Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukaswojc@vp.pl

Drogie Panie: Jakie macie dziś majteczki na sobie? ;-)

Polecane posty

Gość lukaswojc@vp.pl
Zapraszam chetne panie i panow na maila, przyjme kazde majteczki do wachania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaswojc@vp.pl
Hej ;-) Powyżej to podszyw ale jeśli chodzi o Panie i ich skarby ;-) to propozycja jest warta rozważenia przeze mnie ;-) Hmmmm.... ..... ..... Ale jeśli chodzi o Panów to podszyw NIE TRAFIONY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaswojc@vp.pl
Do Anetty: Wiesz... jest zima... jest zimno... więc trzeba się jakoś dogrzewać ;-) ;-) Pamiętajcie że na przeziębiania stosować stare wypróbowane ludowe metody... herbatka z cytryną... grzane piwko z miodem... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd pewność, że śliczna?:P Trochę niespana jestem, po wczorajszym;) i pracowoć muszę.:O Także nie biorę odpowiedzialności za swoje wypociny dzisiaj.:P Miło Cię widzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze muszę muszę tak godzinę wytrzymać. Ten tydzień mnie wykończył. Chyba z pół weekendu prześpię. Gdzie byłeś jak Cię nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atamatasata
CZYSTE MAJTECZKI MAM NA SOBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaswojc@vp.pl
Do Anetta 28: Masz rację, kufel z białą pianką prezentuje się lepiej... Ale to sztuka aby ją uzyskać i aby była taka stojąca i pięknie się prezentująca ;-) Jeśli chodzi o niewyspanie to na szczęście powoli się zbliża się upragniony weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jest regulowana golarką. Nie podoba mi się łysa cipa. Goliłabym tylko, gdyby mój nalegał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×