona Tobie też. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onooł
Ja jestem tak onieśmielona przez pewnego chłopaka, że jak go widzę to nie mam odwagi się nawet uśmiechnąć :D a walentynką bym się jeszcze bardziej speszyła.. i nie wiedziałabym jak mam się zachować po otrzymaniu od tej osoby kartki. no ale skorą ją już znasz to czemu nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia000000000
@nie mam na dziś pomysłu - cieszę się z każdego uśmiechu, jaki udaje mi się wywołać na czyjeś twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgdgdgd
wiesz w sumie yo nie wiadomo na czym polega ta jej niesmialosc wgnciebie? moze sie mylisz opisz dokladniej jej zachiwanie jakis przyklad daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba oszalalem
Przykład... hmmm... ten będzie dobry :D Kiedyś na zajęciach z bezpieczeństwa jakimś zbiegiem okoliczności nauczycielka wybrała mnie na "nieprzytomnego" (może za zachowanie :) ), a jej kazała, by na moim przykładzie pokazała co należy zrobić w takiej sytuacji. Chodziło o bajery w stylu odwrócić na bok tak żeby nie naruszyć ewentualnie uszkodzonego kręgosłupa itp. Dziewczyna choć zwykle inteligentna i "ogarnięta" tak bardzo nie wiedziała co ma zrobić, widać było ogromne zdenerwowanie i musiała powtarzać wszystko od nowa 5 razy... :) Ale przyznam że to było dla mnie całkiem zabawne... Później, gdy miała to zrobić na przykładzie innej osoby wszystko jej poszło perfekcyjnie za pierwszym razem i nie było widać nawet odrobiny stresu. Moje urojenia? Czy może faktycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×