Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaa.,

szybkie chudnięcie plus wzdęty brzuch

Polecane posty

Gość aaaaaaa.,

Tata mój bardzo schudł przez dwa miesiące i wydęty ma brzuch. ma 60 lat.Gdzie prywatnie do lekarza, Jakiej specjalizacji najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa.,
ok, dzięki. Muszę jutro Tatę tam zaprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa.,
byłam z Tatą u lekarza internisty właśnie na NfZ, tzw. rodzinnego to powiedziała że nie widzi nic złego, a to że brzuch mu urósł nagle to dlatego że może nie miał apetytu i nagle się najadł i ma wzdęcia. Nie uważam żeby ta pani dobrze wykonywała swój zawód:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie spróbować zastosować espumisan Max - ma zwiększoną dawkę substancji czynnej, ale jeśli tak po 2 dniach by nie przeszło to i tak pomyślałabym może o pójściu do innego lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaammmm
A może ty spróbujesz spieprz*ć w podkskokach, spamerze? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa.,
może espumisan pomógłby jakby Tata stosował wcześniej, ale teraz boję się że zebrała mu się tzw. woda w brzuchu. Ale czemu lekarka nie reaguje. Wydawało mi sie że powinna jakieś badania zlecić albo cokolwiek a ona nic. Więc pomyślałam że może od razu do jakiegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim wieku, przy takich objawach natychmiast powinna się włączyć lekarzowi alarmowa lampka. nieskierowanie taty na podstawowe badania krwi, to wręcz błąd w sztuce lekarskiej... zwłaszcza, że każdemu raz do roku takie badania przysługują profilaktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
W du* sobie wsadzcie ten espumisan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czterolatka
Koniecznie pędem do lekarza. U mojej tesciowej takie byly pierwsze objawy nowotworu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa.,
boję się że to właśnie nowotwór. Tata też nie chce myśleć nawet na ten temat. Ale przecież działać coś trzeba. Moja Mama ma zaniki pamięci więc nie bardzo jest w stanie pomóc. Ja mieszkam dość daleko i dlatego nie zauważyłam tak od razu że coś nie tak. Wiem że muszę pójśc do jakiegoś innego lekarza albo moze zanim pójdę to podstawowe bad. krwi chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliiiiiiiaaaa
Jak najszybciej idzice do lekarza u mojej babci byl to rak watroby wychudla strasznie w dwa miesiace tylko brzuch zostal jak w ciazy , i niestety bylo juz za pozno :( wiec nie zwlekaj . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa.,
nie, nawet nie zbadała go. A wiem że powiedział bo poszedł po leki na nadciśnienie i chciał nawet żeby zbadała ale ona nic:-( nie widzi podstaw do skierowania gdziekolwiek, nawet na bad. krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa.,
a jak zdiagnozowali raka??? kiedy i przy jakich badaniach?? boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzenie:
szybkie chudnięcie i 3-cyfrowe OB są podejrzeniem o raka. Zatem olej LPK i idź prywatnie do pierwszego lepszego laboratorium medycznego i zrób podstawowe badania krwi i moczu. Koszt parędziesiąt zł. Jeżeli wyniki będą złe idź do lekarza internisty, może być i LPK, gdyż mając na dłoni wyniki badań nie może zlekceważyć sprawy, no chyba, że to jakiś, za przeproszeniem, konował. Równolegle zastosuj u ojca większość z nw. punktów. Zauważysz, że terapią Gersona ludzie usunęli nawet raka: 1.prawidłowe odżywianie, postudiuj dokładnie t. „Chudnij bez wyrzeczeń, „Zasady dietetyczne, W walce z chorobą i w profilaktyce należy wzmocnić organizm prawidłowym odżywianiem - najlepiej dietą surową warzywno-owocową http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/ http://www.youtube.com/watch?v=sNcF_f5sdoo 2.wysiłek fizyczny-rekreacyjny na poziomie potu i sauna sucha raz/tydz. To i wiele innych wiadomości znajdziesz pod linkiem: WWW.vademecum.zdrowia.prv.pl 3.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu 4.pozytywne nastawienie psychiczne, w tym trening autogenny wg Mironskiego, szczegółowo postudiuj temat z www pn.STRES 5. systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn, tu masz linki do filmów http://www.gerson.yoyo.pl/film.html http://www.youtube.com/watch?v=YsT6qNk8_qQ&fe ature=related http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_lewatywa_-_jak_to_zrobic_cz2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa.,
do podejrzenie: zrobię tak, oby nie było to najgorsze bo nie wiem co zrobię i Mama też:-( to jeszcze za wcześnie na Tatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
Warto jeszcze zrobić USG jamy brzusznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmień lekarza i idź do innego, najlepiej do specjalisty. Jeśli to zwykłe wzdęcia to sobie szybko z nimi poradzicie, gorzej jak to coś poważniejszego. Nie ma co czekać tylko szybko działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybralas się gdzieś w sensie do innego lekarza ? zlecił jakies badania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie o oleju z czarnuszki, bardzo pomaga przy problemach gastrycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fert
Ja ze swoejej strony polecam Dr.Krzysztofa Łabuzek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy wygadujecie?? na espumisanie w ogóle się nie chudnie tylko wzdęcie przechodzi więc jeśli ma się tłuszcz na brzuchu to od espumisanu nie zniknie. Jak nie możecie zgubić ćwiczeniami i dietą to taki zabieg http://www.aestheticmed.com.pl/pl/chirurgia-plastyczna/zabiegi/sylwetka/odsysanie-tluszczu możecie sobie zrobić. podobno trochę boli ale jest skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×