Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malwina2226643

Nie zabezpieczamy sie, nie jestem w ciazy - i dobrze

Polecane posty

Gość Malwina2226643

Od roku moj chlopak konczy we mnie, jeszcze nie zaszlam w ciaze. Ani ja ani on nie chcemy miec dziecka - jakos tak wyszlo, ze sie nie zabezpieczamy bo ja nie chce brac hormonow. A wiadomo z prezerwatywa nie jest tak samo. W ciaze wcale nie jest tak latwo zajsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w 16 tc
My tak lecieliśmy przez 3 lata:/ Kończył we mnie a w ciążę nie zachodziłam,myślałam że coś z nami nie tak. Po takich 3 latach na luzaka zaliczyliśmy wpadeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina2226643
to nie jest prowokacja - nie staramy sie o dziecko ale lubimy sex z koncem w srodu - ja hormonow brac nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszej ciąży też myślałam, że nie jest łatwo bo staraliśmy się przeszło dwa lata. 3,5 miesiąca po porodzie byłam już w ciąży więc ja powiem, że i trudno i łatwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm musisz
tez brac pod uwage ze mozecie miec problemy z nieplodnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina2226643
no spoko i co z tego skoro dzieci miec nie chcemy? od roku sie udaje wiec mysle, ze tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytty
Pewnie tak zostanie bo wygląda na to że któreś z was jest niepłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w 16 tc
Napisałam Ci,że my 3 lata lecieliśmy na farcie- po 3 latach wpadka. Więc u Was też jest możliwość,że w końcu w ciążę zajdziesz.I co wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no dorosla swiadoma kobieta. Co zrobi jak wpadnie? Zalozy temat na kafe pt. czy to moze byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtrtrtr
pewnie jestes bezpłodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina2226643
no to wtedy bedziemy miec dziecko - proste. przeciez wiem jak to sie moze skonczyc.. Oboje jestesmy dorosli mamy wspolny dom, bardzo duzo zarabiamy - stac nas na wynajecie nianki. nie napisalam, ze nienawidze dzieci - po prostu nie chce miec. Ale bedzie to bedzie - swiat sie nie zawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arszenika - nie, założy temat pt "Gdzie zdobyć tabletki poronne" albo "Jaka jest procedura przy oddawaniu dziecka do adopcji?" :o Tak to właśnie jest, jak się gówniary za seks biorą. Domyślam się, że autorce albo zaczęły się ferie i z nudów prowokuje, albo ma 18 lat, chociaż umysłowo jest cofnięta ewidentnie do poziomu dwulatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety się starają po kilka lat i w końcu zachodzą naturalnie bez żadnych wspomagaczy więc nie bądź taka pewna autorko swojego. Ja Ci nie życzę wpadki, ale jak żadne z Was nie jest niepłodne to w końcu zaskoczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeliken4
ona po roku seksu bez zabezpieczenia jest niby bezplodna? co wy pierdolicie ja sie staralam 3 lata i zaszlam naturalnie - wszystko bylo ok. takze czasami po prostu sie nie zachodzi latami nawet jak wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, w takim razie kompletnie nie rozumiem po co założyłaś ten temat. Nie chcesz mieć dzieci, nie zabezpieczasz się, ale jak zaliczysz wpadkę, to zaliczysz wpadkę i już. Nie ma to ładu i składu, ale może to ja jakaś nielogiczna jestem :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko co za nędzne provo
:o laska założyła beznadziejny temat z nudów, nie ma sensu gadać na tak denny temat :o to forum o dzieciach i byciu MAMĄ, więc.. PAPA!!!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina2226643
majonez - mam 25 lat chlopak 26. Uwierz, ze zamienilabys sie na moje zycie. Mam wszystko w tym wakacje za granica 5 razy w rok. Juz pisalam stac mnie na dziecko, nawet na 20 dzieci. nie chce miec - co nie oznacza, ze nie bede miala jaj zajde w ciaze. Oczywiscie, ze urodze - stac mnie na nianke i na wszystko inne wiec nie widze w tym klopotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajajajajajajj
jedna kretynka zakłada topik ze miała stosunek przerywany z gumką tabletkami i pyta się czy to ciąża a ta kretynka zakłada ze nie zabezpiecza się i nie jest w ciąży jutro pewnie zaloży kolejny jak to założyła dzisiaj 5 prowokacji :o takie debilki powinno się namierzać i z dupy jesień średniowiecza robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina2226643
zalozylam temat bo zawsze straszycie jak to jeden seks bez zabezpieczenia powoduje ciaze. moze u 1 na milion. Ja juz sie tak kocham od roku i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina2226643
a jak mi sie odmieni to usune - mieszkam w kraju gdzie aborcja jest legalna - nie jestem katoliczka wiec nie obchodzi mnie, ze z tego mogloby byc zycie bo na poczatku to nic innego jak plemnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslawawwarcku
no i bardzo dobrze malwina. skoro nie chcesz brac hormonow i cie stac w razie co na ciaze albo nie bedziesz musiala usuwac po piwnicach - nie robisz nic zlego nie sluchaj tych glupich katolickich cip. bog nie stworzyl antykoncepcji - kiedys sie ciazy nie planowalo sama przychodzila czy tego chcielismy czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość englishmimimmi23
mieszkasz w anglii czy w stanach malwina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość englishmimimmi23
cisza ty zawsze cos dopierdolisz, idz stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×