Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aneczkaobrazana

zerwalam kontakt, ale chce znow nawiazac

Polecane posty

Gość aneczkaobrazana

zerwalam kontakt z fajnym facetem bo mialam powod, ale brakuje mi go. zerwalismy kontakt na serio i wydawac sie moglo na zawsze. odezwalam sie do niego po kilku dniach, ale wciaz pozorowalam, ze jest swinia i nie dalam odczuc ze mi zalezy. nie chcialam dac o sobie zapomniec... zadzwonil, byl mily ale nie wie chyba, ze ja chce zapomniec o tym co zle. nie wiem co dalej mam zrobic? juz zaczelam, ale nie polknal haczyka. co mi radzicie? on ma sie nie kontaktowac i robi to dobrze, za dobrze, bo juz tego chyba nie chce :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wciaz pozorowalam, ze jest swinia i nie dalam odczuc ze mi zalezy." - hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaobrazana
co ja ci poradze jak tak bylo, a co mialem kurcze powiedziec... dajmy temu spokoj. obrazil mnie bardzo mocno, twierdził ze tak nie mysli wcale, ale co mnie to? teraz brakuje mi go:((((( co robic w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaobrazana
tak, przepraszał i tłumaczył, ale byłam twarda... chciałam pokazać co to ni jestem no i dupa, bo sama sie przeliczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie nawiązuj sama. To robota dla specjalistów. Wezwij elektryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agii...
To znaczy, że mu kiepsko zależało, mógłby zrobić coś więcej, kwiaty , coś z zaskoczenia, a nie tylko jakieś tam przepraszam. Widocznie ma Cię gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaobrazana
byly kwiaty etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×